LietuvaNaujienos

G. Skaistė: nuo 2022 metų naujų mokesčių neplanuojama

0

Finansų ministrė teigia, kad nuo 2022 metų pradžios nenumatomi jokie pokyčiai mokesčių sistemoje, be jau suplanuoto neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) didinimo.

„Jokių mokesčių su (2022 metų – BNS) biudžetu, be neapmokestinamojo pajamų dydžio keitimo, nesiūlome. Visos diskusijos dėl galimų mokestinių pokyčių, jos vyks, manau, ilguoju laikotarpiu“, – pristatydama 2022 metų biudžeto projektą žurnalistams Vyriausybėje pirmadienį sakė Gintarė Skaistė.

Ji pabrėžė, jog buvo „apsispręsta, kad pandemijos laikotarpiu yra netikslingas mokesčių keitimas“. Pasak jos, visi sprendimai dėl

mokesčių
0
O kaip jūs galvojate ar tai tik dar vienos kalbos? O paskui kai driokstelės dar kokių taršos, oro ar dar kokio mokesčio. x
, kokie tik bus siūlomi, turės sulaukti „platesnio visuomenės ir politinių partijų palaikymo“.

„Kokie konkretūs sprendimai galėtų būti teikiami 2023-iems metams, mes tikrai turėsime dar laiko padiskutuoti ir Seimas taip pat galės savo indėlį įdėti“, – tvirtino ministrė.

NPD nuo 2022 metų ketinama didinti 60 eurų iki 460 eurų, tačiau pakeitus jo apskaičiavimo formulę pajamos į rankas padidėtų tik uždirbantiems iki vieno vidutinio darbo užmokesčio (VDU), o kitiems NPD nesikeistų.

Autorius Vytautas Budzinauskas

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Lietuva