Vieniems gamta – tai namai, kitiems – darbo vieta, o yra ir tokių, kurie iš gamtos geba paimti visa kas gražu, gera, harmoninga ir jauku. Atsitinka ir taip, kad šios gamtos teikiamos emocijos virsta mūza, kuri padeda materializuoti kūrybinę energiją. Būtent tokią gamtos mūzą, daugiau nei prieš penkerius metus, pagavo ir prisijaukino „LeDeLuxe“ įkūrėja ir vadovė Asta Smailienė.

Baldai gimstantys iš vidinės prabangos poreikio

IMG_0966
„LeDeLuxe“ įkūrėja ir vadovė Asta Smailienė (nuotr. A. Smailienės asmeninis archyvas)

Dar 2012 metais įsikūrė UAB „KRIASTA“, o kartu su ja gimė ir nuoširdžia dvasine prabanga alsuojantis „LeDeLuxe“ prekės ženklas: „Prekės ženklas „LeDeLuxe“ atsirado iš prancūziško „LeSpritDeLuxe“, kas išvertus reiškia – „prabangos dvasia“. Tai mums – nebūtinai brangūs daiktai.“, – teigia Asta Smailienė ir priduria, kad ši prabangos dvasia kyla iš vidinių emocijų bei poreikių. Prabanga čia yra lyg savotiška autentika, išskirtinumas ir individualumas.

Maždaug dešimtmetį moteris dirbo baldų prekybos įmonėse, kur įgavo begales patirties, todėl šiandien teigia galinti vadintis šios srities profesionale, tačiau ir kūryba jai nėra svetima: „Kūryba man – tai savotiška savirealizacija, tai darna su savimi ir savo aplinka. Būtent aplinkos grožio kūrimas man yra būdas išreikšti save. Tiesiog kuriame apjungdami juntamą grožį su vyraujančiomis mados tendencijomis.“, – pasakoja Asta Smailienė.

Taigi suderinus sukauptą patirtį ir nuoširdų vidinį norą kurti aplink save harmoniją ir grožį, atsirado lūkesčius pralenkiantis rezultatas – jau ne vienerius metus vertinamas „LeDeLuxe“ interjero salonas.

Gamtos ir pokalbio galia

_A7A6190
A. smailienė: „Nuoširdus bendravimas su klientais įkvepia kūrybai“ (nuotr. Ignas Maldžiūnas)

„LeDeLuxe“ įmonės įkūrėja teigia, kad gamta – jos namai, todėl pasisemti įkvėpimo iš jaukios aplinkos, spalvų ir teikiamų emocijų tampa daug lengviau. Nusiraminimas ir harmonija padeda mintims stoti į vietas, o įvairių baldų ir dekoro parodų lankymas lavina skonį. Visa tai padeda sukurti įspūdingus kūrinius.

Šalia gamtos Asta Smailienė mini ir kitą – itin jos kūrybai svarbią detalę – bendravimą. Bendravimas čia veikia ne viena kryptimi: A. Smailienė klientams suteikia profesionalų konsultavimą, tačiau iš jų taip pat semiasi idėjų, todėl gauta informacija skatina kūrybiškumą, o galutinis produktas dovanoja klientų šypsenas bei vėliau – klientų sugrįžimą ar rekomendacijas.

„Mes – žmonės, esame socialinės būtybės, tad bendrauti mums yra gyvybiškai svarbu. Nuoširdus bendravimas su klientais įkvepia kūrybai, o patenkinti lūkesčiai bei padėkos tik dar labiau motyvuoja tobulėti.“, – sako įmonės vadovė Asta Smailienė.

Partneriai – neatsiejama gyvavimo dalis

Kalnieciu 83 sumazintas dydis 46
A. Smailienė: „Nuostabus jausmas, kai tu priklausai bendruomenei.“ (nuotr. Leonas Garbaciauskas)

Nors „LeDeLuxe“ įkūrėja ir vadovė vis dažniau svarsto apie veiklos plėtrą ir galimybes klientams pasiūlyti ne tik baldų gamybos, bet ir aplinkos dekoravimo paslaugas bei aksesuarus, ji pripažįsta, kad šiuo metu gana intensyviai dirba su partnerinėmis įmonėmis.

„Mes glaudžiai bendradarbiaujame su Estijos, Italijos, Lenkijos ir kitais Lietuvos gamintojais. Norėdami savo klientams suteikti įvairiapusiškiausią baldų pasiūlą ir sutaupyti jų laiką mielai aprodome ne tik „LeDeLuxe“ gamybos minkštuosius baldus, bet ir partnerių sukurtas kėdes, foteliukus, staliukus, stalus. Taip pat, glaudžiai bendradarbiaujame ir su interjero tekstilės dekoratoriais, interjero dizaineriais. Turime atrinkę puikius partnerius, su kuriais kuriame bendrą pasitikėjimo, efektyvaus bendradarbiavimo ryšį.“, – teigia „LeDeLuxe“ prabangos kūrėja A. Smailienė.

Moteris sako esanti labai smalsi ir niekuomet nepraleidžianti progos pabraidyti naujuos vandenyse bei žengti į naujus horizontus, todėl mielai priėmė kolegos pasiūlymą prisijungti ir prie BNI klubo, kur ji gali atrasti naujų bendraminčių.

„Prisijungus prie BNI Bokštas atsirado puikių naujų draugų, kurių niekada nebus per daug, bendraminčių ir kolegų, su kuriais išties įdomu dalintis patirtimis, aptarti tam tikras situacijas ir pažvelgti į jas kitu kampu., – sako „LeDeLuxe“ įmonės įkūrėja ir vadovė bei BNI Bokštas narė Asta Smailienė. – Taip pat – nuostabus jausmas, kai tu priklausai bendruomenei, kurią jungia bendras tikslas ir nesavanaudiška veikla.“