Rajonas

Didės finansinė parama šeimoms, kurios globoja vaikus

0

Nuo rugsėjo 1 d. Kauno rajono savivaldybėje gyvenančioms šeimynoms, globojančioms vaikus, už kurių socialinės globos organizavimą ir finansavimą yra atsakinga savivaldybė, didės finansinė parama.

Kauno rajono savivaldybės taryba ketvirtadienį patvirtino Šeimynos finansavimo tvarkos aprašą, kuris leis užtikrinti šeimynų finansinį ir materialinį stabilumą ir kokybišką veiklą.

Didesnė finansinė parama pagerins vaikų gyvenimo sąlygas, nes bus skiriamos papildomos išmokos vaiko poreikiams tenkinti (160 Eur/per mėn.), bus mokama išmoka pilnametystės sulaukusiam globotiniui (160 Eur/per mėn.). Taip pat Šeimynos galės gauti papildomą išmoką materialinei bazei stiprinti (iki 5 tūkst. Eur vieną kartą per metus), transporto priemonei įsigyti (iki 15 tūkst. Eur vieną kartą per 5 metus), būstui remontuoti ar rekonstruoti (iki 30,0 tūkst. Eur vieną kartą per 5 metus).

Šį sprendimą įgyvendinti metams papildomai reikės iki 64,2 tūkst. Eur savivaldybės biudžeto lėšų.

Šeimynos paskirtis – užtikrinti ir teikti vaiko socialinę globą, užtikrinti reikiamą pagalbą ir paslaugas pagal individualius vaikų poreikius, įskaitant specialiuosius vaikų su negalia ir specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų poreikius, nulemtus jų amžiaus, brandos, įgimtų ar įgytų savybių ar kitų ypatumų, bei jų integraciją į visuomenę.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas