ĮmonėsGeriausi planšetiniai kompiuteriai keliaujantiems

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 23 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dažnai keliaujantys suskubs pritarti, jog ilgą laiką praleidžiant lėktuve, traukinyje, autobuse, ar kitoje transporto priemonėje, žūtbūt pravartu kažkuo užsiimti. Ar tai būtų knyga, kryžiažodis, mezgimas, kortos ar ausinukas – norisi laiką praleisti turiningai. Vis populiarėjant planšetiniams kompiuteriams, knygos, muzika ir žaidimai persikėlė į virtualią planšetės erdvę taip užtikrindami keliautojų patogumą ir ergonomiškumą.

Kai kurie kraipo galvą manydami, jog daugeliui iš pramogų pakanka ir telefono. Ginčytis tikrai nėra dėl ko, tačiau prabilus apie ekrano dydį – planšetė nepalieka abejingų. Planšetiniai kompiuteriai kaina lenkia tik kai kuriuos išmaniuosius telefonus, o štai prakalbus apie baterijos veikimo laiką – nustebina daugelį.

Vis dėlto, kokią planšetę įsigyti verčiausia? Aukso viduriuką rasti, tarsi, sunku, tačiau planšetės turi savo specifikas, kurios labiau tinka vienoms ar kitoms žmonių auditorijoms.

Geriausia multifunkcinė, bendrosios paskirties planšetė – Apple iPad 6th generation

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Jeigu jus domina ne vien filmų peržiūra, žaidimai, piešimas ar rašymas – Apple iPad sukurtas jums. Tai įrankis, su kuriuo tapsite apsišarvavęs visomis įmanomomis pramogomis. Tinkamas ir fotografijai, ir žaidimams, filmams, muzikai, naršymui, komunikacijai – tiesiog įvardinkite norimą užsiėmimą ir Apple iPad išgirs jūsų svajones ir įgyvendins jas su kaupu.

 • Akumuliatoriaus veikimo laikas – iki 11 val.
 • Pagrindinė kamera – 8 Mp
 • Wifi – yra

Mažas biudžetas, o poreikiai dideli? Jums tiks Lenovo Tab 3!

Nors ši planšetė – išties ekonominės klasės, jos nuvertinti tikrai nereikėtų. Tokia planšetė sveria vos 300 gramų, nes jos korpusas – plastmasinis, todėl keliaujant, kuprinė bus lengvesnė. Tiesa, Lenovo Tab 3 kameros tikrai negalime lyginti su iPad, tačiau svarbiausius kelionės momentus tikrai pavyks užfiksuoti. Daugiausiai tinkama bendravimui su draugais, užrašams, nesudėtingiems žaidimams, filmų peržiūrai. Nors planšetė nėra itin greita, tačiau pasižymi puikiu funkcionalumu ir ilgu baterijos gyvavimo laiku.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
 • Akumuliatoriaus veikimo laikas – iki 10 val.
 • Pagrindinė kamera – 2 Mp
 • Wifi – yra

Tinkamiausi keliaujančių tėvų vaikučiams – Sponge Smart 2 WiFi

Mažieji keliauninkai taip pat turės užsiėmimą, jeigu įsigysite Sponge Smart 2! Šiame planšetiniame kompiuteryje, sukurtame būtent vaikams, rasite ir tėvų pamėgtą kontrolės funkciją, kuri leis sukurti atskiras paskyras vaikams, kontroliuoti jų naršymą internete, prieigą prie nuotraukų ar video įrašų, taip pat – žaidimų. Šios funkcijos pagalba galėsite nustatyti kiek laiko vaikas gali praleisti pramogaudamas su planšete. Šios planšetės fonai, koloritas ir šriftai yra parinkti atsižvelgiant į vaikų regą, tad naudojimas bus draugiškas ir malonus vaikams.

 • Akumuliatoriaus veikimo laikas – iki 8
 • Pagrindinė kamera – 1.3 Mp
 • Wifi – yra

Tiems, kurie dirba keliaudami – Microsoft Surface Go

Surface Go – itin estetiško dizaino planšetė su puikia grafika ir audio įranga, kuri leis efektyviai dirbti naudotis Windows 10. Priklausomai nuo jūsų darbo apkrovos ir įvairovės, Surface Go planšetė bus tinkama tiek naršymui internetu, tiek rašymui ar skaitymui, taip pat įvairios medijos peržiūrai. Kritikų išgirtas Microsoft produktas skinasi kelią į technologijos mylėtojų širdis. Be to – galėsite įsigyti ir papildoma Chiclet tipo klaviatūrą ir e-rašiklį. Tai išties puikus sprendimas, kuris užtikrina patogų rašymą ir naršymą.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
 • Akumuliatoriaus veikimo laikas – iki 9
 • Pagrindinė kamera – 5 Mp
 • Wifi – yra

Jei kažkuri planšetė tenkina jūsų poreikius, toli ieškoti nereikės – internete gausu įvairiausių elektronikos prekių parduotuvių, galinčių pasiūlyti išties žemas kainas. O tam, kad paieškos neužtruktų ilgai, galima pasižvalgyti Pigu.lt internetinėje parduotuvėje, kurioje rasite daugiau nei 350 000 prekių: telefonai, kompiuteriai, buitinė technika ir kitos populiarios prekės.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x