Kauniečiams - Pasiūlymai, Akcijos, NaujienosKultūraLaisvalaikisLaisvalaikis, turizmas, pramogosNaudingaRekomenduojameEarl Okin koncertas Kaune

Erlas Oukinas – įvairiapusis muzikantas. Bosanovos, sambos, džiazo ir žinomų dainų atlikėjas, subtilaus humoro genijus. Jis – stulbinanti, žavi asmenybė, pačių britų vadinamas „nacionaline vertybe“. Tarp daugybės jo talentų ypatingai mėgstamos jo legendinės „vokalinio trimito“ solo partijos. Erlo instrumentinės imitacijos – tai ne tik smagūs ar juokingi vokalo triukai, tai tikras menas ir malonumas jūsų ausims. Tai aukščiausia kokybė, jei ne daugiau. Daugybę metų šmaikščiai vadinamas „Muzikos genijumi ir sekso simboliu“, žmogus , sugebantis itin...
Avatar Gabrielė Lukšytė2019 sausio 10

Erlas Oukinas – įvairiapusis muzikantas. Bosanovos, sambos, džiazo ir žinomų dainų atlikėjas, subtilaus humoro genijus. Jis – stulbinanti, žavi asmenybė, pačių britų vadinamas „nacionaline vertybe“.

Tarp daugybės jo talentų ypatingai mėgstamos jo legendinės „vokalinio trimito“ solo partijos. Erlo instrumentinės imitacijos – tai ne tik smagūs ar juokingi vokalo triukai, tai tikras menas ir malonumas jūsų ausims. Tai aukščiausia kokybė, jei ne daugiau.

Daugybę metų šmaikščiai vadinamas „Muzikos genijumi ir sekso simboliu“, žmogus , sugebantis itin subtiliai atskleisti muzikos, humoro, savikritikos ir interpretacijų visumą. Maža to, jis laikomas turbūt geriausiu bosanovos atlikėju už Brazilijos ribų. Džiazinės improvizacijos, žinomų dainų savitas pateikimas, puikus muzikavimas gitara ir fortepijonu, tai tik dalis to, kas stebina Earlo Oukino asmenybėje.

„Tu tikras genijus – sugebėjai savo žanre rasti nišą, kurios aš niekada nebuvau matęs ar girdėjęs – tu tiesiog nuostabus. Sunku įsprausti tave į rėmus – muzikantas/komikas, ar dar kas nors – ko gero, publikos akyse tu gali būti kuo tik ji trokšta, kad būtum. Reikia su tavimi susitikti, kad iš tikrųjų suprastum, koks esi, nepaisant to, kad esi fantastiškas muzikantas! Gitara ir pianinu tu groji puikiai, nesvarbu, kokį žanrą pasirinktum! Ypatingas dalykas, kurį supratau per tavo pasirodymą, tai kad reikia tave “patirti“ gyvai, ten kur esi, tau reikia publikos! Tie subtilūs niuansai, kurių kupinas tavo muzikinis bagažas, žmonės būtinai turi tai patirti.” (Badis Bregmanas, legendinis Elos Fitzdžerald ‘Songbook’ serijos prodiuseris ir aranžuotojas, dirbęs kone su visais geriausiais, nuo Samy Deiviso Jaunesniojo iki Bingo Krosbio ir kt.)

„Pamažu suvoki, jog matai tikrą žvaigždę, tikrą meistrą. Šis žmogus yra išskirtinis atlikėjas, autorius, džiazo muzikantas, komikas ir, ko gero, mėgstamiausias šių metų mano šokių muzikos atlikėjas. Jis nuostabus! Jis klasiškas! Jūs turite jį pamatyti! (Raselas Hanteris)

tiketa.lt inf.

Išskirtinio atlikėjo pasirodymo sulauks ir Lietuvoje gyvenantys gerbėjai:

Vasario 13 d. Kaune, Kauno valstybinėje filharmonijoje

Vasario 16 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje

Bilietai

Scroll Up