ĮmonėsVideoElektriniu ZBike dviračiu riedantis Kalėdų senelis sveikina kauniečius! (video)

Kalėdos – stebuklų metas. Atrodytų banali frazė, bet ji įgavo prasmę. Kaune pastebėtas neįprastas reiškinys –  per miestą elektriniu ZBike dviračiu smagiai riedantis Kalėdų senelis su pilna priekaba dovanų. Barzda ir plaukai plaikstosi lengvame, pavasarinį primenančiame, vėjelyje, nuotaika – pakili, kalėdinė, nors sniego nė su žiburiu nerasi. Bet juk svarbiausia Kalėdos širdyje! Dovanos pristatytos laiku bei linksmai, o reginiu džiaugiasi ir suaugusieji, ir vaikai. Šiuolaikiškas, sportiškas ir kūrybingas Kalėdų senelis visiems linki gražių, jaukių ir...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2019 25 gruodžio

Kalėdos – stebuklų metas. Atrodytų banali frazė, bet ji įgavo prasmę. Kaune pastebėtas neįprastas reiškinys –  per miestą elektriniu ZBike dviračiu smagiai riedantis Kalėdų senelis su pilna priekaba dovanų. Barzda ir plaukai plaikstosi lengvame, pavasarinį primenančiame, vėjelyje, nuotaika – pakili, kalėdinė, nors sniego nė su žiburiu nerasi. Bet juk svarbiausia Kalėdos širdyje!
Dovanos pristatytos laiku bei linksmai, o reginiu džiaugiasi ir suaugusieji, ir vaikai. Šiuolaikiškas, sportiškas ir kūrybingas Kalėdų senelis visiems linki gražių, jaukių ir nuotaikingų švenčių!

Dalinkitės su savo draugais
Užsakomasis reklaminis straipsnis

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up