SveikataG. Surplys: dėvėti kaukes nuo šiol yra privaloma (VIDEO)

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Šiandien  Visuomenės informavimo grupės dėl koronaviruso vadovas Giedrius Surplys paskelbė, kad gyventojams yra privaloma viešumoje dėvėti apsaugines kaukes arba kitaip dengti savo veidą, be to  yra rekomenduotina dėvėti ir apsaugines pirštines. Kiek anksčiau sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga teigė, kad apsauginių kaukių dėvėjimas tėra rekomendacija.

„Kaukės yra privalomos. Kas neturite ir negalite įsigyti, rekomenduojama naudoti įvairias skiautes, galiausiai šalikus, bet būtina jas dėvėti, išskyrus, jeigu vairuojate motorinę transporto priemonę. Be to rekomenduojama dėvėti viešose vietose apsaugines pirštines“, – teigė kalbėjo G. Surplys.

Kaukės yra privalomos. atviraklaipeda.lt nuotr.

Pats sveikatos apsaugos ministras A. Veryga savo „Facebook“ paskyroje pirmadienio vakarą rašė, kad kol kas šie sprendimai tėra rekomendacinio pobūdžio. „Šiandien, kaip ekstremalios situacijos operacijos vadovas pasirašiau sprendimą, kuriuo nustatoma, kol kas rekomendacija, viešose vietose dėvėti veido kaukę, respiratorių ar naudoti kitas priemones (skarelę ar šaliką), kuris pridengtų burną ir nosį. Kaip ir minėjau, kol kas tai tik rekomendacija. Tai, kad kaukių sunku įsigyti, nėra pretekstas to nerekomenduoti, nes šaliką ar skarelę namuose tikrai nesudėtinga rasti“, – rašė ministras.

Taip pat antradienį G. Surplys konferencijoje informavo apie griežtinamus higienos reikalavimus prekybos vietose. Straipsnį apie šiuos pasikeitimus rasite čia.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Vykusią spaudos konferenciją galite pamatyti žemiau:

tv3.lt  informacija

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
12 Komentarų
Naujausi
Seniausi Labiausiai balsuojami
Inline Feedbacks
View all comments
Nikas

Kaukes tai uzkrato saltinis nes yra neimanoma ju nuolat taisyklingai nesioti, keisti ir panasiai. Juokas tik ima kai zmones nenoredami uzsitraukti nemalone uzsideda kaukes ir valkioja jas po visa veida, nuleidzia ant barzdos, vel uztraukia ant burnos taip rinkdami nuo veido ivairius virusus ir jais kvepuodami. Deja, gyvenam pasaulyje, kur didziule reiksme musu gyvenime turi vaidyba, juk daugelyje darbu net neisdirbtum be to, taip pat jei visi nesioja kaukes tai ir mes vaidinam kad pilietiski, o is tikro 0 nauda.

Respiratoriai

Antradieni bus 1000 ffp2 vilniuje kas norit rasykite sms ir rezervuokite. Kaina 5 eurai uz vieneta. Minimum 20. Uz 100 4.8 vienetas. Rezervuojant isanksto. 862660994

Elmuntas

Gerb. G. Siurply, matyt kaukės yra tam, kad mes pasigautume kitų virusų…., kurie buvo ant grindų, kai siuvo tas kaukes…. Pakomentuokite prašau…. Jums būtų malonu dėvėti šias kaukes….?

Virginija

Galima užsitraukti šaliką. Kaukę pasisiuvau pati. Taigi nesunku.

Vitalija

Kaip atsibodo pastovus Verygos melas,kad jį Perkūnas kur trenktų,o gal ir meęluoja kiekvienam žingsnyje,kad jau trenktas

Julija

Taigi kaukės sveikų neapsaugo,jos reikalingos sergantiems,nebent keisti mažiausiai kas valandą..argi yra tokia galimybė?

Indra

Esme tame, kad nezinome kas yra sergantis, kas ne. Apkrecia tie, kurie nezino, kad serga. Taigi saugiausia bus, jei privaloma kaukes bus deveti visiems.

Lukas

Esme kad virusas per mazas kiaurai tas kaukes pereina jos skirtos sergantiems kurie kosti ir ciaudi kad sulaikytu seilias ir panasiai cia tik pinigu plovimas

Eimantas

Užsidėkite kaukės arba neikite į lauką… O kur jų nusipirkt?

Vetra

Visi juokesi,kai as nesiojau kauke net ir gripo metu…..dabar ismuse valanda…..

Lukas

As ir dabar juokiuosi kaukes nepadeda virusas per mazas jei netiki nueik I convid 19 puslapy ten bus aiskiai parasyta kad nesioti turi tik sergantys kurie ciaudi arba koseja kad sulaikytu seiliu laselius ir nekontaktuotu jie su kitsis zmonemis o dabar cia vyksta pinigu plovimas saipymasis is zmoniu arba tiesiog musu politikeliai nuo stogo nuciuozy

 • Prenumeruokite naujieas
 • Scroll Up
  12
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x