NaujienosGalbūt atpažįstate šiuos asmenis?

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės. Rugpjūčio 21 d. apie 11.40 val. Kaune, Brastos g., buvo apvogtas automobilis „BMW“. Iš transporto priemonės pavogtas vairas su oro pagalve, multimedija ir jos valdymo blokas, padaryta 4000 eurų žala. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrus, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, ar žinančius jų buvimo vietą, ar...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 2 rugsėjo

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės.

Rugpjūčio 21 d. apie 11.40 val. Kaune, Brastos g., buvo apvogtas automobilis „BMW“. Iš transporto priemonės pavogtas vairas su oro pagalve, multimedija ir jos valdymo blokas, padaryta 4000 eurų žala. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrus, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, ar žinančius jų buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60 691, (8 37) 30 34 50.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Trečiojo skyriaus prokurorai.

Informacija paimta iš: kaunas.policija.lrv.lt

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up