KriminalaiGalbūt atpažįstate šį vyrą?

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės. Liepos 19 d. apie 19.10 val. iš Kaune, Vytauto pr. esančios kavinės, pavogtas mobilaus ryšio telefonas. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Asmenis, atpažinusius nuotraukose užfiksuotą vyrą, ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 28 rugpjūčio

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės.

Liepos 19 d. apie 19.10 val. iš Kaune, Vytauto pr. esančios kavinės, pavogtas mobilaus ryšio telefonas. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Asmenis, atpažinusius nuotraukose užfiksuotą vyrą, ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 30 35 72, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu aurelija.mataityte@policija.lt

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Antrojo skyriaus prokurorai.

Informacijos šaltinis: kaunas.policija.lrv.lt

Kauno kriminalai – Šioje kategorijoje viešiname informaciją apie Kauno miesto, rajono kriminalus. Stengiamės greitai ir objektyviai pateikti surastą informaciją.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up