Connect with us

Foto

Garsenybių vizažistė Irma Baltrušaitienė jau trečią kartą pripažinta geriausia pasaulyje

kaunieciams.lt

Paskelbta

Kiekvieną rudenį geriausi pasaulio vizažo meistrai buvo įpratę rinktis Paryžiuje, kur kasmet vykdavo pasaulio čempionatas, skirtas išrinkti geriausią nuotakos įvaizdį sukūrusį specialistą. Dėl pandemijos šiais metais numatytas renginys neįvyko, tad didžiausia intriga tapo kasmet internete vykstantis foto konkursas “OMC Stylist Creatyve Bridal Makeup”, kurio nugalėtoja tapo Lietuvoje garsenybių vizažiste tituluojama Irma Baltrušaitienė. Ši pergalė jai – jau trečia.

“Konkursas vyko internetu. Meistrai iš viso pasaulio siuntė nuotraukas su atliktais darbais, kuriuos komisija vertino šešiose kategorijose. Aš dalyvavau kreatyvinio nuotakos makiažo rungtyje”, – pasakojo Irma Baltrušaitienė.

Vizažo meistrė atvira – jos sukurtas nuotakos įvaizdis buvo atliktas ekspromtu paskutinę dieną ir apie pergalę specialistė net nesvajojo. “Paprastai tokiems darbams skiriama daug treniruočių, kuriami eskizai, tada jie perpiešiami ant veido. O aš dalyvauti šiame konkurse sugalvojau paskutinę dieną be jokio išankstinio pasiruošimo”, – sakė ji.

Per keletą valandų modeliui Kamilei Minkevičiūtei buvo sukurtas nuotakos įvaizdis, kurį įamžino fotografė Evelina Šumilovaitė. Nuotraukos į konkursą buvo išsiųstos likus vos kelioms minutėms iki termino pabaigos. “Prisipažinsiu, lūkesčių laimėti aš tikrai neturėjau. Ypač kai pamačiau viešai skelbiamus kitų kolegų darbus. Buvo tikrai įspūdingų makiažų”, – sakė meistrė.

Tačiau lietuvės darbas neliko nepastebėtas. Komisija atrinko geriausius dešimt darbų, tarp kurių pateko ir Irmos Baltrušaitienės kurtas įvaizdis. Visi dešimt meistrų tapo konkurso nugalėtojais.

Vizažo čempionė pasakojo, kad tokius darbus padaryti yra labai sudėtinga. “Tai reikalauja tikslumo, simetrijos, kruopštumo. Ranka turi nedrebėti, nes linijas reikia išpiešti ranka. Ir abi puses vienodai. Negalima naudoti jokių trafaretų. Todėl ne kiekvienas tokį darbą gali atlikti. Gyvame konkurse, viskas turi būti atlikta per 45 minutes ir be jokių klaidų, nes menkiausia klaida ir visas tavo triūsas nueina per niek. Todėl tokie darbai ir parodo visą meistro profesionalumą. Jie nepanaudojami kasdienai, tačiau tokie darbai labai išlavina meistro ranką ir teptuko valdymą”, – profesinėmis subtilybėmis dalinosi Irma Baltrušaitienė.


Vizažo čempionės titulą laimėjusi specialistė neslėpė – būti tarp geriausių pasaulio meistrų yra ne tik garbė, bet ir didžiulė atsakomybė, reikalaujanti nuolat tobulintis bei gilinti žinias, domėtis naujovėmis bei tendencijomis. “Man labai svarbu, kad neužsisėdėčiau vienoje vietoje. Tad vizažo dėstytojos darbas Karaliaus Mindaugo profesiniame centre, vizažo sektoriaus pirmininkės pareigos Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijoje, septyneri metai televizijoje, kur grimuoju Lietuvoje gerai žinomus veidus bei darbas salone, kur priimu savo klientus ir puošiu juos šventėms, padeda man judėti į priekį”, – sakė Irma Baltrušaitienė.

Skaityti toliau
Advertisement

Foto

Išskirtinė padėka su pandemija kovojusiems Respublikinės Kauno ligoninės medikams (foto)

kaunieciams.lt

Paskelbta

Per pastaruosius kelis mėnesius mediko profesija Lietuvoje iš mitais apipintos staiga tapo itin vertinama. Prie to prisidėjo ne tik pasaulį sudrebinusi pandemija, bet ir Lietuvos medikų požiūris kovojant su ja: jie neskaičiavo darbo krūvio, nestokojo dėmesio pacientams. Būtent todėl, ankstų antradienio rytą, Kaune įsikūrusio verslo parko „Aušra“ įmonės surengė išskirtinę staigmeną Respublikinės Kauno ligoninės medikams.

„Kuomet viskas pamažu grįžta į įprastą gyvenimo ritmą, labai nesunku pamiršti, ką šįmet jau spėjome patirti ir išgyventi. Pastarųjų kelių mėnesių išbandymai nublanks daugeliui, tik ne medikams. Todėl norime jiems parodyti, kad mums rūpi jų atliktas darbas, kad be galo vertiname jų pasiaukojimą, – teigia verslo parko „Aušra“ atstovė Milda Vaitkutė, – To, kas dėl kiekvieno iš mūsų padaryta, mes nepamiršime ir tariame „ačiū“ baseino ir pirčių erdvės Aušra SPA, REVÙ CLINIC, SportGates, DP60 bei Coffee One vardu. Medikams visi norime atsidėkoti taip, kaip galime – pakviesdami juos atsipalaiduoti tiek fiziškai, tiek emociškai.“

„Patys esame medicinos srities atstovai, todėl puikiai suprantame tą įtampą, kurią jautė valstybinių ligoninių personalas. Visi turime šeimas, žmones, kurie mums rūpi, o visa tai palikti už nugaros ir rūpintis nepažįstamaisiais, ypač tokiomis aplinkybėmis, buvo tikras Hipokrato priesaikos išbandymas. Būtent todėl net nedvejodami prisijungėme prie šios akcijos ir kviečiame medikus pačius atstatyti savo sveikatą bei bent trumpam atsipalaiduoti,“ – sako REVÙ CLINIC vadovė Vilma Viliūšienė.

Prie staigmenos prisidėjusių įmonių komentarai:

DP60:
„Pabėgimo kambario DP60 komanda supranta, kad visų pasaulio padėkų neužtektų medikų darbo įvertinimui, tačiau nuoširdžiai dėkoja už jūsų atliktus bei atliekamus žygdarbius ir taria garsų ačiū! Tikime, kad pastarieji mėnesiai dar labiau sustiprino jūsų komandos dvasią ir norime padovanoti  pakvietimus į DP60 pabėgimo kambarius, kad išbandytumėte komandinį darbą šiek tiek linksmesnėje, neįpareigojančioje ir autentiškoje aplinkoje!“

Aušra SPA:
„Jūsų nuoširdus atsidavimas darbui tuo metu buvo neįkainojama dovana mums – saugiai likusiems namuose. Dabar galime kiek lengviau atsikvėpti ir atsidėkoti Lietuvos medikams dovanodami poilsio akimirkas mūsų “Aušra“ – baseino ir pirčių erdvėje.”

SportGates:
“SportGates – sporto klubas, kurio tikslas sukurti jaukią sporto oazę, dirbančią visiems patogiu laiku. Mūsų bendruomenė jautriai išgyveno šį laikotarpį, todėl nori tarti didelį ačiū medikams, kurie aukojosi dėl kiekvieno iš mūsų sveikatos. Dovanojame kiekvienam medikui 1 mėn. narystę SportGates klube.”

Džiaugiasi palaikymu

„Karantino laikotarpis iš mūsų darbuotojų pareikalavo daug jėgų, drąsos, pasiaukojimo, operatyvumo. Reikėjo pertvarkyti ligoninės veiklą, dirbti nuolat kintančiomis sąlygomis, vaduoti kolegas, tuo pačiu metu ribojant gyvą bendravimą, dirbant pakaitinėmis pamainomis. Didžiuojamės savo darbuotojais, kurie atlaikė koronaviruso iššūkį, ir nuoširdžiai jiems dėkojame. Džiaugiamės, kad prie mūsų padėkų medikams nusprendė prisidėti verslo parko „Aušra“ įmonės. Gera jausti, kad ir pasibaigus karantinui mus vertina bei palaiko“, – už staigmeną dėkojo Respublikinės Kauno ligoninės generalinė direktorė doc. dr. Diana Žaliaduonytė.

Vaizdai iš padėkos susitikimo:

Skaityti toliau

Foto

Joninių šventė Jonavoje – sustabdytas koncertas, nepateisinti prekybininkų lūkesčiai ir įspūdingi šou

Avatar

Paskelbta

Birželio 23 d. į Joninių sostinę Jonavą suplūdo gausus būrys žmonių. Šventė vyko tuo pačiu metu trijuose miesto mikrorajonuose, penkiose skirtingose vietose, kad organizatoriai galėtų lengviau suvaldyti žmonių srautus ir sumažėtų koronaviruso plitimo rizika.
Sustabdytas koncertas

Remiantis Vyriausybės numatytais reikalavimais, viešuose renginiuose, kurie vyksta atviroje erdvėje, gali dalyvauti 700 žmonių. Panašu, kad Jonavoje tiek žmonių susirinko dar nespėjus sutemti – apie 22 val. šventės vedėjas susirinkusiems pranešė, kad privalo sustabdyti merginų grupės „Queen of Roses“ koncertą. Paklausta, ar buvo numatytas scenarijus, kad prireiks stabdyti koncertą, Jonavos kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Jurgita Serapinė pripažino, kad organizatoriai tai nuspėjo ir pasiruošė iš anksto – renginio metu buvo leidžiamas įrašas su informacija, kad, šventėje susirinkus daugiau nei 700 žmonių, renginys bus stabdomas.

Jonavos kultūros centras negavo šventės dalyvių nusiskundimų dėl susiklosčiusios situacijos. Kalbintas renginio svečias Darius, su draugu prekeiviu atvykęs iš Panevėžio, teigė, kad dėl sustabdyto koncerto jautėsi nesmagiai, tačiau pridėjo, kad supranta Joninių šventės organizatorių sprendimą: „stengiuosi išlikti diplomatiškas, negi akis plėšysi“.

Vis dėlto vėliau koncertas buvo pratęstas ir susirinkusieji galėjo pasimėgauti dar keliomis „Queens of Roses“ atliekamomis dainomis. Šventės kulminacija tapo muzikinis šviesų šou ir šokio bei ugnies reginys, o renginį užbaigė įspūdingi šventiniai fejerverkai.

Siekta užtikrinti dalyvių saugumą

Jurgita Serapinė teigė, kad renginio organizatoriai ėmėsi visų būtinų saugumo priemonių siekiant užtikrinti, kad neplistų koronavirusas: „Joninių slėnyje sužymėjome vietas, kad žmonės sėdėtų vienas nuo kito nutolę metro atstumu. Ant žolės išpurškėme ratus, kokiais atstumais žmonės turėtų stovėti. <…> Nuolatos skambėjo garso įrašas su skelbiama informacija laikytis saugumo reikalavimų, saugaus atstumo. Net kėdes sustatėme šachmatų principu visose erdvėse, kuriose vyko koncertai.“

Renginio metu vyravo tvarka, nors pastebėta, kad žmonės nesilaikė saugumo rekomendacijų: „Iš tiesų policijai apskritai nebuvo darbo – kažkokių incidentų nebuvo arba bent jau mums kol kas nepranešė. Tiesa, žmonės dažnai nesilaikė saugaus atstumo, tai mes, organizatoriai, asmeniškai sakydavom „išlaikykit saugų atstumą“. Prašėm, kad dalyviai būtų su kaukėm, tačiau ne visi jas turėjo, bet visose penkiose vietose, kuriose vyko pasirodymai, buvo dezinfekavimo priemonės.“

Kaip minėjo pašnekovė, siekiant suvaldyti atvykusiųjų srautus, įkurtos penkios pasirodymų vietos. Viso renginio metu skraidė trys dronai, kurie buvo skirti stebėti žmonių srautus: „suskaičiuoti tiksliai žmonių, kurie ateina, išeina ar migruoja iš vieno mikrorajono į kitą, skaičių yra neįmanoma, bet mes visada matėme, kiek ir kur žmonių yra susirinkę. <…> Kadangi šventė vyko atvirose erdvėse, mokami bilietai nebuvo galimi.“

Jurgita Serapinė nurodė, kad renginio atlikėjai pasirinkti sąmoningai: „Koncertai buvo ne ypač garsių pop žvaigždžių, kurios pritraukia daug žmonių, buvo tik vienas koncertas, kuriame pasirodė žinoma grupė „Queen of Roses“. Pasirinkome pristatyti Jonavos meno kolektyvus, kurie surengė liaudiškos muzikos koncertus. Liaudiška muzika domisi ne visi, todėl ir žiūrovių mažiau. Kadangi esame Joninių sostinė, buvo paleistas ir Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimo įrašas.“

Sumažėjęs prekybos pelnas

Joninių šventėje Jonavoje be renginio atlikėjų ir dalyvių netrūko prekybininkų, kurie pirkėjams siūlė platų gaminių asortimentą nuo žuvies ir mėsos produktų iki meduolių ir spragintų kukurūzų.

Įmonės „A. Merkio žuvis“ darbuotojai į Jonavą atvyko iš Utenos ir savo produkcija šventėje prekiavo pirmą kartą. Viena iš darbuotojų tikino, kad „nuostolių neturime, nuotaika puiki“, tačiau pripažino, kad prekyba sekėsi vidutiniškai. Pasak jos, tikėtasi suprekiauti daugiau ir „pagal žmonių gausumą pirkimas buvo ne pats geriausias“. Prekybininkai teigė nebijoję po karantino dalyvauti šventėje: „mes per visą karantiną dirbom, kadangi visuomet dirbame lauke“.

Kitaip nei „A. Merkio žuvis“, šeimos kepyklėlės „Vijola“ gaminiais, darbuotojos teigimu, Jonavoje per Joninių šventę prekiaujama ne pirmą kartą. Darbuotoja įžvelgia, kad, lyginant ankstesnius ir šį kartą, skiriasi pardavimų pelnas: „po karantino sumažėjo prekyba“. Pardavėja tikėjosi tokio šventėje susirinkusio žmonių srauto, nes, jos manymu, po karantino „žmonės vėl atsipalaidavo“.

Joninių šventė Jonavoje surengta 31 kartą.

Šventės akimirkos nuotraukų galerijoje ir paspaudus nuorodą: https://bit.ly/2NqPmkY

Skaityti toliau

Foto

Žygis „Girionių girių lobiai“– gamtos paslapčių link

kaunieciams.lt

Paskelbta

Birželio 26 d., 17 val. prie Girionyse esančio stadiono prasidės pirmasis maratonas, kurių planuojami iš viso trys,  po Girionis ir Samylų seniūniją. Į žygį kviečiami Samylų seniūnijos gyventojai bei svečiai, o ypač – Girionių bendruomenės nariai, kurių istorijos, prisiminimai bei žygio pabaigoje išreikšti pastebėjimai, pavers šį maršrutą ypatingu. 
Žygio programa

Registracija į žygį  prasidės 16.45 val. prie Girionių stadiono (Liepų g. 1, Girionys, Kauno r.). Koordinatės: 54.855994, 24.044116.

Žygio pradžia – 17 val. Numatoma, kad Girionių istoriją papasakos pats įkūrėjas. Taip pat lauks kelionė į Girionių parką prie barsukų kalvos, kur dalyviams bus aprodyti dekoratyviai medžiai ir barsukų namai. Vėliau bus lankomasi Vaišvydavos blindaže ir apžvelgti retieji Pakalniškių pievos augalai. Planuojama ieškoti melsvojo gencijono, kopti į Pakalniškių piliakalnį, prisimenant Kauno marių atsiradimo istoriją. Žygio dalyviai sužinos, kas yra tufai, kaip jie susikūrė ir kaip dėl požeminių šaltinių susidaro sufoziniai cirkai. Planuojama, kad dalyviai turės galimybę apžiūrėti Kauno marių pakrantėje esančias kabančias pelkes. Žygio pabaigoje bus lankomasi Raguolių kaime ir pušyne, Girionių paplūdimyje bei prie Žasios upės ir šaltinio pasakojamos legendos apie Laumes. Kviečiame pasiimti su savimi puodelį ar gertuvę ir pripildyti juos gaivaus šaltinio vandens.

Planuojama žygio pabaiga 20. 30 val. Žygio atstumas – 7 km, sudėtingumas – 2 balai.

Pasiruošimas žygiui

Būtina pasirūpinti tinkama avalyne ir patogia apranga. Kiekvienas dalyvis atsakingas už savo sveikatą. Vaikai gali keliauti tik kartu su juos prižiūrinčiais suaugusiais. Rekomenduojama turėti geriamojo vandens, maisto sau ir draugui bei priemones nuo uodų, erkių ir mašalų. Dalyvius ir svečius labai prašome automobilius statyti jiems skirtoje stovėjimo aikštelėje, esančioje prie Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos.

Registracija

Dalyvių skaičius ribotas, todėl visus vyresnius nei 9 metai, kviečiame registruotis į žygį paspaudus šią nuorodą: https://bit.ly/2Cyp2Dr
Žygio dalyviai kviečiami, turint galimybę, įsigyti vienkartinį Kauno marių regioninio parko lankytojo bilietą už 1 Eur.

Daugiau informacijos apie žygį: https://bit.ly/3hVbX7t

Kauno marių regioninio parko informacija

Skaityti toliau

Foto

Senjorai vasarą kviečiami praleisti aktyviai

kaunieciams.lt

Paskelbta

Lietuvoje pasibaigus karantino režimui Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras grįžta į įprastą ritmą ir atnaujina pavasarį nevykusių treniruočių grafiką. Vyresni nei 60 metų amžiaus kauniečiai kviečiami vasaros popietes praleisti taiči treniruotėse.

Nesudėtingos, lengvo pobūdžio, koordinaciją lavinančios treniruotės labai mėgstamos vyresnio amžiaus žmonių, kadangi jas išbandyti tikrai gali kiekvienas. Norintys sustiprinti kūno raumenis, lengvai pajudėti ar susipažinti, pabendrauti su bendraminčiais, kviečiami registruotis tel. 867373593. Atsižvelgiant į oro sąlygas, užsiėmimai vyks lauke arba sporto salėje. Treniruotės prasideda nuo liepos 2 d. ir vyks 12 val. antradieniais bei ketvirtadieniais Studentų g. 48, Kaune.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Skaityti toliau

Foto

Lietuvos sporto universiteto diplomais didžiuojasi ir žymūs sportininkai

kaunieciams.lt

Paskelbta

Praėjusią savaitę Lietuvos sporto universitete (LSU) įvyko tradicinė akademinio jaunimo šventė – Aktų salėje iškilmingai įteikti bakalauro ir magistro studijų diplomai. Tarp diplomuotų specialistų buvo galima išvysti ir visiems žinomų sportininkų veidus. 

Dėl ekstremalios situacijos šalyje ir siekiant išvengti klastingo viruso plitimo galimybės LSU erdvėse šįkart šventė buvo kitokia: diplomai absolventams buvo teikiami keliais srautais, o diplomantų tėvai, draugai ir visi sveikintojai ceremoniją galėjo tiesiogiai stebėti ekrane prie LSU Centrinių rūmų.

Tarp šiųmečių magistrų – ir žymūs sportininkai: Treniravimo sistemų bakalauro diplomą gavo krepšininkė Dalia Belickaitė, Krepšinio treniravimo ir valdymo magistro studijų programą anglų kalba sėkmingai baigė krepšininkai Lina Brazdeikytė, Darius Sirtautas, Dainius Šalenga, o Sporto edukologijos magistrantūrą – krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai bei imtynininkas Aleksandras Kazakevičius.

Universiteto absolventus sveikino rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė, Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas. Vaizdo sveikinimą būriui jaunų specialistų atsiuntė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Diplomantų pasveikinti atvyko Kauno miesto vicemeras Andrius Palionis ir garsūs Universiteto alumnai, socialiniai partneriai: Kauno rajono meras Paulius Visockas, Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas ir Kineziterapeutų draugijos narys Rolandas Kesminas.

Šventinę nuotaiką kūrė Vytauto Didžiojo universiteto styginių instrumentų ansamblis.

LSU informacija

Skaityti toliau

Foto

Priklausomybės konsultantai: profesionali pagalba nuo alkoholio problemų kenčiantiems kauniečiams

kaunieciams.lt

Paskelbta

Į įprastą darbo ritmą sugrįžo didžioji dalis miesto įstaigų bei institucijų. Viena jų – ypatingai reikšmingą pagalbą su alkoholio problemomis susiduriantiems kauniečiams teikiantys priklausomybės konsultantai. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbantys specialistai jau keletą metų kauniečiams padeda kovoti su alkoholio ir psichotropinių medžiagų sukeliamų priklausomybių žala.

Anonimiškai ir profesionaliai teikiamų reguliarių konsultacijų pagalba nuo priklausomybės kenčiantis asmuo gali gauti įvairiapusišką jam reikalingą informaciją, patarimus, motyvaciją ar net palaikymą sprendžiant savąsias priklausomybės problemas. Taip pat priklausomybės specialistų konsultacijose laukiami ir visi tie, kurie kenčia nuo alkoholio problemą turinčio šeimos nario.

Konsultacijos grindžiamos konfidencialumu, pagarba, supratimu

„Svarbu suprasti, kad priklausomybė yra lėtinė liga, kurią sukelti gali įvairūs biologiniai, psichologiniai ar net socialiniai veiksniai. Kaip ir kitos lėtinės ligos, priklausomybė alkoholiui ar psichotropinėms medžiagoms išsivysto per ilgą laiko tarpą, tad kuo anksčiau tai pastebėjęs žmogus ar jo artimieji kreipiasi pagalbos, tuo lengviau būna ateityje“, – sako Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Giedrė Macaitienė.

Priklausomybės konsultantų užduotis – suteikti visapusišką pagalbą tiesiogiai ar savo aplinkoje nuo alkoholio kenčiantiems žmonėms. Specialistai informuoja, motyvuoja, stebi, skatina, palaiko, o esant poreikiui – ir tarpininkauja tarp alkoholizmo problemą turinčio asmens ir kitų jam padėti galinčių institucijų ar bendruomenių.

„Priklausomybės konsultavimo paslaugos visuomenės sveikatos biure teikiamos tik vadovaujantis mokslu grįstais metodais. Griežtai laikomės konfidencialumo principų, o bendravimas su pagalbos ieškančiu asmeniu visada yra grindžiamas pagarba, tarpusavio supratimu ir susitarimu. Dėl šios priežasties, žmogus neturėtų drovėtis ar baimintis užsirašyti į pirmąją konsultaciją – visuomenės sveikatos biure jį pasitiks nuoširdžiai ir profesionaliai konsultuojantys specialistai“, – teigia G. Macaitienė.

Sudaromas individualus konsultavimo planas

Konsultacijų turinys kiekvienu atveju priklauso nuo individualių žmogaus poreikių ir situacijos. Pirmojo susitikimo metu Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro priklausomybės specialistas įvertina teiktinos pagalbos poreikius ir atsižvelgiant į juos sudaro individualų konsultavimo paslaugų planą.

„Pagal poreikį pagalbos ieškančiam asmeniui priklausomybės konsultantai gali teikti informavimo apie alkoholio keliamą žalą paslaugas, motyvuoti ir raginti atsisakyti alkoholio ar keisti jo vartojimo sukeltą elgseną, skatinti kreiptis pagalbos ir išmokti ją priimti. Galiausiai, skatinti ir palaikyti alkoholio vartojimą nutraukusių arba sumažinusių asmenų motyvaciją gauti atkryčių prevencijos paslaugas bei tarpininkauti gaunant kitą specializuotą pagalbą“, – sako visuomenės sveikatos specialistė.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro priklausomybės konsultantai dirba du kartus per savaitę. Pirmadieniais – nuo 17:00 iki 19:00, ir penktadieniais – nuo 15:45 iki 17:45.

Visuomenės sveikatos biuro specialistė pažymi, jog siekiant susitikti su priklausomybės konsultantu, būtina išankstinė registracija telefonu +37061687188. Tiek registracija, tiek konsultacija yra anoniminė, tad vardo, pavardės ar kitų asmens duomenų nurodyti nereikės.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Skaityti toliau
Greitos naujienosprieš 1 val

Už naudojimąsi mobiliuoju stabdytas vairuotojas, pasirodo, gyventojus vežiojo būdamas neblaivus

2020 10 26 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią...

Greitos naujienosprieš 3 val

Mirtį sėjantys dronai gali būti panaudoti ir taikiems tikslams – „MQ-9 Reaper“ padėjo kovoti su liepsnomis

Apie „MQ-9 Reaper“ dronus įprastai kalbama kaip apie itin efektyvius medžiotojus-žudikus, vykdančius misijas karštuosiuose pasaulio kraštuose. „Reaper“ yra pajėgus karinis...

Greitos naujienosprieš 4 val

Šią savaitę koronaviruso tyrimai intensyviau bus vykdomi 21-oje raudonosios zonos savivaldybėje

2020 10 26 Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, kad šią savaitę, nuo spalio 26 d. iki lapkričio 1 d. imtinai,...

Greitos naujienosprieš 5 val

Paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai administravimas: nestandartiniai sprendimai – mažesni nuostoliai

2020 10 26 Koronaviruso pandemija ir artėjantis naujasis finansinis laikotarpis šiemet buvo tikras iššūkis Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM) ir ES...

Greitos naujienosprieš 6 val

Šalyje patvirtinti 766 koronavirusinės infekcijos atvejai

2020 10 26 Per vakar parą Lietuvoje buvo patvirtinti 766 atvejai koronavirusinės infekcijos atvejai. 208 atvejai buvo patvirtinti Vilniaus apskrityje,...

Greitos naujienosprieš 6 val

Daugėjant Covid-19 atvejų Teisingumo ministerija skelbia rekomendacijas civilinės metrikacijos įstaigoms

Dėl Covid-19 protrūkio kai kuriose savivaldybėse įvedus lokalų karantiną, Teisingumo ministerija ragina visas šalies civilinės metrikacijos įstaigas imtis priemonių užtikrinti...

Rajonasprieš 7 val

Daugėja permainų Braziūkuose

Zapyškio seniūnijos Kuro seniūnaitijos seniūnaitis Laimas Šileika laikosi duoto žodžio. Pasitelkęs aplinkinius gyventojus, vasarą sutvarkė apleistas Senąsias Kuro kaimo kapinaites...

COVIDprieš 7 val

Dar vienas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius – 766, mirė du žmonės

Per praėjusią parą patvirtintas dar vienas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius – 766, mirė du žmonės, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos...

Miestasprieš 7 val

Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje skelbiamas karantinas, plečiamas kaukių dėvėjimas

Vyriausybė pirmadienį paskelbė karantiną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir dar penkiose šalies savivaldybėse, jose bus įvedamas privalomas kaukių dėvėjimas visose viešose...

Maistasprieš 7 val

Matijošaitis kreipėsi į NVSC: „Raudona spalva negąsdina, bet nekelkime papildomos panikos“

Kasdien prastėjant epidemiologinei situacijai Lietuvoje, didieji šalies miestai nuo pirmadienio priskirti raudonajai zonai. Tai reiškia griežtesnius ribojimus ir gresiantį karantiną,...

Skaitomiausi