Verslas

„Forbes” skelbia: lietuvių kuriamas meta paieškos variklis „HomeToGo” tarp TOP-10 sparčiausiai augančių Europos verslų

0

Pasaulyje vienas autoritetingiausių verslo naujienų portalų „Forbes“ įtraukė „NFQ Technologies” kuriamą meta paieškos variklį „HomeToGo” į TOP-10 sparčiausiai augančių Europos verslų. „Forbes“ įvardina „HomeToGo”, kaip vieną įdomiausių ir sparčiausiai augančių verslų, kurį reikėtų stebėti 2017 metais.

Nuo A-Z „NFQ Technologies” programuotojų kuriama ir vystoma atostogų būsto nuomos paieškos sistema yra didžiausia pasaulyje, apjungianti daugiau nei 250 nuomos tinklalapių ir pateikianti daugiau nei 7,4 mln. nuomos pasiūlymų.

Pasaulinio lygio sėkmė

„HomeToGo” pavasarį sulaukė 20 mln. USD B serijos investicijos, paspartinusios startuolio vystymą. Šiuo metu prie sistemos kūrimo ir vystymo prisideda maždaug 50 Kaune ir Vilniuje dirbančių programuotojų.

„Visada sau kėlėme aukštus tikslus, daug ir kryptingai dirbome, kad juos įgyvendintume. Spartus „HomeToGo” augimas yra puikaus visos mūsų komandos darbo rezultatas. Mūsų startas yra labai sėkmingas, bet mes visi suprantame, jog tai tik pradžia. Smagu matyti, jog komanda nepasitenkins pavieniu šūviu, o yra kupina ryžto ištuštinti visą apkabą. Vis dar esame alkani ir turime daug parako. Tai suteikia pagrįsto optimizmo, kad sugebėsime augimo tempą išlaikyti ar netgi padidinti”, – į ateitį optimistiškai žvelgia vyriausiasis technologijų vadovas (CTO) Audrys Kažukauskas.

Meta paieškos varikliai keičia rinką iš esmės

Centriniame Kauno turguje – tik natūralias uogas savo gaminiams naudojanti desertinė „Prisirpom“

Meta paieškos varikliai (angl. metasearch engines) sugrupuoja ir apjungia paieškos rezultatus iš įvairių internetinių tinklapių bei duomenų bazių, suteikdami galimybę paprasčiau palyginti kainas ir greičiau surasti geriausią pasiūlymą. Tai techniškai sudėtingos sistemos, turinčios apdoroti didžiulius duomenų kiekius.

Apie „HomeToGo”

„HomeToGo” (https://www.hometogo.com) atostogų būsto nuomos paieškos sistema apjungia žinomiausius nuomos tinklalapius, tokius kaip Booking.com, Vrbo, Homeway, TripAdvisor, HouseTrip, FlipKey, Wimdu, 9flats ir kt. Kompanija, kurios būstinė Berlyne, įkurta 2014 m. serijinių startuolių įkūrėjų Dr. Patrick Andrä, Wolfgang Heigl ir Nils Regge. Sistema šiuo metu veikia jau 14-oje šalių, tarp jų JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas