SportasGegužės 9-ąją LSU kviečia jungtis į akciją „Europos diena su kamuoliu“

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 9 gegužės
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Lietuvos sporto universitetas (LSU) kartu su Kauno J. Jablonskio gimnazija jau 10-us metus organizuoja renginį „Europos diena su kamuoliu“. Deja, dėl karantino šiemet negalime surengti Lietuvos gimnazijų mokinių ir mokytojų tinklinio čempionato.
Taigi gegužės 9-ąją siūlome šį renginį įprasminti kitaip – visus Lietuvos ir Europos gimnazistus, kolegijų bei universitetų studentus, jų šeimų narius kviečiame jungtis į akciją
„Europos diena su kamuoliu“ ir namuose ar lauke žaisti įvairius žaidimus su kamuoliais ar kamuoliukais.
 
Be to, raginame krepšinio, futbolo, regbio, tinklinio, teniso, stalo teniso, golfo, beisbolo, gimnastikos ir kitų sporto šakų bei žaidimų aistruolius nufilmuoti žaidimus su kamuoliu (individualius ar grupinius, laikantis karantino sąlygų) ir atsiųsti mums el. paštu kamuolys@lsu.lt.
 
Ši akcija skirta Europos dienai, tad žaisdami pasipuoškite ir papuoškite žaidimo erdves klubo, gimnazijos, universiteto, nacionaline ir, žinoma, Europos Sąjungos atributika (skarelėmis, kepuraitėmis, marškinėliais, vėliavomis). Įdomiausi akcijų dalyvių nufilmuoti vaizdai dalyvaus konkurse ir gaus vertingų prizų.
 
Juk kamuolys jungia tautas, ugdo pilietiškumą, europietišką savimonę, mažina atskirtį ir dažnai padeda užkirsti kelią agresijai. Per karantiną kamuolys – puiki priemonė judėjimo aktyvumui didinti ir džiaugsmą bei gerą nuotaiką teikiančiam bendravimui skatinti.
 
Portalo elta.lt informacija. 
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x