Connect with us

Įmonės

GEFCO pristato pasaulinį laikui jautrių krovinių kontrolės centrą

Paskelbta

GEFCO, pasaulinė kompleksinių pramonės tiekimo grandinės paslaugų teikėja ir Europoje pirmaujanti pagamintų automobilių logistikos įmonė, Amsterdame atidarė kontrolės centrą, teiksiantį pasaulinius laikui jautrių krovinių sprendimus ekspedijavimo verslui.

Centras teiks aukščiausio lygio paslaugas ištisą parą visomis savaitės dienomis GEFCO klientams, užtikrindamas pagalbą savo dedikuotoms laikui jautrių krovinių tinklo komandoms šalyse kartu su priskirtais partnerių atstovais visame pasaulyje.

Auganti laikui jautrių sprendimų patirtis

GEFCO įsteigtas Krovinių ekspedijavimo padalinys valdo pasaulinį laikui jautrių krovinių operatorių tinklą ir dirba su klientais vietiniu lygiu, kad galėtų užtikrinti tiek planuotų, tiek neplanuotų skubių krovinių siuntimą. Tęstinė GEFCO „neriboto artumo” kultūra – partnerystės su klientais kūrimas ir integruotų sprendimų teikimas – yra krovinių kontrolės centro laikui jautrių sprendimų pagrindas, kuriant tikrą papildomą vertę klientų verslui.

GEFCO laikui jautrių sprendimų paslaugos yra skirtos nedelsiant reaguoti į neatidėliotinus klientų krovinių poreikius, teikiant visapusiškus laikui jautrius oro transporto sprendimus visame pasaulyje ir galimybę stebėti juos viso proceso metu.

Kontrolės centras, pasitelkdamas savo inovatyvią pasaulinę IT sistemą, stebės visame pasaulyje pateiktus skubių krovinių užsakymus, užtikrindamas, kad tinklas ir toliau atitiks aukštus klientų veiklos rodiklius. Tai padės vietinėms GEFCO laikui jautrių krovinių operacijų komandoms geriau valdyti pasaulines siuntas, kad paslaugos būtų teikiamos dar proaktyviau ir greičiau.

Kontrolės centras taip pat veiks kaip vienintelis kontaktinis taškas pasaulio klientams, teiksiantis naujausią realaus laiko stebėjimo informaciją apie skubius krovinius, sujungiant GEFCO pasaulinę aprėptį ir vietinę patirtį.

Reikšmingi rezultatai nuo pirmųjų žingsnių

Kontrolės centras papildo įvarius sprendimus, kuriuos GEFCO, kaip automobilių logistikos lyderis, jau teikia šiam sektoriui. Laikui jautrių sprendimų valdymas iš kontrolės centro jau sėkmingai kuria vertę GEFCO automobilių sektoriaus klientams. Vienas iš naujausių pavyzdžių – užsakomojo skrydžio organizavimas, kuomet gavus visus būtinus leidimus itin skubus krovinys buvo nugabentas nuo durų iki durų iš Čekijos Respublikos į JAV per 48 valandas nuo kliento pateikto užsakymo, taip sutaupant didelę dalį kliento kaštų, atsirandančių dėl galimo gamybos sustabdymo.

Komentuodamas atidarymą, pasaulinių laikui jautrių sprendimų direktorius GEFCO Krovinių ekspedijavimo padalinyje Klasas Sibrandis (Klaas Sybrandy) sakė: „Tai ypatingas momentas mūsų sparčiai augančioje krovinių ekspedijavimo veikloje. Kontrolės centras ženkliai pagerina mūsų galimybes laikui jautrių sprendimų srityje. Visus skubių krovinių gabenimus atidžiai stebint mūsų patyrusiai centro komandai, užtikrinsime, kad visada bus surastas greičiausias įmanomas sprendimas visiems planuotiems ir skubiems mūsų klientų kroviniams.“

Kontrolės centro komandai vadovaus Vincentas Karbetas (Vincent Karbet) ir Šantal van Leon (Chantal van Loen), kurie abu pritaikys savo didžiulę patirtį laikui jautrių sprendimų srityje. Vincentas tarptautiniame krovinių ekspedijavimo sektoriuje dirba daugiau kaip 15 metų, tarp jo ankstesnių pozicijų buvo ir vadovaujančios pareigos „DHL Same Day“, o Šantal buvo atsakinga už TNT ypatingąsias paslaugas Nyderlanduose daugiau kaip 10 metų.

GEFCO kontrolės centro atidarymas įvyko po neseniai pristatyto inovatyvaus balsu aktyvuojamo skubių krovinių sekimo ir stebėjimo sprendimo „Tracy“. Jis buvo sukurtas krovinių ekspedijavimo klientams, kuriems reikalingas naujos kartos realaus laiko stebėjimas aukšto prioriteto siuntoms, kai greitis ir efektyvumas yra itin svarbūs.

GEFCO taip pat pristatė „Inovacijų fabriką“, kurio tikslas – identifikuoti inovatyvius darbuotojų projektus ir suteikti reikiamus išteklius jų plėtrai bei skatinti naujas idėjas ir kūrybiškumą versle.

Apie GEFCO

GEFCO yra Europos lyderė automobilių logistikos sektoriuje ir viena iš 10 pasaulyje pirmaujančių žaidėjų multimodalinių tiekimo grandinės sprendimų srityje. Remdamasi 70 metų patirtimi ir 11 000 darbuotojų komanda, GEFCO kuria išmanius ir lanksčius sprendimus, kad būtų patenkinti sudėtingiausi tiekimo grandinės iššūkiai visuose pramonės sektoriuose. Vystydama veiklą 47 šalyse, kartu su stipriu pasauliniu partnerių tinklu, GEFCO dirba 300 padalinių visame pasaulyje. 2017 m. grupės pajamos sudarė 4,4 mlrd. eurų. www.gefco.net

Skaityti toliau

Įmonės

Vieta šventei tikros magijos apsuptyje – kur tokią rasti Kaune?

Paskelbta

Vienas pagrindinių sėkmingos ir įsimintinos šventės atributų – tinkamai parinkta vieta. Juk visada norisi užtikrinti, kad šventės dalyviai, šiai pasibaigus, su savimi išsineštų pačius geriausius įspūdžius ir dar ilgai prisimintų svarbiausias akimirkas. Tokią vietą Jūsų šventei Kaune siūlo „Lost escape“, kur pasisėdėjimą pokylių salėje galėsite suderinti su magijos ir paslapčių kupinu pasauliu, atsiveriančiu čia įrengtuose pabėgimo kambariuose.

Aleksote, Seniavos pl., įrengta erdvė dėl galimybės sutalpinti apie 30-40 žmonių, gali tapti puikiu pasirinkimu tiek įmonės vakarėliui, tiek komandos formavimo – team-building’o renginiams, tiek įspūdingo gimtadienio šventei ar smagiam draugų kompanijos pasisėdėjimui. Nesvarbu, kokią šventę nuspręstumėte čia surengti – neužmirštami įspūdžiai garantuoti!

Pramogos – visų poreikiams

Naujai įrengtoje salėje šventės svečiams nuobodžiauti tikrai nebus kada – čia kiekvienas ras sau patinkantį užsiėmimą. Sporto entuziastai čia turės galimybę išmėginti stalo futbolą, šiuolaikinių technologijų gerbėjai galės pasinerti į virtualios realybės pramogas ar išbandyti jėgas Playstation žaidimuose, o norintieji pabendrauti gamtos apsuptyje, tai galės padaryti erdvioje lauko terasoje. Šventės dalyviams neteks sukti galvos ir dėl to, kur palikti automobilį – čia savo transporto priemonę galėsite saugiai pasistatyti aptvertoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Tad išmetus iš galvos visus rūpesčius, beliks atsipalaiduoti ir mėgautis švente!

Galimybė nusikelti į kitus pasaulius

Norint savo šventei suteikti dar daugiau magiškų atspalvių, toli keliauti neteks – tame pačiame pastate įrengti ir du pabėgimo kambariai, kurie leis apsilankyti burtininko irštvoje ar trumpam persikelti į praeitį. Pirmajame kambaryje turėsite valandą laiko burtininko name surasti nemirtingumo eliksyrą, o antrajame, „Steampunk“ – laiku atgal sugrįšite į pramonės perversmo laikotarpį! „Lost escape“ įkūrėjo Evaldo teigimu, apimti adrenalino, lankytojai, įveikę užduotis viename kambaryje, dažnai iš karto skuba ir į antrąjį: „Visi būna kupini emocijų, susijaudinę, džiaugiasi, kad įveikė užduotis. Jaučiasi komandinė dvasia, kad kartu išsprendė galvosūkius. Jaučiamas ir adrenalinas, neretai jo veikiami žmonės nori eiti išbandyti jėgas iš karto kitame kambaryje.“

Apsilankymas pabėgimo kambariuose suteikia ir puikią galimybę šventės dalyviams sutvirtinti tarpusavio ryšius, mat kai kurios užduotys reikalauja itin gero vienas kito supratimo ir susikalbėjimo. „Pabėgimų kambariuose labai svarbu komandinis darbas. Yra nemažai užduočių, kurių vienas žmogus negali niekaip įvykdyti, todėl būtina dirbti kartu, padėti vienas kitam, dalintis idėjomis. Komandos, kurios dirba kartu, dažniausiai ištrūksta iš kambario geresniu laiku, todėl visada primename būti komandiškiems“, – pasakoja Evaldas.

Jeigu norite neužmirštamos šventės, kupinos magiškų akimirkų – rezervuokite laiką „Lost escape“!

 

Skaityti toliau

Įmonės

Automobilio pardavimas vos per kelias valandas – misija įmanoma!

Paskelbta

Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojus naujam automobilių taršos mokesčiui, šių prekyba kiek stabtelėjo, mat dalis ketinančių įsigyti naują transporto priemonę, dabar priversti dar kartą apgalvoti šį sprendimą. Situacija tapo sudėtingesnė ir tiems, kurie savo automobilį siekia parduoti – dėl naujojo mokesčio, kurio dažnas nenori mokėti, dabar pirkėją surasti gali būti žymiai sunkiau. Tačiau tikru išsigelbėjimu čia gali tapti automobilių supirkėjai, kurie yra pasirengę užtikrinti itin greitą ir paprastą pardavimo procesą.

Automobilių supirkimo paslauga – puiki galimybė tiems, kurie savo seną, nebenaudojamą ar tiesiog jau pabodusį automobilį nori parduoti kaip įmanoma greičiau ir neapsikrauti galybės dokumentų tvarkymu.

Pagrindiniai žingsniai

Norintiems pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga gali kilti keletas klausimų – nuo ko, visų pirma, reikėtų pradėti? Kaip vyksta visas procesas? Šia veikla užsiimantis Aurimas Valuckas teigia, kad procesas itin paprastas ir susideda iš kelių pagrindinių žingsnių. Pirmiausiai, asmuo, norintis parduoti automobilį, turėtų susisiekti su supirkėjais ir pasiūlyti jiems savo transporto priemonę. Tuomet klientui užduodami klausimai apie automobilio būklę, jo eksploataciją, defektus, techninę apžiūrą ir pan. Susitarus dėl abiem pusėms tinkančios kainos, klientų prašoma elektroniniu paštu atsiųsti parduodamo automobilio nuotraukas. Galiausiai, supirkėjams įvertinus visus aspektus, šie atvyksta išsivežti automobilio.

Viskas klientų patogumui

Automobilių supirkimo paslauga nuo įprastinio automobilių pardavimo proceso skiriasi tuo, kad čia klientui atkrenta daugybė rūpesčių ir viskas atliekama taip, kad pardavimas būtų įvykdytas kuo sklandžiau ir operatyviau. Paklaustas apie pagrindinius tokios paslaugos privalumus, Aurimas įvardija būtent išskirtinai greitą pardavimą. Automobilių supirkimu užsiimantis vyras teigia, kad gavus pasiūlymą, supirkėjai gali atvykti pas klientą į bet kurį Lietuvos miestą vos per kelias valandas.

Prie privalumų sąrašo dar reikėtų pridėti ir tai, kad klientai į supirkėjus gali kreiptis bet kurią savaitės dieną – paslauga teikiama tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais, tiek net ir šventinėmis dienomis. Čia visada galima susitarti dėl patogiausio laiko, todėl nereikia jaudintis, kad norint aprodyti automobilį teks išsiprašyti iš darbo ar aukoti kitos veiklos laiką. „Klientui rūpintis niekuo nereikia. Mes atvykstame į vietą patys, jei reikia išsivežame automobilius ir, be abejonės, sutvarkome reikiamus dokumentus“, – teigia Aurimas. Dokumentų pildymas ne tik užima nemažai laiko, tačiau reikalauja ir tam tikrų specifinių žinių, Todėl faktas, kad nereikės sukti galvos dėl įvairios dokumentacijos tvarkymo, gerokai palengvina ir pagreitina visą pardavimo procesą.

Norėdami pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga, galite kreiptis telefonu 869399905 arba elektroniniu paštu autoopirkimas@gmail.com

Skaityti toliau

Įmonės

Kobido masažas – kūno ir proto atgaiva

Paskelbta

„Saulėja SPA“ masažuotoja Viktorija teigia, kad šimtametė kobido masažo technika, kurią praktikuoja jau ketverius metus, skirta atpalaiduoti kūną, nuraminti protą, suaktyvinti kraujotaką ir sustiprinti veido odos raumenis. 

Pasak masažuotojos, kobido masažas yra ypatinga technika, paremta šimtmečių tradicijomis. Tačiau ši technika išsiskiria sudėtingumu, kadangi rankoms tenka nemenkas krūvis – atliekama daug skirtingų judesių. „Kobido masažas yra paremtas vibracijos principu, reikia turėti tikslią pirštų ir plaštakų veiklą, o riešai turi būti labai atpalaiduoti, todėl masažas atpalaiduoja tiek kūną, tiek protą“, – apie masažo techniką pasakoja Viktorija.  

„Masažo technika per šimtus metų labai mažai pakito, išliko vibracijos principas, yra labai daug švelnių, glostomųjų, stuksenimo ir tempimo judesių. Taip pat masažas apima ir visą kūną“, – teigia masažuotoja.

Specialistė akcentuoja, kad labai svarbus ir pasiruošimas masažui. Prieš procedūrą atliekamas demakiažas ir viso kūno atpalaidavimas bei veido tonizavimas. 

Masažuotojos teigimu, procedūra gali būti atliekama visiems, tačiau ji pabrėžia, kad masažą ypatingai mėgsta vyrai, nes „labai gerai įsimasažuoja kaklas, pečių juosta, galva.“ 

„Moterys šį masažą dažniausiai renkasi dėl veido ovalo pakėlimo. Gali rinktis moterys, kurios yra numetusios svorio, nes tarkim, fiziniai pratimai labai gerai tonizuoja kūną ir sustiprina raumenis. Veido masažas tonizuoja ir sustiprina veido raumenis“, – priežastis, kodėl masažą renkasi moterys, nurodo masažuotoja. 

Kobido masažo nauda

Po masažo, trunkančio 1–1,5 val., oda tampa skaistesnė, nes suaktyvėja kraujotaka ir atsinaujina ląstelės.

„Masažo kursą kiekvienam klientui specialistas turėtų sudaryti individualiai pagal odos tonusą ir veido odos būklę. Idealus atvejis – septyni masažai kas keturias, penkias dienas. Po to rekomenduojama papildoma sesija – vienas masažas per mėnesį ar dvi savaites, bet vėlgi reikėtų atsižvelgti į odos būklę“, – pasakoja pašnekovė. 

Taip pat kobido masažas tinka žmonėms, patyrusiems paralyžių ar kamuojamiems spazmų. 

Masažo kilmė

„Masažas yra kilęs iš Japonijos, <…> atsirado 1472 metais. Sakoma, kad du meistrai norėjo išsiaiškinti, kuris yra geresnis ir susirungė, tačiau rungties nei vienas nelaimėjo, kadangi jie abu buvo sukaupę labai didelį žinių bagažą. Galiausiai jie nusprendė savo jėgas suvienyti ir atidarė mokyklą, kurioje ir atsirado tas masažas“, – pasakoja masažuotoja Viktorija.

Daugiau apie masažą žiūrėkite vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Skaitomiausi