MiestasDJ ar vedėjas: ką rinktis, kad šventė būtų nepamirštama?

Avatar Gabrielė Lukšytė2019 9 balandžio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Daugelis šventes organizuojančių žmonių taip pat sprendžia ir vieną svarbų klausimą: ką pasirinkti šventės įgarsinimui, kad prie stalų netektų sėdėti tylomis? Čia atsiranda bent trys skirtingi pasirinkimai, kurių visi turi savų pliusų ir minusų. Juos išskiria kaunietis, Disco4u vadovas Deividas Siniavskis.

Aš – muzikos valdytojas

„Kartais klientai ateina besiruošdami šventei ir patys išsikalba, kad kaip ir nėra kam leisti muzikos vakaro metu. Tačiau apie dj paslaugas jie negalvoja. Atvirkščiai – mano, kad išsinuomoję dj pultą galės patys atsistoti ir palinksminti svečius. Tiesa tokia, kad šis planas retai išdega be nesklandumų.“, – patirtis pasakoja Disco4u vadovas.

Iš tiesų muzikos valdymas – gana sunki užduotis, kuriai reikėtų pasiruošti ir pasimokyti iš anksto. Retas kuris atsistojęs prie dj pulto sugebėtų jį puikiai valdyti, o dar mažiau tikėtinas atvejis, kad sugebės pajausti svečius ir leisti tinkamas dainas. Rinktis pačiam kurti šventės foną, reikėtų tada, kai tikrai išmanote tai, ką darote arba kai vakaras skirtas tik nedideliam draugų susibūrimui. Visais kitais atvejais reikėtų rinktis profesionalo paslaugas.

Vedėjas tiems, kuriems reikia daugiau nei muzikos

Renginių vedėjai, pastaruoju metu, tampa vis populiaresni ne tik dideliems renginiams: vestuvėms, krikštynoms ar pan., bet ir jubiliejams ar nedidelėms šeimos šventėms. Tai puiki išeitis tiems, kurie neturi laiko galvoti įvairių užduočių, tačiau vakarą nori praleisti aktyviai ir žaismingai. Tiesa, Deividas Siniavskis teigia, kad net ir vedėjas nebūtinai yra išeitis kiekvienam.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Užsisakyti renginio vedėją tikrai puiki mintis, tačiau tai – gana brangu. Todėl mažesnei šventei ar renginiui vedėjas gali „suvalgyti“ didžiąją dalį biudžeto. Žinoma, pasirinkimas šiandien yra platus ir rasti pigesnį variantą – įmanoma. Bet reikia suprasti ir tai, kad dažnu atveju kaina atitinka kokybę. Todėl jeigu organizuojat gimtadienį ar kitą nedidelę šventę, visuomet bus pigiau, o gal net ir geriau žaidimus ir užduotis susiorganizuoti patiems.“, – apie vedėjo pliusus ir minusus primena Disco4u atstovas.

DJ – nepriekaištingas muzikinis vakaro fonas

Vieniems reikia kalbų ir žaidimų, kitiems užtenka tik nepriekaištingai skambančios muzikos ir laisvos šokių aikštelės. Viskas priklauso nuo šventės pobūdžio, šeimininkų ir svečių poreikių. Būtent todėl, organizuojant mokyklos šimtadienius, jaununimo gimtadienius, vestuves ar įmonės vakarėlius, atsižvelgiant į būsimą auditoriją, rekomenduojama rinktis dj paslaugas.

„Dj – žmogus, kuris puikiai valdo muziką ir gali išjudinti net ir tuos, kurie niekuomet nešoka. Ar yra minusų? Aišku yra. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia, kad vakaro metu svečiai vykdytų protines ar fizines užduotis, tai tuo pasirūpinti jau reiks patiems, bet dj jums padės šias veiklas įgarsinti. Tiesa, daugelis klientų bijo užsisakyti dj paslaugas, nes mano, kad tai tinka tik naktiniams klubams su trankia muzika. Tai – mitas. Dj visuomet pritaiko muzikos meniu pagal jūsų poreikius. Privačių vakarėlių dj nuo klubinių dj tuo ir skirasi, kad maksimaliai stebi auditoriją, eksperimentuoja ir deda visas pastangas, kad nei vienas svečias neliktų sėdėti.“, – apie dj paslaugų lankstumą pasakoja Disco4u vadovas Deividas Siniavskis.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
  • Prenumeruokite naujienas