Naujienos

Darbą pradėjo naujoji Kauno apylinkės teismo kanclerė Jolita Burokaitė

0

Nuo šio pirmadienio prie Kauno apylinkės teismo kolektyvo prisijungė ir Kauno apylinkės teismo kanclerės pareigas eina Jolita Burokaitė.

 

Pristatydamas teismo kanclerę, Kauno apylinkės teismo pirmininkas Arūnas Purvainis pasidžiaugė, kad Jolitos Burokaitės karjera prasidėjo būtent Kauno apylinkės teisme, kur ji įgijo gebėjimus ir ugdė patirtį, kurią vėliau sustiprino dirbdama Kauno apygardos teisme.

„Jolitos puikus teismo administracinio darbo išmanymas ir turima didžiulė patirtis, įgyta einant teismo pirmininko, skyriaus pirmininko patarėjos pareigas, neabejotinai prisidės prie Kauno apylinkės teismo administravimo.“ – teigė teismo pirmininkas Arūnas Purvainis.

 

Jolita Burokaitė yra įgijusi Teisės bakalauro ir magistro laipsnius. Iki paskyrimo teismo kanclere ėjo Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininko patarėjos pareigas. Ji turi ilgametę patirtį, einant Kauno apylinkės teismo pirmininko patarėjos ir teisėjo padėjėjos pareigas.

Puma – ar tai geriausias sportinių produktų prekės ženklas?

 

Kolektyvo vardu teismo pirmininkas Arūnas Purvainis naujajai teismo kanclerei linkėjo sėkmės, energijos ir ryžto priimant sprendimus, kurie be išimties palies visą kolektyvą.

 

Padėkojusi Teismo pirmininkui už pristatymą, Jolita Burokaitė pažymėjo, kad palikti ankstesnę darbovietę jai buvo sunku, tačiau žinojimas, kad grįžta ten, kur pradėjo savo pirmuosius žingsnius teismų sistemoje, ir kur dirba tiek daug profesionalių ir nuoširdžių žmonių, jai palengvino  išsiskyrimo jausmą. „Prisijungti prie jūsų kolektyvo, man yra didelė garbė ir atsakomybė. Tikiuosi, kad mano įgyta patirtis leis sėkmingai prisidėti prie efektyvios Kauno apylinkės teismo veiklos, atitinkamai įnešant savo indėlį“. – teismo kolektyvui teigė Jolita Burokaitė.

 

Naujoji teismo kanclerė pažymėjo, kad jai svarbi kiekvieno darbuotojo nuomonė. Dirbdama ji sieks kiekvieną išgirsti ir įsiklausyti į išsakytą nuomonę. Todėl kreipdamasi į teismo kolektyvą, prašė nebijoti išsakyti problemas, lūkesčius ir pasiūlymus.

 

Galimybę dirbti skirtingose pozicijose, Jolita Burokaitė laiko privalumu, kuris suteikė galimybę suvokti teismo darbuotojų poreikius ir lūkesčius teismo administracijos atžvilgiu, ir leis priimti labiau darbuotojų poreikius ir interesus atitinkančius sprendimus, vykdant savo funkcijas. „Kiek tai priklausys nuo manęs, sieksiu sudaryti darbo sąlygas, kad kiekvienas jaustųsi saugus ir vertinamas bei didžiuotųsi dirbdamas būtent Kauno apylinkės teisme“  – pabrėžė Jolita Burokaitė.

 

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos