Naujienos

Erotinių prekių industrija. Kaip ji išaugo pastaruoju dešimtmečiu?

0

Šių dienų pasaulyje itin svarbią vietą užima technologijos ir jų pažanga, o be jų taip pat didelis dėmesys yra skiriamas žmogaus patogumui, malonumams bei pramogoms. Paskutiniu metu viskas yra orientuota į tai, jog žmogus jaustųsi kuo geriau. Būtent dėl viso to itin didelę sėkmę išgyvena pramonė, galinti suderinti visas šias sritis – erotinių prekių industrija. Tad, šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius pokyčius, susijusius su šia pramone ir įvykusius per pastarąjį dešimtmetį.

Žmonės tapo laisvesni, neliko tam tikrų tabu

Ne paslaptis, jog dar visai neseniai sekso žaislai ir apskritai visos temos apie seksualinį gyvenimą buvo keliančios labai daug neigiamų reakcijų ir apie jas didžioji dalis žmonių nenorėdavo atvirai kalbėti. O visgi tie žmonės, kurie išdrįsdavo pasidalinti, jog naudoja tam tikrą sekso žaislą, būdavo visuomenės iškart pasmerkiami ir net laikomi iškrypėliais. Laimei, dabar viso to beveik nebėra, ypač tarp jaunesniosios kartos atstovų. Žmonės pradėjo diskutuoti ir dalintis savo seksualinio gyvenimo patirtimis tiek internete, tiek ir už jo ribų, kadangi buvo pastebėta, jog lytinis švietimas itin prisideda prie lytiniu keliu plintančių ligų sumažėjimo ir saugaus sekso. Dabartinė visuomenė daug palankiau žiūri ir į sekso žaislų naudojimą, nes vis daugiau ir daugiau žmonių supranta, jog jie yra puikus įrankis norint pasiekti didesnį malonumą, kas tikrai nereiškia nieko blogo!

Sekso žaislai skirti ne tik moterims

Galbūt nustebsite, tačiau anksčiau didžioji dalis sekso žaislų buvo skirti moterims. To priežasčių buvo ne viena. Pirmiausia, gilus įsitikinimas, jog tikriems vyrams panašių priemonių tikrai nereikia, kadangi jie gali ir taip lengvai pamaloninti save, masturbuodamiesi. Taip pat moterys buvo linkusios mažiau kalbėti apie tai, kaip jos įprastai pasiekdavo pasitenkinimą, kas leisdavo daryti prielaidą, jog joms įvairių papildomų žaisliukų reikėjo daugiau nei vyrams. Šiandieniniame pasaulyje galima rasti tikrai nemažai sekso žaislų, pritaikytų būtent vyriškosios lyties atstovams. Žinoma, vibratoriai vis dar yra populiariausi modeliai, tačiau nedaug atsilieka ir kiti, atskiroms vyro kūno dalims pritaikyti žaislai. Pavyzdžiui, masturbatoriai yra bene daugiausiai perkamos vyrų prekės, kurių ankstesnės kartos niekuomet neturėjo. Galime tik pasidžiaugti, jog situacija stipriai pasikeitė bei produktų įvairovė itin padidėjo, todėl ir sekso žaislus perkančių moterų ir vyrų skaičius tapo daugmaž vienodas.

Erotinės prekės sulaukė itin didelio susidomėjimo tarp porų

Dar viena įdomi detalė, apžvelgiant praeitį ir žmonių požiūrį į sekso žaislus, yra tai, jog tuo metu juos naudodavo tik arba vieniši, arba savo intymiu gyvenimu nepatenkinti žmonės. Pirmoji grupė tiesiog neturėdavo, su kuo patenkinti savo seksualinių poreikių, todėl į pagalbą pasitelkdavo sekso žaislus, kurie ne tik leisdavo smagiai praleisti laiką, bet ir sumažindavo jaučiamą stresą. Tuo tarpu antrieji, kuriems neužtekdavo potyrių, gautų su savo antrąja puse, likę vieni visa tai kompensuodavo. Šiais laikais visa tai kiek pasikeitė, sekso žaislus sėkmingai naudoja ir poros, besidžiaugiančios savo seksualiniu gyvenimu. Žmonės tapo daug atviresni ir ėmė tarpusavyje dalintis savo norais, fantazijomis, padedančiomis intymų gyvenimą palaikyti įdomų bei neužstrigti rutinoje. Šiuo metu pramonė gali pasiūlyti idealiai poroms pritaikytus sekso žaislus, pasižyminčius net ir išmaniosiomis technologijomis, tad juos naudoti labai patogu ir paprasta.

Prasidėjusi pandemija prisidėjo prie išaugusio susidomėjimo sekso žaislais

Galbūt nustebsite, tačiau jau beveik prieš 2 metus prasidėjusi Covid-19 pandemija taip pat prisidėjo prie padidėjusių erotinių prekių pardavimų. Kaip tai atsitiko? Ogi daugelis žmonių turėjo prisitaikyti prie naujo dienos ritmo ir didžiąją dalį jos praleisti namuose, ne išimtis ir poros. Žmonės, kurie nepratę tiek daug laiko praleisti kartu, pastebėjo, jog jų aplinkoje padaugėjo pykčių ir konfliktų. Norėdami tai išspręsti, pagerinti savo santykius ir bent kiek paįvairinti kasdienybę, nemaža dalis porų nusprendė išbandyti sekso žaislus, kurie praskraidintų kasdienybę ir jai suteiktų naujų potyrių. Pradedant poroms skirtais vibratoriais, baigiant BDSM žaisliukais, visų prekių pardavimai pastebimai išaugo, o kasdieniai žmonių santykiai pagerėjo.

Naudoti sekso žaislus – linksma ir įdomu

Galiausiai, tikrai reiktų paminėti, jog sekso žaislų naudojimas kiekvienam žmogui gali atnešti daugiau džiaugsmo ir malonumo bei padėti geriau pažinti save, savo poreikius. Šie žaislai leidžia kiekvienam patirti žadinančius jausmus be jokio pavojaus, šalutinio poveikio ar bet kokių kitų neigiamų rezultatų. Svarbiausia juos naudoti pagal paskirtį ir taip, kaip nurodyta, tuomet tikrai galėsite būti užtikrinti, jog jie nesukels nieko daugiau, kaip tik susijaudinimą, atsipalaidavimą ir ekstazę. Visa tai neleidžia abejoti, kodėl pastaruoju metu sekso žaislai išgyvena tokį didelį pakylimą ir didelė tikimybė, jog jis greitai tikrai nesibaigs.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos