Ugnis – pavojinga, tačiau daugeliui be galo graži gamtos stichija, kurią žmonės rodos įvaldė jau prieš daugelį šimtmečių. Tiesa, vis dar atsiranda sričių, kur ugnis yra tikra naujovė. Tokią sritį – „fire motor show“ – atrado ir ugniespasirodymai.lt vadovas Rytis.

Analogų neturintis reginys

Vyras teigia, kad ši naujovė – ugnies pasirodymai ant motociklo – tikra avantiūra: „Tai tikra avantiūra, nes, trumpai tariant, tai – fire motor show pasirodymai ant motociklo. Ne šalia, ne po, o būtent ant.“

Pats Rytis jau beveik dešimtmetį rengia pasirodymus su ugnimi, o šalia to taip pat dirba renginiuose, prisideda prie jų organizavimo, aptarnavimo, kūrimo procesų. Susikaupusi patirtis ir iš vaikystės atėjęs hobis padėjo tvirtus pagrindus naujo šou atsiradimui.

„Visą laiką turėjau kaip ir hobį, gyvenimo būdo elementą – motociklą. Galiausiai, lavinant savo ugnies įgūdžius ir vairavimą, supratau, kad yra noras apjungti tam tikrus dalykus.  Tai vat atsirado mintis, kaip čia su motociklu ir ugnimi kažką sukurti?“, – idėjos gimimu dalinasi fire motor show sumanytojas bei priduria, kad pasidomėjus apie šią idėją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, jam nepavyko atrasti analogų, todėl mokintis tenka tik iš savo klaidų.

« 1 5 »
« 1 11 »

Ekstremalu, tačiau įmanoma

Tikrai ne vienas esame matę vaizdo įrašų ar gyvų pasirodymų, kuomet motociklininkas neišsilaiko ant transporto priemonės ar ugnies meistrui nepavyksta pasirodymas. Todėl savaime suprantama, kad apjungus šiuos dalykus rizika išauga. Tam pritaria ir ugniespasirodymai.lt vadovas, kuris pabrėžia, kad pasirodymai su ugnimi ir vieni yra labai pavojingi: „Per nemažą darbo su ugnim patirtį jau juokaujame su kolegomis, kad mūsų rankos ugnies net nebijo, nes yra įpratusios. Tai nuolatinis karštis, šiluma, turi prisitaikyti prie vėjo, oro sąlygų. Viskas yra pakankamai sudėtinga, turi matyti daug faktorių. O dar kai į tai įsilieja motociklas, tai atsiranda dar kitų įdomių dalykų.“

Tačiau pasirodymų ekstremalumas ir pavojai vyro nesustabdo atlikti įspūdingus pasirodymus ne tik lauke, bet ir viduje. 2019-tiems metams fire motor show jau turi užsakovų, kurie pageidauja pasirodymų parodų rūmuose, mini oro uostuose. Rytis sako, kad tam reikia specialaus pasirengimo, bet turint noro viskas tikrai įmanoma.

Plačiau apie „fire motor show“ sužinosite vaizdo įraše

« 1 5 »
« 1 11 »