NaujienosSportasEurolyga žavisi „Žalgirio“ arenos balsu – sukūrė reportažą apie A. Žiurauską

„Šalyje, kurioje krepšinis yra kaip religija, „Žalgirio“ arena tapo viena labiausiai bauginančių vietų krepšinio pasaulyje, o prieš kiekvieną ginčo kamuolį 15 tūkstančių sirgalių užkurti patikėta vienam vyrukui“, – specialų reportažą apie „Žalgirio“ arenos pranešėją pradeda Eurolygos tinklalapis. Stipriausia Senojo žemyno lyga skyrė dėmesį balsui, kurį kauniečiai prieš krepšinio rungtynes girdi jau 15 metų. Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Pradėję verslą medžiuose nusileido ant žemės 2020 24 vasario Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, Naujienos Patarimas, galintis kasmet...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2020 14 vasario

„Šalyje, kurioje krepšinis yra kaip religija, „Žalgirio“ arena tapo viena labiausiai bauginančių vietų krepšinio pasaulyje, o prieš kiekvieną ginčo kamuolį 15 tūkstančių sirgalių užkurti patikėta vienam vyrukui“, – specialų reportažą apie „Žalgirio“ arenos pranešėją pradeda Eurolygos tinklalapis.

Stipriausia Senojo žemyno lyga skyrė dėmesį balsui, kurį kauniečiai prieš krepšinio rungtynes girdi jau 15 metų.

“]

„Kiekvieną kartą, kai žengiu ant parketo, aš pažiūriu į tribūnose susirinkusius žmones ir pagalvoju, kaip juos įkvėpti. Jūs galite pamatyti mane stovintį dvi minutes prieš rungtynes ir stebinti sirgalius“, – sako Andrius Žiurauskas.

43-ejų A.Žiurauskas yra aktorius ir režisierius, kuris krepšinio pranešėjų pasaulyje tapo pavyzdžiu kitiems. O jam dėkingi yra ir „Žalgirio“ žaidėjai.

„Jis labai atsidavęs savo darbui. Jis nustato atmosferą. Viskas prasideda nuo jo ir žaidėjų pristatymo“, – Eurolygos tinklalapiui sako K.C. Riversas.

„Man reikia būti svarbiam, nes jei nesu svarbus, tai kam tai daryti?“, – retoriškai klausė pats A.Žiurauskas.

„Jis labai energingas vyrukas, – apie arenos balsą kalbėjo „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas. – Jis užveda areną.“

„Jis geriausias! Jis mus užveda kovai savo šūksniais ir rėkimu. Jis yra Lietuvos sirgalių atspindys – karštas ir įsitraukęs į žaidimą. Tai didelė paspirtis mums“, – teigė australas Jockas Landale‘as.

„Visa Lietuva, o ypatingai Kaunas, yra pakvaišę dėl „Žalgirio“. Tai yra dalykas, kuriuo mes tikrai didžiuojamės. Tai dalykas, kuriuo mes tikime, kuris mus vienija, – sako A.Žiurauskas. – Jei po „Žalgirio“ pergalės nevažiuoju namo, o einu į barą, tai už gėrimą mokėti tikrai neteks.“

„Norėčiau būti „Žalgirio“ istorijos dalimi. Tikiuosi, kad tokia esu“, – pridėjo ilgametis arenos balsas.

Įspūdinga atmosfera garsėjantys „Žalgirio“ sirgaliai šį sezoną jau 11 kartų išpirko visus bilietus. Artimiausias žaliai baltų Eurolygos mačas namuose – vasario 28-ąją dieną prieš Milano „AX Armani“.

Zalgiris.lt informacija

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up