ĮmonėsVerslasGEFCO pristato pasaulinį laikui jautrių krovinių kontrolės centrą

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 5 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

GEFCO, pasaulinė kompleksinių pramonės tiekimo grandinės paslaugų teikėja ir Europoje pirmaujanti pagamintų automobilių logistikos įmonė, Amsterdame atidarė kontrolės centrą, teiksiantį pasaulinius laikui jautrių krovinių sprendimus ekspedijavimo verslui.

Centras teiks aukščiausio lygio paslaugas ištisą parą visomis savaitės dienomis GEFCO klientams, užtikrindamas pagalbą savo dedikuotoms laikui jautrių krovinių tinklo komandoms šalyse kartu su priskirtais partnerių atstovais visame pasaulyje.

Auganti laikui jautrių sprendimų patirtis

GEFCO įsteigtas Krovinių ekspedijavimo padalinys valdo pasaulinį laikui jautrių krovinių operatorių tinklą ir dirba su klientais vietiniu lygiu, kad galėtų užtikrinti tiek planuotų, tiek neplanuotų skubių krovinių siuntimą. Tęstinė GEFCO „neriboto artumo” kultūra – partnerystės su klientais kūrimas ir integruotų sprendimų teikimas – yra krovinių kontrolės centro laikui jautrių sprendimų pagrindas, kuriant tikrą papildomą vertę klientų verslui.

GEFCO laikui jautrių sprendimų paslaugos yra skirtos nedelsiant reaguoti į neatidėliotinus klientų krovinių poreikius, teikiant visapusiškus laikui jautrius oro transporto sprendimus visame pasaulyje ir galimybę stebėti juos viso proceso metu.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kontrolės centras, pasitelkdamas savo inovatyvią pasaulinę IT sistemą, stebės visame pasaulyje pateiktus skubių krovinių užsakymus, užtikrindamas, kad tinklas ir toliau atitiks aukštus klientų veiklos rodiklius. Tai padės vietinėms GEFCO laikui jautrių krovinių operacijų komandoms geriau valdyti pasaulines siuntas, kad paslaugos būtų teikiamos dar proaktyviau ir greičiau.

Kontrolės centras taip pat veiks kaip vienintelis kontaktinis taškas pasaulio klientams, teiksiantis naujausią realaus laiko stebėjimo informaciją apie skubius krovinius, sujungiant GEFCO pasaulinę aprėptį ir vietinę patirtį.

Reikšmingi rezultatai nuo pirmųjų žingsnių

Kontrolės centras papildo įvarius sprendimus, kuriuos GEFCO, kaip automobilių logistikos lyderis, jau teikia šiam sektoriui. Laikui jautrių sprendimų valdymas iš kontrolės centro jau sėkmingai kuria vertę GEFCO automobilių sektoriaus klientams. Vienas iš naujausių pavyzdžių – užsakomojo skrydžio organizavimas, kuomet gavus visus būtinus leidimus itin skubus krovinys buvo nugabentas nuo durų iki durų iš Čekijos Respublikos į JAV per 48 valandas nuo kliento pateikto užsakymo, taip sutaupant didelę dalį kliento kaštų, atsirandančių dėl galimo gamybos sustabdymo.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Komentuodamas atidarymą, pasaulinių laikui jautrių sprendimų direktorius GEFCO Krovinių ekspedijavimo padalinyje Klasas Sibrandis (Klaas Sybrandy) sakė: „Tai ypatingas momentas mūsų sparčiai augančioje krovinių ekspedijavimo veikloje. Kontrolės centras ženkliai pagerina mūsų galimybes laikui jautrių sprendimų srityje. Visus skubių krovinių gabenimus atidžiai stebint mūsų patyrusiai centro komandai, užtikrinsime, kad visada bus surastas greičiausias įmanomas sprendimas visiems planuotiems ir skubiems mūsų klientų kroviniams.“

Kontrolės centro komandai vadovaus Vincentas Karbetas (Vincent Karbet) ir Šantal van Leon (Chantal van Loen), kurie abu pritaikys savo didžiulę patirtį laikui jautrių sprendimų srityje. Vincentas tarptautiniame krovinių ekspedijavimo sektoriuje dirba daugiau kaip 15 metų, tarp jo ankstesnių pozicijų buvo ir vadovaujančios pareigos „DHL Same Day“, o Šantal buvo atsakinga už TNT ypatingąsias paslaugas Nyderlanduose daugiau kaip 10 metų.

GEFCO kontrolės centro atidarymas įvyko po neseniai pristatyto inovatyvaus balsu aktyvuojamo skubių krovinių sekimo ir stebėjimo sprendimo „Tracy“. Jis buvo sukurtas krovinių ekspedijavimo klientams, kuriems reikalingas naujos kartos realaus laiko stebėjimas aukšto prioriteto siuntoms, kai greitis ir efektyvumas yra itin svarbūs.

GEFCO taip pat pristatė „Inovacijų fabriką“, kurio tikslas – identifikuoti inovatyvius darbuotojų projektus ir suteikti reikiamus išteklius jų plėtrai bei skatinti naujas idėjas ir kūrybiškumą versle.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Apie GEFCO

GEFCO yra Europos lyderė automobilių logistikos sektoriuje ir viena iš 10 pasaulyje pirmaujančių žaidėjų multimodalinių tiekimo grandinės sprendimų srityje. Remdamasi 70 metų patirtimi ir 11 000 darbuotojų komanda, GEFCO kuria išmanius ir lanksčius sprendimus, kad būtų patenkinti sudėtingiausi tiekimo grandinės iššūkiai visuose pramonės sektoriuose. Vystydama veiklą 47 šalyse, kartu su stipriu pasauliniu partnerių tinklu, GEFCO dirba 300 padalinių visame pasaulyje. 2017 m. grupės pajamos sudarė 4,4 mlrd. eurų. www.gefco.net

Dalinkitės su savo draugais

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up