MiestasRekomenduojameVerslasVideoDešimtoji „Rinkis prekę lietuvišką“ paroda jau Kaune

Rugsėjo 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arena prisipildė lietuvišką prekę vertinančių ir lietingo oro nepabūgusių parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ dalyvių ir stebėtojų. Pirmoji parodos diena buvo gausiai papuošta išskirtinėmis, tradicinėmis, bene kiekvienam lietuviui pažįstamomis ir širdžiai mielomis prekėmis. Šiais metais parodoje galima išvysti: parodos aukso medaliais apdovanotų gaminių pristatymus, naujų produktų degustacijas, naujos aprangos ir avalynės kolekcijas, modernius sprendimus namams ir interjerui, Mados kūrėjų erdvę MADOS PASAŽAS, „Versli Lietuva“ socialinio verslo prekybos arką, Debatus „Kiek...
Avatar Gabrielė Lukšytė2018 rugsėjo 28

Rugsėjo 28 dieną Kauno „Žalgirio“ arena prisipildė lietuvišką prekę vertinančių ir lietingo oro nepabūgusių parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ dalyvių ir stebėtojų. Pirmoji parodos diena buvo gausiai papuošta išskirtinėmis, tradicinėmis, bene kiekvienam lietuviui pažįstamomis ir širdžiai mielomis prekėmis.

Šiais metais parodoje galima išvysti:

  • parodos aukso medaliais apdovanotų gaminių pristatymus,
  • naujų produktų degustacijas,
  • naujos aprangos ir avalynės kolekcijas,
  • modernius sprendimus namams ir interjerui,
  • Mados kūrėjų erdvę MADOS PASAŽAS,
  • „Versli Lietuva“ socialinio verslo prekybos arką,
  • Debatus „Kiek vietos po Lietuvos saule liks smulkiam ir vidutiniam verslui?“,
  • Forumą „Kaip lietuviškas prekės ženklas gali tapti pasauliniu?“.

„Rinkis prekę lietuvišką“, tai jau dešimtus metus vystanti paroda, kurios tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Tradicija tapusioje parodoje pristatoma išskirtinai Lietuvoje gaminama produkcija, kurią įsigyti parodoje galima gamintojo kainomis: apranga ir aksesuarai, buities priemonės bei kosmetika, įvairios lauko ir vidaus interjero detalės, lauko darbų pagalbininkai bei maistas ir gėrimai.

Parodos dalyvė, jau dešimtį metų gaminanti nekintančio skonio šakočius, teigia, kad nors šakotis ir nėra duonos gaminys ir jo nereikia valgyti kasdien, tačiau pirkėjai sugrįžta įvairioms šventėms. „Produktus visus griežtai perkame tik iš ūkininkų, šakotį kepame tik ant malkų“, – apie išskirtines gaminio savybes pasakoja gamintoja.

Naują drabužių kolekciją parodoje pristato ir „el TADO’s mados“, kurie kuria ir parduoda savo unikalią aprangą Kaune. Pristatomoje kolekcijoje yra ne tik visiems gerai žinomi megztiniai ar marškinėliai, bet ir drabužiai dekoruoti pavyzdžiui, tamsoje šviečiančiomis detalėmis.

Plačiau apie pirmąją parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ dieną vaizdo įraše ir nuotraukų galerijoje.

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.711205169212842&type=1&l=784551acac

Scroll Up