NaujienosDantų implantacija

www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2017 21 sausio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Dantų implantai – Jūsų gyvenimo džiaugsmui

Dantų implantai – vienas svarbiausių, naudingiausių ir populiariausių odontologijos atradimų, kuris leidžia atsisakyti nepatogių įprastų protezų ir tradicinių dantų tiltų bei užmiršti skausmingas procedūras dėl dantų netekimo problemų kenčiantiems pacientams. Anksčiau dantų atkūrimas buvo susijęs su dideliu diskomfortu, kalbos defektais ir nepatogiu kramtymu, dabar tai praeitis. Dantų implantacija – šiuolaikiškas ir efektyvus dantų atkūrimo metodas, norintiems vėl šypsotis, džiaugtis estetiškais ir funkcionaliais dantimis bei visaverčiu gyvenimu.

Danties implantas – profesionalus šaknies pakaitalas

Visų pirma – kas yra dantų implantacija arba tiksliau danties implantas? Tai miniatiūrinis varžtelis, įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir pakeičiantis tikrą danties šaknį. Įprastai jie gaminami iš titano, kuris puikiai biologiškai dera su organizmu, nesukelia alergijos, yra tvirtas ir atsparus korozijai. Neseniai odontologijos rinkoje pasirodė ir bemetalės keramikos dantų implantai (dažniausiai gaminami iš cirkonio oksido), pasižymintys ne tik tvirtumu, bet ir ypač puikiomis estetinėmis savybėmis. Todėl pacientai gali patys rinktis implantų rūšį, atsižvelgdami į medžiagų ypatybes, savo poreikius ir galimybes.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Bet kurios rūšies implantas tampa puikia atrama tolimesniam dantų protezavimui, o profesionaliai atlikus visas procedūras jis lieka visiškai nematomas, todėl galima neabejoti dėl dantų išvaizdos natūralumo.

Dantų implantacija gali būti pasitelkiama:

 • Vieno danties protezavimui (implantas uždengiamas idealiai natūralaus danties spalvą ir formą atitinkančiu pasirinktos medžiagos vainikėliu);
 • Dviejų ir daugiau dantų atkūrimui (įsriegiamas vienas ar daugiau implantų, ant kurių montuojamas dantų tiltas);
 • Visų dantų atstatymui (ant 4-8 implantų atkuriamos ištisos dantų eilės).

,,Processus“ klinikos odontologai dantų atkūrimą implantais rekomenduoja visiems netekusiems dantų bei norintiems išties profesionalių, šiuolaikiškų ir efektyvių paslaugų.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Kodėl turėčiau rinktis implantus?

Atkurti šypseną galima ne tik implantais. Dantų implantacija yra ne vienintelis būdas. Jau seniai žinomi išimami ir nuolatiniai protezai, daug kam pažįstamos dantų plokštelės. Naudodamiesi pastaraisiais dantų pakaitalais, pacientai neretai kenčia nuo skausmų, dantenų kraujavimo, ilgainiui progresuojančių dantų ir dantenų ligų, patiria diskomfortą valgydami, šypsodamiesi, kalbėdami. Taip atsitinka dėl to, kad konstrukcijos nėra stabilios, neturi tvirtos atramos, gali pasislinkti į vieną ar kitą pusę.

Profesionalūs dantų implantai Kaune, montuojami odontologijos klinikoje PROCESSUS, padeda išvengti šių nemalonių pojūčių ir užtikrina tai, kas pacientams svarbiausia:

 1. Puikų dantų funkcionalumą. Po implantacijos galima plačiai šypsotis, kąsti ir kramtyti įvairaus kietumo maistą, nebijant, kad implantai deformuosis ar pakeis padėtį.
 1. Sveikų dantų išsaugojimą. Anksčiau protezuojant tekdavo smarkiai nušlifuoti šalia esančius dantis, kurie dažnai būdavo visiškai sveiki, gražūs ir puikiai funkcionuojantys. Dantų implantacija keičia šį požiūrį. Montuojant šiuolaikiškus implantus išvengiama bet kokio neigiamo poveikio gretimiems dantims.
 1. Apsaugą nuo kaulo atrofijos. Netekus dantų, viena didžiausių problemų – labai greitai prasidedanti žandikaulio atrofija. Tai reiškia, kad kaulas be dantų ima nykti, mažėti, deformuodamas dantų išsidėstymą ir viso veido išvaizdą. Tradiciškai montuojami protezai ir plokštelės, deja, negali nuo to apsaugoti, o dantų implantacija efektyviai užkerta kelią kaulinio audinio nykimui.
 1. Nepriekaištingą dantenų būklę. Išimamų ir nuolatinių protezų bei plokštelių dėvėjimą lydi dantenų skausmas ir kraujavimas, atsirandantis dėl konkstrukcijų sąlyčio su plona burnos gleivine. Naudojant implantus, užtikrinamas visiškas dirbtinių dantų stabilumas, todėl apsisaugoma nuo mechaninio poveikio viršutinei dantenų sričiai.
 1. Tobulą estetinį vaizdą. Dėl spartaus technologijų tobulėjimo specialistai atkuria idealiai Jūsų dantų formą, spalvą ir padėtį atitinkančius pakaitalus. Implantais atkurtų ir kokybiškai profesionaliomis medžiagomis protezuotų dantų nuo natūralių neatskiria net patys odontologai. Todėl dėl aplinkinių galite būti visiškai ramūs – niekam nekils nei menkiausių įtarimų, kad turite dirbtinių dantų, o patys džiaugsitės puikia išvaizda kaskart pažvelgę į veidrodį.
 1. Dantų implantacija suteikia ilgaamžiškumą. Iš tiesų dantų implantų funkcionavimo laikotarpis labai priklauso nuo daugelio sąlygų: atliktų procedūrų profesionalumo, medžiagų kokybės, kasdienės dantų ir burnos priežiūros. Atliktų tyrimų duomenimis, net 94 % pacientų džiaugiasi implantais daugiau nei dešimtmetį. Tai tikrai ilgas laikotarpis, tačiau odontologai turi dar geresnių žinių: tinkamai prižiūrimi implantai gali tarnauti ir visą gyvenimą.

Akivaizdu, kad implantai smarkiai pirmauja kokybiškumu ir efektyvumu, lyginant su kitais žinomais dantų atkūrimo būdais. Tobula dantų išvaizda, natūralus funkcionalumas, apsauga nuo atrofijos bei dantenų ligų ir ilgalaikiai rezultatai žavi tiek odontologus, tiek reikliausius pacientus.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Pirmas ir būtinas žingsnis – profesionali konsultacija

Dantų implantai Kaune siūlomi daugelyje klinikų, kurios dirba remdamosis skirtingais principais, metodais, vertybėmis. Klinikoje PROCESSUS visada siekiama aukščiausių rezultatų, kurie džiugintų pacientus, o gydytojams leistų didžiuotis savo darbu. Todėl mes į visą gydymo procesą žiūrime ypač atsakingai, didelį dėmesį skirdami kiekvienam etapui. Pirmasis iš jų – profesionali ir išsami konsultacija, smarkiai veikiantį tolimesnę implantavimo eigą.

Kai kurie klientai stengiasi visą reikiamą informaciją rasti ir suvokti patys, pasitelkdami internete pateikiamus straipsnius, pažįstamų atsiliepimus. Tai nėra teisingas pasirinkimas. Atsiminkite, kad tik patyręs profesionalas gali tinkamai įvertinti bendrą paciento sveikatos būklę, apžiūrėti ir nustatyti burnos, dantų, dantenų situaciją, atlikti reikalingus tyrimus, kurie padeda priimti profesionalius ir konkrečiu atveju labiausiai tinkančius sprendimus.

Kiekvienas atvejis yra individualus ir ypatingas. Dantų implantacija yra vienas iš jų. Klinikoje PROCESSUS bendraudami ir bendradarbiaudami su odontologu aptarsite ir įvertinsite implantavimo galimybes ar kitas odontologinio gydymo alternatyvas.

Kiek kainuoja tobula šypsena?

Vienas iš daugeliui pacientų svarbių aspektų yra implantavimo kaina. Ji priklauso nuo keleto faktorių: pasirinkto implanto gamintojo, tipo, medžiagos, papildomų procedūrų kiekio (kai reikalingos kaulo priauginimo arba sinusų kėlimo operacijos) ir, žinoma, implantais atkuriamų dantų skaičiaus. Be to, kad teisingai surprastumėte, kokia bus galutinė dailios šypsenos atkūrimo suma, iškart reikėtų skaičiuoti ir po implantavimo atliekamo protezavimo (vainikėlių ar tiltų uždėjimo) kainas. Visos kainos, susijusios su dantų implantacija ir protezavimu yra pateikiamos mūsų interneto svetainėje, kainoraštyje. Jos padės preliminariai orientuotis, o tikslenius įkainius sužinosite tik atvykę į konsultaciją, po nuoseklios gydytojo apžiūros.

 

Klinika PROCESSUS: patirtis ir tobulėjimas

Implantavimo procedūros sėkmė tiesiogiai priklauso ne tik nuo paciento organizmo, bet ir nuo gydytojo kompetencijos. Pagal šiuo metu galiojančią tvarką teoriškai dantų implantaciją gali atlikti bet kuris odontologas. Mes laikomės kitokios nuomonės: tik profesionalus savo srities specialistas gali užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas ir puikius galutinius rezultatus. Todėl klinikoje PROCESSUS šias paslaugas teikia chirurgas periodontologas. Tai daug patirties turintis, nuolat praktiniuose ir teoriniuose mokymuose dalyvaujantis specialistas, kurio pagrindinė interesų sritis – dantų implantai. Gydytojas jau nuo 2005 metų nuolat užsiima implantacijomis ir tai leidžia jam kaskart didinti savo žinių bagažą, įgauti skirtingos patirties, o vėliau ją pritaikyti sprendžiant sudėtingus implantavimo atvejus. Dėl nuoseklaus darbo ir siekio tobulėti gydytojo praktikoje iki šiol nepasitaikė nei vieno nesėkmingo dantų atkūrimo atvejo. Pagalvokite apie tai, jei norite , kad Jūsų dantų implantacija būtų saugi ir ilgaamžė.

Atvykus į mūsų kliniką, Jūsų visada laukia:

 • Malonus, draugiškas ir kompetentingas gydytojų kolektyvas;
 • Pagarbus požiūris į pacientą, jo nuomonę ir poreikius;
 • Pasaulyje pripažintų gamintojų aukščiausios kokybės medžiagos;
 • Profesionalios, ilgalaikius rezultatus garantuojančios paslaugos;
 • Jauki aplinka ir nuoširdus palaikymas.

PROCESSUS – tvirti, kokybiški, ir ilgaamžiai dantų implantai Kaune bei visada nepriekaištingos paslaugos. Užsukite pas mus ir iš naujo įsimylėkite savo šypseną!

Akcija dantų implantacijai skelbiama kiekvieną mėnesį ir ji keičiasi.

Jūsų dantų implantologijos centras Kaune

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
 • Prenumeruokite naujienas
 • Scroll Up
  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x