ĮmonėsEkspertai pataria, kokia dantų pasta tinkamiausia kasdieniam naudojimui

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dažnai, tik atsiradus dantų skausmui susimąstome, kaip svarbu yra prižiūrėti savo dantis. Tačiau tinkama kasdienė jų priežiūra gali užkirsti kelią daugeliui problemų. Įmonės “Balti dantys” atstovas pasakoja, kokias priemones geriausia rinktis kasdienei ir jautrių dantų priežiūrai.

Patarimai kasdienei dantų priežiūrai

Specialistai pataria rinktis neutralaus pH dantų kremą. Geriausia rinktis gaminius, kurie yra kliniškai patvirtinti. Venkite produktų su peroksidu. Tokie suteikia stipresnį balinantį poveikį, tačiau labiau pažeidžia paviršių. Natūralus, švelnus balinamasis poveikis gali būti gaunamas ir naudojant nekenksmingas medžiagas, pavyzdžiui, VELYM sudėtyje esančios labai smulkios silicio dioksido granulės, veiklioji medžiaga BOOLYCON bei neagresyviai veikiančios paviršiaus aktyviosios medžiagos švelniai pašalina nešvarumus nepakenkdamas nei dantims, nei dantenoms. 

Kokybiškuose produktuose neturėtų būti naudojami galimai žalingi konservantai, tokie kaip parabenai. Taip pat venkite gaminių su natrio laurilsulfatu, nes jis gali sudirginti minkštuosius burnos audinius. 

Fluoras yra naudingas dantims, tačiau priemonėse, skirtose kasdieniam naudojimui natrio fluorido ir natrio monofluorofosfato optimalus kiekis yra apie  1450 ppm. Atidžiai rinkitės priemones suaugusiems ir vaikams, nes įprastai jiems reikėtų įsigyti specialias, dar švelnesnes pastas arba kremus. 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Jautriems dantims – rinkitės priemones su natūraliais ekstraktais

Lietuviai nuo seno profilaktiniais tikslais naudodavo įvairių vaistinių augalų ekstraktus. Vienas naudingiausių  – gudobelės ekstraktas. Jis labai vertingas turint jautrius dantis ir dantenas. Jį vartoti skysta forma nėra itin patogu, todėl geriausia, jei jo būtų dantų pastos ar kremo sudėtyje.

Čia galioja ta pati taisyklė – ieškokite sertifikuotų produktų. Pavyzdžiui, pastai Dermodent suteiktas sertifikatas ECOBIO. Šis sertifikatas gautas dėl kruopščiai atrinktų ir suderintų augalinių ekstraktų – gudobelės,čiobrelio, tanidinės akacijos ir ramunėlės kartu  su alavijo geliu. Toks derinys puikiai valo, bet tuo pačiu ir ramina jautrius dantis bei gleivinę.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Ne paslaptis, kad pastoms malonus skonis suteikiamas naudojant  saldiklius. Turint jautrius dantis ir dantenas rinkitės gaminius, kuriuose parinkti natūralūs saldikliai, tokie kaip saldžioji Stevija ar ksilitolis. Jie nesukels papildomos ėduonies rizikos ar kitų nemalonių pojūčių. 

Jautriems dantims skirtos pastos puikiai tinka kasdienei dantų priežiūrai. Tokiose pastose ir kremuose atrinkti ingredientai užtikrina, kad bus pašalintos net nikotino, kavos, juodos arbatos, raudono vyno ar maisto paliktos dėmės, tačiau dantenos liks nesudirgintos. Tačiau jei net ir naudojant specialią pastą jautrumas nedingsta – kreipkitės į savo odontologą. Jautrumas gali rodyti ne tik netinkamai parinktas priemones, bet ir būti ligos pradžios ženklas.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x