ĮmonėsSveikata

Daugkartinis bušido čempionas Jordanas Poškaitis –„Aš netikiu niekuo, kol nepamatau kaip tai veikia praktiškai“

0

Čempionas bei mišrių kovos menų ir saviugdos treneris Jordanas Poškaitis pasakoja, kad yra itin skeptiškas ir niekada nepasitiki reklaminiais šūkiais bei skambiais lozungais. Jis dalinasi neįtikėtinomis istorijomis, kaip jam pavyko padėti sumažinti skausmus ne tik klubo sąnario operacijos laukiančiam savo tėčiui, bet ir ne vienam jaunam sportininkui. 

Atsitiktinė pažintis tapo asmeniniu skausmo mažinimo eksperimentu

„Vieno renginio metu susipažinau su Irena. Bekalbėdami išsišnekėjome apie mano darbą, traumas, sąnarius ir ji išeidama man padavė buteliuką, kuriame buvo juodo kolageno tepalas “Grafit”. Pasakė, kad jis labai padės sumušimams. Tereikia sudrėkinti pažeistą vietą ir įtrinti šiuo tepalu. Iš mandagumo padėkojau, paėmiau tą tepalą, įkišau į spintelę sporto klube ir pamiršau. 

Po poros savaičių pas mane atėjo vaikinas ir pasiskundė, kad jau keletą dienų jam skauda kelį ir skausmas niekaip nepraeina. Aš esu smalsus žmogus, tad sugalvojau pabandyti dovanotą tepalą. Žiūrėjau į jį nepatikliai, bet tai buvo puiki proga patikrinti, ar yra bent koks poveikis. Sutepiau jam skaudamą vietą ir nuėjau prie kito kliento. Po kiek laiko, jis prieina prie manęs ir paklausė, ko aš jam užtepiau? Nei jis nei aš negalėjom patikėti, kad skausmas tiesiog praėjo. 

Mūsų pokalbį nugirdo kitas klientas, kuriam skaudėjo alkūnę. Daviau pabandyti ir jam. Skausmas irgi praėjo! O tada jau pasidarė įdomu – tai atsitiktinumas, ar tikrai ta priemonė tokia efektyvi? “ – pirmuosius įspūdžius pasakoja treneris Jordanas. 

Praktiniai bandymai – nuo sunkių traumų iki įsisenėjusių skausmų

Smalsumo vedinas Jordanas tęsė savo tyrimą ir vis daugiau žmonių išbandė neįtikėtino poveikio tepalą –„Per vienas varžybas jaunuolis stipriai susimušė alkūnę. Ji stipriai sutino, skaudėjo. Paskambino man paklausti, ką daryti? Aš parekomendavau pamėginti tą tepalą užsidėti kaip kompresą nakčiai. Sekančią dieną jis man paskambino padėkoti – negalėjo atsidžiaugti, kad per naktį tinimas atlėgo. 

Turėdamas tikrai pakankamai praktikos ir žinių, suprantu, kad tikrai ne visada galima padėti visiškai išgydyti traumas ar lėtinius skausmus vien tepalu. Mano tėvo klubo sąnarys susidėvėjęs tiek, kad jį reikia keisti. Nusprendžiau pažiūrėti, gal ir jam tepalas padėtų bent kiek palengvinti skausmus. Jis aišku spyriojosi, tačiau paprašiau pabandyti tai dėl manęs. Pirma, tai norėjau padėti tėvui, antra, buvo labai smalsu, kaip suveiks tokiu atveju. Ir po keleto savaičių jis net kopėčiomis pasilypėti galėjo! Tai buvo tikrai didelis palengvinimas laukiant operacijos.“

Smalsumas vedė toliau 

Jordanas pasakoja, kad įsitikinęs tepalo veiksmingumu susisiekė su jį dovanojusia Irena –„Pasidarė smalsu, kokių dar gaminių ji gali pasiūlyti ir ar jie tokie pat efektyvūs, kaip tas tepalas. Pirmiausia išbandžiau vitamino C ir kolageno derinį. Man labai patiko tai, kad papildas buvo ne sintetinis, o iš natūralių žaliavų – vitaminas C iš erškėtuogių, o kolagenas iš žuvies. Šis preparatas yra mano slaptas ginklas gelbėjantis nuo peršalimo. 4 tabletės per dieną ir per dvi dienas ligos kaip nebūta. Taip jau ne vieną draugą išgelbėjau, tad tikrai galiu paliudyti, jog tai nėra tik tušti žodžiai.  

Kitas man labai aktualus papildas yra magnis. Domėdamasis sužinojau, kad geriausiai pasisavinamas yra organinis magnis, tačiau nemaniau, kad galima poveikį pamatyti akimis. Vienos treniruotės metu klientui stipriai sutraukė raumenis ir jis pasiskundė, kad taip vyksta nuolatos. Nors geria magnio papildus – niekas nesikeičia. Ir pamėginau aš jam duoti savo naudojamo organinio magnio. Po maždaug 40 minučių akivaizdžiai matėsi, kaip raumuo atsileidžia. Savaime suprantama, joks papildas nėra panacėja ir visada klientams rekomenduoju ieškoti priežasties, kodėl organizme atsiranda toks didelis vienos ar kitos medžiagos deficitas. Tačiau visada mielai dalinuosi tuo, ko veiksmingumu esu įsitikinęs savo akimis ir patirtimi. “

Dėl papildomos informacijos apie „Colway International“ produkciją, galite kreiptis į atstovę Lietuvoje – Irena Pieczulis, tel. +37060415286.

3 2 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Įmonės