MiestasGerumas gali padėti išsaugoti gyvybę

Sausio 5 d. neatlygintinų kraujo donorų pagerbimo šventėje Kauno Klinikų Kraujo centro atstovai Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariatui (toliau – Kauno apskr. VPK) įteikė padėką už pagalbą bei neatlygintinos kraujo donorystės idėjos puoselėjimą. Šios kasmetinės šventės metu pagerbtos ne tik įstaigos, su kuriomis bendradarbiaujama, bet ir žmonės, nusprendę kraujo donorais tapti ne vieną kartą. Dalis iš jų net 40, 30 ar 20 kartų jau yra neatlygintinai pasidalinę savo krauju. „Ginti, saugoti, padėti – tai principas,...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 6 sausio

Sausio 5 d. neatlygintinų kraujo donorų pagerbimo šventėje Kauno Klinikų Kraujo centro atstovai Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariatui (toliau – Kauno apskr. VPK) įteikė padėką už pagalbą bei neatlygintinos kraujo donorystės idėjos puoselėjimą.

Šios kasmetinės šventės metu pagerbtos ne tik įstaigos, su kuriomis bendradarbiaujama, bet ir žmonės, nusprendę kraujo donorais tapti ne vieną kartą. Dalis iš jų net 40, 30 ar 20 kartų jau yra neatlygintinai pasidalinę savo krauju.

„Ginti, saugoti, padėti – tai principas, kurio mes, policijos pareigūnai, laikomės. Nors ir nedaug, tačiau džiaugiamės turėdami galimybę padėti.“, – atsiimdamas padėką kalbėjo Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės vadas Gintaras Gatulis.

Visai nesenai, praėjusių metų gruodžio mėnesį, prieš didžiąsias metų šventes, Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės bei Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai vyko į Kauno Klinikų Kraujo centrą turėdami kilnų tikslą – pasidalinti krauju. Nors tai ir mažas darbas, tačiau kažkam itin reikalingas bei svarbus – tai gali padėti išsaugoti gyvybę.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up