Kauniečiams redakcijaMiestasRenginiaiKauno senjorams – muzikinė dovana

Avatar Marija Bliuvaitė2019 9 spalio

Spalio 1 dieną Kaune jaunieji maltiečiai bei savanoriai sveikino senolius senjorų dienos proga ir įgyvendino akciją „Senoli, kviečiame prisėsti.‟ Pačioje Kauno širdyje – senamiestyje – jaunuoliai įkurdino jaukią poilsio salelę su krėslais ir gėlėmis, kviesdami vyresnio amžiaus praeivius prisėsti, atsipūsti, pasišnekučiuoti ir paklausyti specialiai jiems gyvai atliekamų populiariosios muzikos kūrinių.

Buvo ir nudžiugusių, ir nustebusių

Pakalbinus senosios kartos atstovus, buvo ir labai apsidžiaugusių, ir kiek nustebusių. Juk ne kasdien pasitaiko būti gatvėje kviečiamam prisėsti paklausyti jaunosios kartos atlikėjų melodijų. Vis dėlto, jaunieji maltiečiai svetingumu ir maloniais pokalbiais tądien spėjo pavergti daugelio senjorų širdis. Tokio smagaus netikėtumo senoliai prisipažino nesitikėję ir jaukiai įsitaisę mėgavosi siurprizu. Kai kurie žiūrovai drauge traukė visiems pažįstamas dainas ar net grakščiai sušoko pritariant armonikai.

Skatina bendrauti ir globoti senąją kartą

Tokios ir panašios akcijos, pasak organizatoriaus Viktoro Jermolovo, turėtų ne tik suteikti gražių akimirkų senjorams, bet ir paskatinti jaunąją kartą nelikti abejingiems. Nors spalio mėnuo yra paskelbtas senjorų mėnesiu, tačiau vyresnio amžiaus žmonėms džiugesį, palaikymą ir malonų bendravimą jauni žmonės gali ir turėtų teikti visus metus. Juk senoliai – šiandieninio jauno žmogaus mokytojai, perduodantys išmintį ir patirtį, o savo laiku kūrę geresnę ateitį dabartiniam jaunimui. Tad ši akcija buvo lyg priminimas jauniems praeiviams, jog iš gerų darbų sklinda šiluma, o šmaikštūs dialogai mezgasi ne tik tarp studentų, bet ir humoro jausmo nestokojančių senjorų.

Dalinkitės su savo draugais

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up