Vis sparčiau artėjantis mamos dienos sekmadienis pradeda neraminti ne vieną vaiką. Dovana mamai turi būti ir labai asmeniška, ir nuoširdi, tačiau kartu ir įsimintina bei brangi širdžiai. Nupirkti šia proga galima labai daug, pradedant puodeliais su žaviais užrašais ir baigiant papuošalais ar dar prabangesniais daiktais. Tačiau „Meduolių namų“ fėjos mano, kad mamos meilės pirkti nereikėtų. Verčiau kartu nuveikite kažką smagaus.

Išvyka į gamtą

Sėdėti namuose puikiu oru pasidabinusį pavasario savaitgalį – nuodėmė. Todėl čiupkite mamą ir keliaukite į lauką. Aplankykite lankytinas jūsų krašto vietas ar nuvykite ten, kur dar niekuomet nebuvote. Pasiruoškite užkandžių ir gryname ore praleiskite visą dieną. Kalbėkitės, žaiskite žaidimus ir dovanokite brangius ir neišdildomus prisiminimus.

Kultūros valandėlė

Jeigu jūsų mama filmų ar spektaklių gerbėja, bet per susikaupusius darbus ir namų ruošą jau seniai nebuvo iškėlusi kojos iš namų, tai mamos diena – puiki proga kultūros paieškoms. Bilietai į pamėgtą ar visai naują spektaklį, filmą ar motinos dienos koncertą bus įsimintina dovana mamai, kuri galės ne tik pasidžiaugti mėgstamu aktoriumi ar atlikėju, bet ir brangiausio žmogaus draugija.

Diena SPA centre

Net jeigu jūsų mieste ir nėra SPA procedūras teikiančios vietos arba šios paslaugos kiek brangokos, tai SPA namuose gali būti atpalaiduojančia ir kasdienius vargus pamiršti priversiančia dovana mamai. Įsigykite veido, rankų ir plaukų kaukių, padarykite mamai neįmantrų manikiūrą ar pedikiūrą, pasimėgaukite atpalaiduojančia žolelių arbata ir raminančia muzika bei visa tai vainikuokite mėgstamais gardumynais: kokybišku šokoladu, rankų darbo „Meduolių namai“ meduoliukais ar vaisių salotomis. Visa tai ne tik pakels mamai nuotaiką, bet ir primins jai, kiek daug ji verta.

« 1 5 »
« 1 11 »

Virtuvės virtuozai

Jeigu jūs ir jūsų mama dievinate laiką virtuvėje, tai nepraleiskite progos mamai padovanoti kulinarinį iššūkį. Internete susiraskite kiek sudėtingesnį ir įmantresnį patiekalą, pasirūpinkite produktais ir kartu su mama pamėginkite jį įveikti dieną prieš didžiąją šventę. Taip ne tik pasiruošite gardų patiekalą šventiniam stalui, bet ir praleisite puikų laiką su mama, sustiprinsite tarpusavio ryšį ir dovanosite tai, kas brangiausia – laiką kartu.