Renginiai

Didžiausias Lietuvoje ugnies šou nušvis Raudondvario dvare

0

Gruodžio 1 d. 18 val. Raudondvario dvare nušvis Kauno rajono žaliaskarė. Kalendorinės žiemos ir šventinių renginių pradžią Kauno rajone skelbs „Radistai“ ir  dar nematytas ugnies šou.

Tradicinė Kalėdų eglutės įžiebimo šventė prasidės patekus į Raudondvario dvaro kiemą: skambės kalėdinė muzika, atgis pasakų personažai, menų inkubatoriuje veiks reziduojančių menininkų mugė.

Nuo 18 val. „Raudondvario dvaro pasaką“ ves „Radistai“ Jonas ir Rolandas. Šventės kulminacija taps didžiausias šalyje ugnies šou. Jį kurs daugiau nei 20 atlikėjų, tuzinas techninio personalo, šimtai pirotechnikos užtaisų. Degantys kostiumai ir specialieji efektai atgabenti net iš užsienio. Vakarą užbaigs diskoteka su garsiausiu Lietuvos DJ duetu.

Įžiebta eglutė skelbs Kalėdinių renginių Raudondvario dvare ir visame Kauno rajone pradžią. 25 seniūnijoms atstovaujantys Kalėdų seneliai nuo pagrindinės eglės uždegs žibintus ir juos neš į visus Pakaunės krašto kampelius.

Gruodžio 1-ąją šventinėmis šviesos instaliacijomis pasipuošusiame Raudondvario dvaro kieme įsikurs šv. Kalėdų simbolis – prakartėlė, o nuo ketvirtadienio iki sekmadienio (popietėmis) parko lankytojus pasitiks ir kalbins smagūs pasakų personažai: Elza iš filmo „Ledo šalis“, Šrekas su Fiona ir Kalėdų senelis. Sušilti kvies dvaro cukrainė. Kiekvieną sekmadienį Raudondvario menų inkubatoriaus salėje vyks nemokami jaukūs animacinių pasakų kino seansai mažiesiems.

Gruodžio 6 d. menų inkubatoriuje vyks Valstybinio jaunimo teatro spektaklis „Kakė Makė“. Spektaklis sukurtas pagal žinomos ir jau pripažintos lietuvių autorės Linos Žutautės populiariąsias knygas. Spektaklio režisierė Virginija Kuklytė, scenografiją ir kostiumus kūrė pati knygelių autorė. Tikimasi, kad tokiu būdu „gyva“ knygelių turinio interpretacija bus artimesnė originalui ir autorės sumanymui, o mažieji žiūrovai lengvai atpažins pamėgtų knygelių personažus, aplinką, atmosferą. Spektaklyje skamba kompozitorės Eglės Sirvydytės muzika, choreografiją kūrė Sigita Mikalauskaitė. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt

Papuošalų verslo idėja Remigijui gimė prekiaujant dėvėtais drabužiais

Į šventinį koncertą menų inkubatoriuje kvies ir Kauno valstybinės Filharmonijos koncertas „Popmuzika su perukais“. Projekto meno vadovas ir aranžuotojas – Vitalij Neugasimov. Programoje – Billy Joel, Sting, „The Beatles“, ABBA, Elton John, V. Neugasimov ir kiti kūriniai. Bilietai į šį koncertą – www.tiketa.lt.

Į Kauno rajono eglutės įžiebimą Raudondvario dvare gruodžio 1 d. 18 val. kviečiame atvykti nemokamu autobusu 17 val. Kauno pilis – Raudondvario dvaras, atgal Raudondvario dvaras – Kauno pilis 19 val. 15 min.

[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”2563″ img_size=”Large”][/vc_column][/vc_row]

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Renginiai