MiestasNaujienosRajonasGeriausių Kauno rajono ūkininkų produkciją bus galima įsigyti vienoje vietoje

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 20 vasario6

Šių metų balandį prie Kauno rajono savivaldybės administracinio pastato pradės veikti ūkininkų turgelis. Tai patvirtino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Šarūno Šukevičiaus ir Lietuvos ūkininkų sąjungos Kauno rajono skyriaus pirmininkės Genutės Staliūnienės pasirašyta sutartis.

Numatoma, jog turgelis veiks savaitgalio dienomis. Jame savo užaugintą produkciją galės pardavinėti iki 30 Kauno rajono ūkininkų. Pirmenybė prekiauti bus suteikiama tiems, kurie turi nacionalinės kokybės produktų (NKP) sertifikatus.

„Pirkėjai ieško natūralių, geros kokybės kaimiškų produktų. Norime įsteigti tokį turgelį, kuriame prekiautų geriausi rajono ūkininkai, o produkcija būtų kuo įvairesnė“, – pabrėžė Genutė Staliūnienė.

Atsakinga už norinčių prekiauti atranką, turgaus vystymąsi ir bendrą tvarką Ūkininkų sąjunga paskyrė šilauogių augintoją Daivą Šinkevičienę. Į ją tel. 8 676 21 344 arba į Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoją Raimondą Stankų tel. (8 37) 305 582 jau dabar gali kreiptis ūkininkai, norintys prekiauti savo produkcija ar gauti daugiau informacijos.

Kauno rajono savivaldybės inf. 

Dalinkitės su savo draugais

6
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
4 Komentaro gijos
2 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
5 Komentaro autorius
ArunasDonata ZabulionėdaivaAšvirginija Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
Arunas
Svečias
Arunas

Tai pagirtinas dalykas !Taciau adreso nera,kur ta savivaldybe ir kur bus turgelis.Jei Kauno meras priestarautu,tada su gera reklama turgeli galima iruosti ir Raudondvaryje.Visi kaunieciai vaziuos ir netoli ir patogus privaziavimas.As pilnai palaikau kauno rajono vadovu iniciatyva.Dar vienas dalykas.Kadangi Kauno rajone yra daug terminalu,daug ivairiausiu zemes ukio technikos parduuotuviu,matomai ir pajamu turi.Siulau greitu laiku isteigti pakankamai vaiku darzeliu,geresniu nei Kauno mieste Su pagarba Kauno rajono MERUI !!!

daiva
Svečias
daiva

Adresas‎: ‎Savanorių pr. 371.O nuo kada pradėsime bus paskelpta.Dabar svarbiausia surinkti norinčius prekiauti.

Aš
Svečias

Nuo kokios dienos pradės veikti?

Donata Zabulionė
Member

Sveiki, veikti turgelis turėtų nuo balandžio. Kol kas tikslesnė data nėra žinoma, bus paskelbta vėliau.

virginija
Svečias
virginija

kur bus tas turgelis adresas

Donata Zabulionė
Member

Sveiki, turgelis bus prie Savanorių pr. 371 esančio Kauno rajono savivaldybės pastato.

Scroll Up