Debifo, “Debifo” jungiasi prie Olandijoje veikiančios faktoringo įmonės „Factris”, Kaunieciams.lt

“Debifo” jungiasi prie Olandijoje veikiančios faktoringo įmonės „Factris”

0
39

Sąskaitų finansavimo pradininkė Lietuvoje UAB „Debitum Fori”, valdanti prekės ženklą „Debifo” jungiasi su Olandijos faktoringo bendrove „Factris”. Sandoriu, kurio vertė neatskleidžiama, „Factris” įsigijo 100 proc. „Debifo” akcijų paketą.

Tai strateginis „Factris” žingsnis siekiant tapti lyderiu Europos smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo rinkoje. Įsigijimą finansavo vienas didžiausių “fintech” rizikos kapitalo fondų Europoje „Speedinvest“ bei investicinė bendrovė „Optima Investments“.

„Mes labai džiaugiamės galimybe dirbti kartu su „Debifo” komanda. Tai jauni ir progresyvūs savo srities ekspertai, pasiekę puikių rezultatų Lietuvos rinkoje. Tikimės, kad dirbdami kartu su „Debifo”, tapsime pirmaujančiu apyvartinio kapitalo sprendimų smulkiam ir vidutiniam verslui teikėju Europoje” – teigė “Factris” vadovas Brian Reaves.

„Debifo” įkūrėjas ir vadovas Justas Šaltinis prisijungs prie „Factris” vadovų komandos ir užims veiklos operacijų vadovo pareigas (angl. COO).

„Mūsų komandai prisijungimas prie „Factris” atveria naują plėtros etapą. Dirbdami kartu padidinsime įmonių finansavimo galimybes, išplėsime siūlomų paslaugų spektrą, o taip pat galėsime pasiūlyti konkurencingesnes kainas savo klientams.” – kalbėjo Justas Šaltinis.

2018 m. gruodį „Factris” pasirašė 100 mln. eurų kredito linijos sutartį su Šveicarijos investicine bendrove „Ruvercap”. Šios lėšos bus skirtos Europos smulkaus ir vidutinio verslo įmonių apyvartinio kapitalo finansavimui.

Facebook Comments