Kauniečiams redakcijaNaujienosGatvės koncerte kauniečiai aukojo onkologiniams ligoniukams

Geros valios kauniečiai šeštadienio popietę suorganizavo labdaros koncertą tiesiog gatvėje – „Maža dovanėlė – didelė viltis!“. Nors oras pasitaikė itin žvarbus, kauniečių tai neatbaidė ir jie noriai rinkosi pasiklausyti kalėdinių dainų ir aukojo pinigus kilniam tikslui – onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms. Renginio metu suaukota – 513 eurų. Kauno geradariai, šalia Kauno Šv. Petro ir Šv. Povilo arkikatedros bazilikos, susirinko 15 val. Nors oras ir nedžiugino, praeiviai po truputį pradėjo rinktis ir domėtis,...
Brigita Armonaitytė Brigita Armonaitytė2019 9 gruodžio

Geros valios kauniečiai šeštadienio popietę suorganizavo labdaros koncertą tiesiog gatvėje – „Maža dovanėlė – didelė viltis!“. Nors oras pasitaikė itin žvarbus, kauniečių tai neatbaidė ir jie noriai rinkosi pasiklausyti kalėdinių dainų ir aukojo pinigus kilniam tikslui – onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms. Renginio metu suaukota – 513 eurų.

Kauno geradariai, šalia Kauno Šv. Petro ir Šv. Povilo arkikatedros bazilikos, susirinko 15 val. Nors oras ir nedžiugino, praeiviai po truputį pradėjo rinktis ir domėtis, kas gi čia vyksta. Viktoras Jermolovas – vienas iš renginio organizatorių ir sumanytojų, drąsino visus prieiti arčiau pasivaišinti karšta arbata ir sausainiais. „Mes žinojome, kad bus toks blogas oras, todėl ir parūpinome tiek daug arbatos“, – juokėsi jis ir pridūrė, kad džiaugiasi, jog oras žmonių negąsdina ir jie čia susirinko.

Renginys finansuotas iš asmeninių pinigų

„Kadaise turėjau mergaitę, kurią labai mylėjau ir jos operacijai reikėjo trijų tūkstančių eurų. Ko gero buvo sunkiausias etapas juos surasti, tad šios akcijos idėja padovanoti trupinėlį vilties šeimoms,“ – taip šio renginio idėją pristatė Viktoras Jermolovas. Jis kartu su kitais aktyviais jaunaisiais kauniečiais šią akciją organizavo pirmą kartą. Akcijos „Maža dovanėlė – didelė viltis!“ tikslas – atkreipti žmonių dėmesį į socialinį sluoksnį, kuriame apstu ašarų, skausmo, streso, nerimo bei įtampos.

Prie akcijos prisidėjo didžiulė komanda: fotografas, video operatorius, renginio savanoriai, skautai bei kiti geros valios žmonės. O renginys buvo finansuotas iš asmeninių ir bičiulių surinktų pinigų.

Dovana kauniečiams – muzikinis pasirodymas

Kai žmonių susirinko daugiau, atlikėjai pradėjo savo muzikinę programą, kurioje populiariausios kalėdinės giesmės ir dainos. Kauno jaunimas: Vytauto Didžiojo universiteto studentai bei muzikiniame teatre praktiką atliekantys atlikėjai, visiškai neatlygintinai kauniečiams dovanojo muzikinę dovaną. Kaip patys organizatoriai teigia, tai labai kilnus ir didelis pavyzdys Lietuvos atlikėjams, kad ne vien geras uždarbis gali praturtinti tavo gyvenimą.

Kol vyko a capella muzikinis sveikinimas, organizatoriai susirinkusiems žmonėms siūlė arbatos ir vaišino sausainiais. O lankytojai ėjo prie, šalia scenos pastatytos, aukų dėžutės ir aukojo pinigus, kurie bus skirti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro namų statyboms Vilniuje.

„Kaip pirmam kartui – solidi suma“

„Oro juk neužsakysi, Šulijai nepaskambinsi ir pinigų neduosi, tai oras truputį pakišo koją. Bet pati akcija tikrai įvyko ir gana sėkmingai. Tokiomis oro sąlygomis pakankamai daug žmonių susirinko. Per tris valandas buvo suaukota – 513 eurų. Mūsų akimis tai labai daug. Tuo labiau, kad tai nauja idėja, nauja akcija. Kaip pirmam kartui – solidi suma“, – po renginio sakė V. Jermolovas.

Ši akcija organizuota bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Mamų Unija“.

Nuotraukų autorius: Dovydas Beržinis.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up