Kauniečiams redakcijaMiestasRenginiaiVideo„GAJA namai“: nemokamų renginių iniciatyva kilo iš noro dalintis

Avatar Ugnė Kuzavaitė2019 1 liepos
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

[youtube_embed]https://youtu.be/0I3SU6jSXQ0[/youtube_embed]

Bendrystė, šiluma, vienas kito palaikymas – galingiausia varomoji jėga kiekvienam iš mūsų. Moterims, neretai laikomoms jautriąja lytimi, ypač reikalingas dėmesys ir supratimas. Buvimas drauge, pokalbiai bei veiklos neretai moteris padrąsina atsiskleisti ir siekti savo tikslų. Būtent siekiant padėti moterims atrasti save, susikūrė moterų bendrystės bei susijungimo centru laikomi „GAJA namai“.

Susirenka įvairiausių moterų

„GAJA namų“ narės pasakoja, kad čia moterys ateina jau nešinos savo žinių, tačiau neretai išeina patobulėjusios ir išaugusios dvigubai: „Tai yra ta vieta, kur galima save realizuoti, ateiti su savo idėjom, su savo žiniom, jas labiau pagilinti ar pasidalinti su kitom moterimis.“

Tiesa, nors moterų čia susirenka savaip skirtingų – su savita patirtimi, išskirtine profesija, dideliais siekiais bei ambicijomis –, visos atėjusios patiria bendrumą. „Visos mes ką nors veikiame, visų mūsų įtemptos dienotvarkės. „GAJA namai“ tampa ta vieta, kurioje galime grįžti į save, pabūti savimi, tarp kitų moterų ir svarbiausia – pajausti moterų bendrystę.“ – pasakoja viena iš „GAJA namai“ narių.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Galimybė savanoriauti

Moterys, kurios renkasi „GAJA namuose“ ne tik ieško paguodos. Čia sukuriama galimybė atsiskleisti ir realizuoti save, o tai geriausiai pasireiškia per darbus. Kaip teigia „GAJA namų“ moterys: „savanorystė GAJA namuose – tai puiki proga moteriai jungtis į aktyvių, drąsių, ieškančių, kuriančių ir nepaprastai nuostabių moterų būrį, kuriame viskas paremta tikru, atviru bendravimu, kuriame nėra vietos konkuravimui, smerkimui ar netikrumui.“

Čia atvykusios moterys mokosi ne tik komandinio darbo, bendrystės, bet taip pat išbando įvairias, iki tol nė nepatirtas praktikas. Šioje erdvėje atsiskleidžia užslėpti moterų sugebėjimai bei gimsta nauji pomėgiai.

„Moterys bendrauja, kuria, drauge užsiima praktikomis, skirtomis savęs pažinimui, per metus turi daugybę nemokamų renginių, užsiėmimų, seminarų. GAJA moterys turi galimybę įgyvendinti savo idėjas, projektus, kuriuos palaiko kitos bendruomenės narės.“ – patirtimis dalijasi moterys.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dalijasi nemokamų renginių ciklu

Nors vasara – laikas, kai Kauno miestas ištuštėja ir žmonės laisvalaikį mieliau leidžia gamtoje, „GAJA namų“ bendruomenės narės sako, jog nevalia pamiršti miestelėnų, liekančių mieste, ir kviečia prisijungti prie GAJA veiklos.

Visą vasarą, kiekvieną pirmadienio vakarą, nuo birželio 10 d. „GAJA namuose“ vyksta profesionalių lektorių paskaitos, skirtos sveikatinimuisi, atsipalaidavimui nuo streso, gilesniam savęs pažinimui, vidiniam augimui, pasitikėjimo savo jėgomis skatinimui.

Kadangi susidomėjimas nemokamais renginiais buvo be galo didelis ir per porą dienų užsiregistravo virš 800 moterų, skelbiami ir rytiniai nemokami renginiai, kurie vyksta kiekvieną antradienį nuo 11val. iki 13val.

Kaip teigia viena iš šios idėjos autorių ir sumanytojų Neringa Vygintauskienė, šių renginių tikslas – paskatinti žmones prasmingai ir turiningai leisti savo laisvalaikį. Taip pat, gilintis į save ir savo galimybių plėtimą, skatinti bendrauti, burtis į aktyvias bendruomenes mieste.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Akimirkos iš bendruomenės susitikimo:

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x