MiestasRenginiaiDoktorantų savaitė atskleis jaunųjų mokslininkų kasdienybės ypatumus

Pirmą kartą KTU doktorantų draugijos organizuojamas renginių ciklas „PhD week“ gegužės 2–4 d. į Kauną sukvies ne tik doktorantus iš visos Lietuvos, bet ir suteiks galimybę svečiams susipažinti su akademinio gyvenimo subtilybėmis. Šiomis dienomis jaunieji mokslininkai dalinsis savo tyrimų rezultatais, idėjomis, patirtimi ir tuo, kas vyksta už uždarų mokslo labaratorijų sienų. Doktorantų savaitę pradės apvalaus stalo diskusija tema „Ką šias laikais reiškia būti doktorantu?”, kurioje idėjomis dalinsis KTU mokslo ir inovacijų prorektorė prof. Asta Pundzienė,...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 2 gegužės

Pirmą kartą KTU doktorantų draugijos organizuojamas renginių ciklas „PhD week“ gegužės 2–4 d. į Kauną sukvies ne tik doktorantus iš visos Lietuvos, bet ir suteiks galimybę svečiams susipažinti su akademinio gyvenimo subtilybėmis. Šiomis dienomis jaunieji mokslininkai dalinsis savo tyrimų rezultatais, idėjomis, patirtimi ir tuo, kas vyksta už uždarų mokslo labaratorijų sienų.

Doktorantų savaitę pradės apvalaus stalo diskusija tema „Ką šias laikais reiškia būti doktorantu?”, kurioje idėjomis dalinsis KTU mokslo ir inovacijų prorektorė prof. Asta Pundzienė, Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos pirmininkė dr. Milena Medineckienė bei doktorantai iš skirtingų Lietuvos universitetų. Po šios diskusijos vyks jau šeštą kartą organizuojamas renginys „Ką veikia doktorantai?“, kurio tikslas – visuomenę supažindinti su kasdienėmis doktorantų veiklomis. Šiais metais renginyje dalyvaus po vieną KTU, VDU ir LSMU doktorantą, kurie interaktyviai pasidalins atliekamų tyrimų rezultatais. Taip pat šiais metais vyks speciali mokslinių darbų sesija, kurioje bus pristatyti įvairių fakultetų ir mokslo sričių doktorantų tyrimai.

Antrąją renginių ciklo dieną ypatingas dėmesys bus skiriamas doktorantų karjerai ir naujoms žinioms. Doktoranto karjerą industrijoje pristatys dr. Šarūnas Nedzinskas, kuris yra sukaupęs ilgametę darbo su finansinėmis paslaugomis patrtį vadovaujančiose pozicijose DNB, SEB ir kituose bankuose Lietuvoje, bendrovėse „Lietuvos draudimas“, „Švyturio-Utenos alus“. Apie pedagoginį karjeros kelią patirtimi dalinsis dr. Mikas Binkis, KTU Informatikos fakulteto dėstytojas. Po individualių pranešimų, vyks sesija su moderatoriumi ir pranešėjais, kurios metu bus žvelgiama į skirtingų doktorantų karjeros kelių diskursą. Antrojoje vakaro dalyje dr. Vidas Raudonis pristatys pranešimą tema „Dirbtinis intelektas: galimybė ar grėsmė?“. Pranešėjas kuria inovatyvius produktus, vadovauja įmonei „Power of Eye“.

Gegužės 4 d. prof. dr. Kristina Jūraitė, VDU Viešosios komunikacijos katedros vedėja, kalbės apie tai, kaip paskelbti su mokslu susijusius straipsnius, kurie būtų įdomūs bei prieinami plačiajai visuomenei. „PhD week 2017“ uždarymo kulminacija – doktorantiškas protmūšis, kurio metu svečiai bei doktorantai galės pasivaržyti vieni su kitais ir taip ne tik pamankštins galvas, bet ir atsipalaiduoti bei praleisti laiką su puikia kompanija.

Visus besidominčius akademinio gyvenimo ypatumais KTU Doktorantų draugija kviečia susipažinti ir apsilankyti artėjančiuose renginiuose. Daugiau informacijos apie „PhD week 2017“, rasite KTU Doktorantų draugijos Facebook paskyroje.

Scroll Up