NaujienosGarso įrangos nuoma – nepriekaištingai skambančiai šventei

Daugelis planuojančių didesnius renginius, gimtadienius, vestuves ar vakarėlius, mintyse ar popieriaus lape ima dėlioti šventės planus. Juose, dažniausiai pirmuoju numeriu, nugula šventės vieta, vėliau seka svečių sąrašas, maistas, gėrimai ir galiausiai – įdomios veiklos. Į šias veiklas įskaičiuojami ne tik pokalbiai su greta sėdinčiu kaimynu, bet ir įvairūs žaidimai bei muzika. Tačiau kaip į smagią veiklą įtraukti kelias dešimtis svečių, kai jus išgirsti gali tik sėdintys greta? Tam reikėtų iš anksto pasirūpinti garso įrangos nuoma....

Daugelis planuojančių didesnius renginius, gimtadienius, vestuves ar vakarėlius, mintyse ar popieriaus lape ima dėlioti šventės planus. Juose, dažniausiai pirmuoju numeriu, nugula šventės vieta, vėliau seka svečių sąrašas, maistas, gėrimai ir galiausiai – įdomios veiklos. Į šias veiklas įskaičiuojami ne tik pokalbiai su greta sėdinčiu kaimynu, bet ir įvairūs žaidimai bei muzika. Tačiau kaip į smagią veiklą įtraukti kelias dešimtis svečių, kai jus išgirsti gali tik sėdintys greta? Tam reikėtų iš anksto pasirūpinti garso įrangos nuoma.

Rengiate vakarėlį?

Net jeigu vakarėlio svečių skaičius nesiekia nei penkiasdešimties, švęsti bus daug paprasčiau ir smagiau, kai šventės vietoje girdėsite kokybišką muziką. „Disco4u.lt“ atstovas Deividas Siniavskis teigia, kad tą užtikrinti gali garso įrangos nuoma:

„Mes turime vieną paprasčiausių ir pigiausių garso aparatūros komplektų, kurie tinka ir mažesniems, ir didesniems vakarėliams. Komplekte – vos dvi garso kolonėlės, stiprintuvas, pultas ir laidai. Turbūt daugelis renkasi šį variantą, nes jį lengva susijungti patiems, taip pat ir gabenimas nesudaro didelių problemų, o valdymas nereikalauja specialių žinių.“

Jeigu tarp svečių bus DJ?

„Dažniausiai šventės muzikos šeimininkas pats turi savo garso įrangą, tačiau būna atvejų, kai tarp vakarėlio svečių atsiranda tokių, kuriems dj darbas – mėgėjiškas hobis. Tokiu atveju praverčia ne tik garso įrangos nuoma, bet šalia prigriebiamas ir dj pultas.“, – pasakoja Deividas Siniavskis.

Vakarėlių įrangos specialistas taip pat priduria, kad garso įrangos nuoma galima ne tik specialiai sukomplektuotais paketas. Kiekvienas norintis, gali pats nuspręsti, kiek ir kokios įrangos reikėtų būtent jo organizuojamai šventei. Tai gali būti dj pultas, garso kolonėlės, įvairūs stiprintuvai ar netgi mikrofonai.

Ką daryti, kai šventėje trūksta ne tik garso įrangos?

Nors žvelgiant į žydruosius ekranus galime pamanyti, kad kiekvienoje šventėje ar vakarėlyje yra bent po viena profesionalų muzikos atlikėja, deja realybė yra kiek kitokia. Tam, kad garso įrangos nuoma nebūtų išnaudojama vien tik Youtube grojaraščių leidimui, visuomet rekomenduojama įsigyti ir profesionalaus dj paslaugą.

„Kam, kad ir vienai parai, įsigyti garso aparatūrą, šviesos ar dūmų efektus ir vis vien visą vakarą ramiai leisti seniai visiems žinomus muzikinius kūrinius iš telefono? Vakarėliai ir šventės nevyksta kasdien, todėl čia reikėtų investuoti į kokybiškai praleistą laiką. Užsisakius dj paslaugą nereikės bėgti perjungti nemėgstamos dainos ar Youtube reklamos, o garsinis šventės fonas bus iš anksto suderintas ir džiugins tol, kol baigsis numatytas darbo laikas.“, – pastebi „Disco4u.lt“ atstovas.

Scroll Up