NaujienosDantų implantų sistema Kisses

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 4 vasario
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dantų implantų sistema Kisses™ – tai naujausias Biogenesis gaminys, kuris verčia „pasitempti“ net ir garsiausias pasaulio firmas, gaminančias panašius produktus. Bet svarbiausias požymis yra šis. Mes naudojame biogenesis implantus jau penkeri metai ir šiai dienai neturime nei vienos komplikacijos. Spręskite patys ar tai geri ar blogi dantų implantai. Šie naujausi dantų implantai leidžia atlikti dantų implantaciją greičiau ir patogiau. Pietų Korėjos firma Biogenesis įžvelgia sekančius gaminį apibūdinančius požymius:

 1. Skirtingo aukščio sraigtinės implantų dalys ir gilus sriegis leidžia stabiliai implantuoti į įvairius kaulinius audinius, išlaikant gerą kaulo būklę.
 2. Tai reiškia, kad galima implantuoti D1 ir D2 tipo kauluose, kur kaulų įpjovos sumažinamos iki minimumo.
 3. Implantus galima labai lengvai taikyti daugeliui įvairių klinikinių atvejų.
 4. 6 mm ilgio įsukamoji dalis, tiesi arba kūginė forma, ypač didelis skersmuo.
 5. Galima operuoti, naudojant vieną chirurginį komplektą įvairioms sistemoms, taip pat labai lengvai galima panaudoti grąžtus, paruoštus pagal ilgį.
 6. Galima gauti tikslų ir greitą klinikinį rezultatą, atliekant kryptinę kaulo regeneraciją.
 7. Šiurkštus paviršiaus apdorojimas („SLA“ – smėliuojant ir ėsdinant rūgštimi) gerina operacijos sėkmės rodiklius ir sutrumpina implanto prigijimo laiką.
 8. „Kisses” implantų konstrukcijai sukurti panaudotas išradingumas bei naujos idėjos, o jiems pagaminti pasitelkta aukšta techninė darbuotojų kvalifikacija bei modernūs gamybos procesai.

Mūsų burnos chirurgo žodžiais tariant: tai dantų implantai kai ir prie rankos limpa ir su komplikacijom nereikia kovoti. O tai ir reikalinga šios dienos chirurgijoje.

Įgaliotas Biogenesis atstovas Lietuvoje – odontologijos klinika Processus

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
 • Prenumeruokite naujienas
 • Scroll Up
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x