SportasGarliavoje išskirtinis Dakaro ralio lenktynininko vizitas

Šiandien Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos bendruomenę subūrė aktoriaus Artūro Orlausko ir motociklų sporto lenktynininko Arūno Gelažninko pokalbis. Neveroniškis A. Gelažninkas susitikimo metu išsamiai papasakojo apie motociklų sportą, varžybų įdomybes, noriai atsakinėjo į aktyviai į pokalbį įsitraukusių mokinių klausimus. Arūnas savo sportinę karjerą pradėjo vos 8-erių. Dabar jis daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas. Lenktynininkas dalyvavo sunkiausiomis pasaulio varžybomis tituluojamame Dakaro ralyje, 2019 m. lenktynėse pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo 4-tą vietą naujokų klasėje bei 24-tą...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 8 lapkričio

Šiandien Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos bendruomenę subūrė aktoriaus Artūro Orlausko ir motociklų sporto lenktynininko Arūno Gelažninko pokalbis.


Neveroniškis A. Gelažninkas susitikimo metu išsamiai papasakojo apie motociklų sportą, varžybų įdomybes, noriai atsakinėjo į aktyviai į pokalbį įsitraukusių mokinių klausimus.

Arūnas savo sportinę karjerą pradėjo vos 8-erių. Dabar jis daugkartinis Lietuvos ir Baltijos šalių čempionas. Lenktynininkas dalyvavo sunkiausiomis pasaulio varžybomis tituluojamame Dakaro ralyje, 2019 m. lenktynėse pagerino Lietuvos rekordą ir iškovojo 4-tą vietą naujokų klasėje bei 24-tą bendroje įskaitoje.

Šiuo metu A. Gelažnikas ruošiasi naujajam Dakaro raliui. Sportininkas jau turi savo startinį numerį, kuris sutampa su dabartiniu jo amžiumi – 34.


„Nežinau, kiek metų tęsis mano lenktynininko karjera, viskas priklausys nuo sveikatos, prioritetų. Dar bent dvejus metus norėčiau važiuoti Dakaro ralyje“,- ateities planais dalijosi čempionas.

 

Kauno rajono bendruomenės informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up