SveikataG. Surplys: dėvėti kaukes nuo šiol yra privaloma (VIDEO)

Šiandien  Visuomenės informavimo grupės dėl koronaviruso vadovas Giedrius Surplys paskelbė, kad gyventojams yra privaloma viešumoje dėvėti apsaugines kaukes arba kitaip dengti savo veidą, be to  yra rekomenduotina dėvėti ir apsaugines pirštines. Kiek anksčiau sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad apsauginių kaukių dėvėjimas tėra rekomendacija.

„Kaukės yra privalomos. Kas neturite ir negalite įsigyti, rekomenduojama naudoti įvairias skiautes, galiausiai šalikus, bet būtina jas dėvėti, išskyrus, jeigu vairuojate motorinę transporto priemonę. Be to rekomenduojama dėvėti viešose vietose apsaugines pirštines“, – teigė kalbėjo G. Surplys.

Kaukės yra privalomos. atviraklaipeda.lt nuotr.

Pats sveikatos apsaugos ministras A. Veryga savo „Facebook“ paskyroje pirmadienio vakarą rašė, kad kol kas šie sprendimai tėra rekomendacinio pobūdžio. „Šiandien, kaip ekstremalios situacijos operacijos vadovas pasirašiau sprendimą, kuriuo nustatoma, kol kas rekomendacija, viešose vietose dėvėti veido kaukę, respiratorių ar naudoti kitas priemones (skarelę ar šaliką), kuris pridengtų burną ir nosį. Kaip ir minėjau, kol kas tai tik rekomendacija. Tai, kad kaukių sunku įsigyti, nėra pretekstas to nerekomenduoti, nes šaliką ar skarelę namuose tikrai nesudėtinga rasti“, – rašė ministras.

Taip pat antradienį G. Surplys konferencijoje informavo apie griežtinamus higienos reikalavimus prekybos vietose. Straipsnį apie šiuos pasikeitimus rasite čia.

Vykusią spaudos konferenciją galite pamatyti žemiau:

tv3.lt  informacija

Dalinkitės su savo draugais

10
Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
9 Komentaro gijos
1 Atsakymų į komentarus
0 Siekėjų
 
Naujausi komentarai
Karščiausi komentaro gija
9 Komentaro autorius
NikasRespiratoriaiElmuntasVirginijaVitalija Naujausias komentaro autorius
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Naujausi Seniausi Labiausiai balsuojami
Informuoti apie
Nikas
Svečias
Nikas

Kaukes tai uzkrato saltinis nes yra neimanoma ju nuolat taisyklingai nesioti, keisti ir panasiai. Juokas tik ima kai zmones nenoredami uzsitraukti nemalone uzsideda kaukes ir valkioja jas po visa veida, nuleidzia ant barzdos, vel uztraukia ant burnos taip rinkdami nuo veido ivairius virusus ir jais kvepuodami. Deja, gyvenam pasaulyje, kur didziule reiksme musu gyvenime turi vaidyba, juk daugelyje darbu net neisdirbtum be to, taip pat jei visi nesioja kaukes tai ir mes vaidinam kad pilietiski, o is tikro 0 nauda.

Respiratoriai
Svečias
Respiratoriai

Antradieni bus 1000 ffp2 vilniuje kas norit rasykite sms ir rezervuokite. Kaina 5 eurai uz vieneta. Minimum 20. Uz 100 4.8 vienetas. Rezervuojant isanksto. 862660994

Elmuntas
Svečias
Elmuntas
Svečias

Gerb. G. Siurply, matyt kaukės yra tam, kad mes pasigautume kitų virusų…., kurie buvo ant grindų, kai siuvo tas kaukes…. Pakomentuokite prašau…. Jums būtų malonu dėvėti šias kaukes….?

Virginija
Svečias
Virginija

Galima užsitraukti šaliką. Kaukę pasisiuvau pati. Taigi nesunku.

Vitalija
Svečias
Vitalija

Kaip atsibodo pastovus Verygos melas,kad jį Perkūnas kur trenktų,o gal ir meęluoja kiekvienam žingsnyje,kad jau trenktas

Julija
Svečias
Julija

Taigi kaukės sveikų neapsaugo,jos reikalingos sergantiems,nebent keisti mažiausiai kas valandą..argi yra tokia galimybė?

Indra
Svečias
Indra

Esme tame, kad nezinome kas yra sergantis, kas ne. Apkrecia tie, kurie nezino, kad serga. Taigi saugiausia bus, jei privaloma kaukes bus deveti visiems.

Eimantas
Svečias
Eimantas

Užsidėkite kaukės arba neikite į lauką… O kur jų nusipirkt?

Vetra
Svečias
Vetra

Visi juokesi,kai as nesiojau kauke net ir gripo metu…..dabar ismuse valanda…..

Scroll Up