NaujienosGėlės Kaune: gėlininkė pataria, ką rinktis ypatingai progai

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 12 balandžio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Gėlės – tai ir dovana, ir priedas. O labai dažnai puokštė gali virsti dar ir atsiprašymu, padėka ar kita šilta emocija. Todėl labai svarbu tinkamai išsirinkti, kokias gėles įteiksite artimajam. Gerai, kad dabar įvairiausios gėlės Kaune yra pasiekiamos apskritus metus. Kaip tinkamai jomis išreikšti savo jausmus pataria Gėlėta vadovė Lina Šinkūnienė.

Romantikos šventė

Turbūt visi, bent vieną kartą gyvenime, savo meilę išreiškėme nuostabiausia puokšte gėlių. Kad ir kaip banalu, bet gėlių specialistė sako, kad visuotinai priimtina Valentino dienai, draugystės metinėms ar net pirmajam pasimatymui rinktis skaisčiai raudoną rožę. „Šios gėlės Kaune ne tik madingos, bet ir randamos kiekvienu metu laiku. Todėl skleisti meilę galite, kad ir kasdien.“, – teigia Lina Šinkūnienė.

Gimtadienis

„Vis dažniau pamirštame, kokią didelę įtaką turi mažyčiai spalvingi žiedeliai.“, – pastebi Gėlėta direktorė. Tačiau nei viena gimimo diena neturėtų apsieiti be gėlių. Tiesa, ši šventė ir jos dovanos – labai individualios. Todėl ir puokštė turi atitikti jubiliato skonį ir pomėgius. Net jeigu ir nežinote, kokios gėlės patiktų šventės kaltininkui, nepalikite jo be jų. L. Šinkūnienė sako, kad gėlės Kaune – įvairiausios, tai ir sudėkite viską, kas gražu į vieną puokštę. Na, o jeigu norite spalvingos, tačiau ir skoningos puokštės – kreipkitės į profesionalus.

Sveikinimai pasiekus tikslą

Šventės neapsiriboja tik gimtadieniais, vardadieniais ar minėjimais. Kiekvienas iš mūsų galime įvardinti įvykį, kuris labai svarbus būtent mums: mokyklos ar universiteto baigimas, vaiko gimimas, įsikėlimas į naujus namus ir pan. Tai – puiki proga įteikti dailią puokštę, kuri ne tik praskaidrins nuotaiką, bet ir nusiųs žinutę, kuri reiškia pasididžiavimą ir džiaugsmą dėl artimojo pasiekimų. „Nenuvertinkime mažų dalykų – jie turi didelę galią mūsų nuotaikoms ir gyvenimams.“, – primena Gėlėta direktorė ir sako, kad tokioms progoms verčiau rinktis švelnių spalvų ir kvapų gėles.  Taip būsite užtikrinti, kad jūsų dovanota puokštė pritiks prie interjero ir neerzins jautresnės uoslės žmonių.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Gėlėtas atsiprašymas

Vėl gi, banalu, bet labai tikra ir dažnai praktikuojama – gėlėmis apipintas atsiprašymas. „Svarbiausia čia – žinoti, kokios gėlės ir spalvos yra mėgstamos, o kurios – atvirkščiai. Nieko nėra blogiau nei atsiprašinėti su labiausiai nemėgiamomis gėlėmis.“, – pastebi gėlių specialistė. Tačiau ne tik atsiprašymams, bet ir visoms kitoms progoms, atsižvelkite į gėlių gavėjo pomėgius, nes gėlės Kaune – tokios, kokių tik užsigeisite, o gauti mylimas gėles reiškia būti išklausytam, suprastam ir mylimam.

Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up