RedakcijaSaulėja SpaSveikata

Endosferinis aparatas – geros savijautos garantas

0
Kineziterapeutė-masažuotoja Saulė Petniūnaitė, jau apie 12 metų dirbanti „Saulėja SPA“ centre, pabrėžia psichologinės ir fizinės būklių reikšmes. Anot Saulės, gražus žmogus yra sveikas žmogus, todėl svarbu yra rūpintis savo sveikata ir kviečia kartu su ja atrasti geros savijautos balansą.

Endosferinio aparato procedūra – kas tai?

Interviu metu, Saulė pristato procedūrą su endosferiniu aparatu, kuris masažistės dažnai yra vadinamas trečiąja ranka. Aparato sfera sudaryta iš penkiasdešimties rutuliukų, kurie yra specialiai sudėlioti pagal odoje esančią struktūrą. Enfosferinis aparatas sukelia spaudimą į visus odos sluoksnius taip padarydamas mikrovibraciją ir kompresiją. Būtent šis veikimo principas gali būti padaromas tik aparato, o to rankomis išgauti yra neįmanoma. Taip pat jis padeda išjudinti visus odos sluoksnius, limfotaką ir sukelia vibruojančią bangą, kuri padeda organizmui išvaduoti iš audinių esantį skysčių perteklių.

Procedūros nauda

Ši procedūra yra skirta išjudinti limfą, suaktyvinti veninę cirkuliaciją, bei atlikti svarbų mechaninį limfodrenažą visame kūne. Kineziterapeutė Saulė pabrėžia, kad endosferinės terapijos padeda atstatyti ir pašviesinti strijas, puikiai tinka randams gydyti po chirurginių ar plastinių operacijų ir gerina kraujotaką. Taip pat svarbu paminėti, kad tai yra vienintelė fizioterapija, tinkanti maitinančioms mamoms.

Įdomus faktas, kad būtent endosferinis aparatas buvo sukurtas kosmonautam. Po skrydžių jiems būtina atstatyti medžiagų apykaitą ir kraujotaką, o ši procedūra pagerina bendrą sveikatos būklę ir odos tolygumą.

Save realizuojanti kineziterapeutė-masažuotoja sako, kad endosferinė terapija yra ne tik profilaktika, bet ir gydymas, todėl visus kviečia atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir apsilankyti „Saulėja SPA“ centre atlikti šią procedūrą.

Kauniečių pamėgta „Kolegų“ užeiga dabar vilioja ir gardžiais grilio patiekalais

Visas interviu apie procedūrą:

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Redakcija