Sportas

D.Mikelionis: „Manau, visi sutiks, kad žaidėme akiai patrauklų bei kokybišką futbolą“

Žalgiris.lt

Paskelbta

Deividas Mikelionis 2020-ųjų A lygos sezone savo vardą įsirašė į „Kauno Žalgirio“ klubo istoriją. Bronzinio sezono metu vartininkas tapo pirmuoju žalgiriečiu, kuriam vilkint klubo marškinėlius A lygos čempionate pavyko sužaisti 100 rungtynių.

Nuo komandos debiuto A lygoje Kaune su metų pertrauka iki dabar rungtyniaujantis kaunietis kalbėdamas su Žalgiris.lt tikino, kad šis sezonas buvo išskirtinis, bet tuo pačiu ir pavykęs.

„Sezonas išskirtinis. Dėl karantino teko stabdyti čempionatą, turėjome pertrauką, pirmą kartą klubo istorijoje iškovojome bronzos medalius ir pasiekėme daug gražių pergalių. Manau visi sutiks, kad žaidėme akiai patrauklų bei kokybišką futbolą, o už tai reikia padėkoti žaidėjams, treneriams ir administracijai. Asmeniškai sezoną vertinu teigiamai, manau pavyko sužaisti neblogų rungtynių, o šešiose nepraleidau įvarčio“, – klubo svetainei teigė 25-erių vartų sargas.

Nuo 2015-ųjų metų D.Mikelionis išvykęs buvo vos metams, kai buvo paskolintas Klaipėdos „Atlanto“ komandai. Ilgametis klubo futbolininkas drąsiai gali vadintis komandos senbuviu ir įvertinti komandos progresą.

„Šį klubą mačiau visokį. Turėjome sunkių sezonų, bet kiekvienais metais ėjome į priekį. Pasiektas rezultatas yra ilgo bei daug pastangų pareikalavusio darbo vaisius. Esu laimingas būdamas šios komandos dalimi. Šiame klube esu nuo pačios pradžios, todėl pirmas medalis yra didelis džiaugsmas, tam tikro tikslo pasiekimas. Tikiu, kad su tokia motyvacija kitais metais galime pasiekti dar geresnius rezultatus“, – pasakojo žalgirietis.

Spalio mėnesį vartininkas sulaukė dar vieno įvertinimo ir buvo pirmą kartą karjeroje pakviestas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę. Po mažiau nei mėnesio, jau pasibaigus A lygos sezonui, D.Mikelionis į rinktinės stovyklą vyko ir antrą kartą.

„Klube mane motyvuoja sveika konkurencija ir tikrai džiaugiuosi dirbdamas su treneriu Mantu Gintalu. Jaučiuosi per šiuos metus patobulėjęs ir gavęs labai gerų pamokų bei patarimų. Pirmas iškvietimas į nacionalinę rinktinę buvo netikėtas, bet lauktas. Ryte pabudęs radau trenerio žinutę, o už poros valandų jau turėjau būti Vilniuje. Buvau laimingas, gavau daug sveikinimų ir palaikančių žinučių. Įspūdžiai tik patys geriausi. Teigiami rezultatai, kokybiškos treniruotes ir susitikimas su kolegomis teikė tik geras emocijas“, – apie konkurenciją klube ir kvietimą į rinktinę kalbėjo „Kauno Žalgirio“ narys.

Sportas

Šturmą atlaikę „Žalgirio“ dubleriai nutraukė „Vyčio“ pergalių seriją

Žalgiris.lt

Paskelbta

Kauno „Žalgiris-2“ (16-7) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 70:64 (21:18, 10:20, 25:11, 14:15) nugalėjo Šakių „Vyčio“ (13-4) krepšininkus.

Šiose rungtynėse nutrūko Šakių ekipos 6 iš eilės pergalių serija.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms Mantas Rubštavičius smeigė tritaškį ir kauniečiai nutolo 6 taškais (64:58).

Netrukus Darjušas Lavrinovičius ir Karolis Kokoška smeigė po tritaškį ir likus 2 minutėms „Vytis“ kvėpavo varžovams į nugaras (64:66).

Vis dėlto, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė jaunieji žalgiriečiai. Justinas Ramanauskas ir Paulius Murauskas pridėjo po dvitaškį (70:64) bei likus 30 sekundžių rungtynių baigtis tapo aiški.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M.Rubštavičius, kuris per 30 minučių įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Vyčio“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Aurelijus Pukelis, kuris per 24 minutes surinko 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei prarado po 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas ir Mantas Rubštavičius (6 atk. kam.) po 15, Vitalijus Kozys 9, Gytis Nemeikša 8 (6 atk. kam.).

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (5 atk. kam., 5 kl.), Karolis Kokoška (5 atk. kam.) ir Paulius Beliavičius po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9, Darjušas Lavrinovičius 8 (2/8 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.).

Skaityti toliau

Sportas

R.Garastas: „Pagrindinius pirmojo pasirengimo bloko tikslus pasiekėme“

Žalgiris.lt

Paskelbta

Artėjančiam A lygos sezonui besiruošiantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį sužaidė jau trečiąsias kontrolines rungtynes. Prieš tai Gargždų „Bangą“ rezultatu 10:2 įveikę ir su Kėdainių „Nevėžiu“ lygiosiomis 2:2 sužaidę žalgiriečiai šį kartą 120 minučių trukusiose rungtynėse lygiosiomis 2:2 sužaidė su Vilniaus „Riterių“ ekipa.

Žalgiris.lt po kontrolinės dvikovos su sostinės ekipa pakalbino komandos vyr. trenerį Roką Garastą apie pasirengimą sezonui bei kontrolines rungtynes.

„Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų pirmame pasirengimo bloke – gauti tam tikras žaidimo minutes fizine prasme. Manau, kad visose rungtynėse pavyko tą išgauti, o ko nepavyko, išgauname su fizinio rengimo treneriu. Šiai dienai svarbiausia yra išlaikyti intensyvumą ir pasiruošti. Kitas mums svarbus dalykas – tam tikrų jaunų žaidėjų integravimas, daug jų gavo šansą pasirodyti ir pamatyti, kur šiuo metu jie yra, paaugti. Pagrindinius pirmojo pasirengimo bloko tikslus pasiekėme“, – pasakojo antrą sezoną prie komandos vairo pradedantis treneris.

Antrose kontrolinėse rungtynėse iš eilės kauniečiai dominuoja pirmoje rungtynių pusėje, tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje suprastėja. Tiesa, komandos vairininkas nepanikuoja ir teigia, kad pasirengimo pradžioje rezultatų sureikšminti nederėtų.

„Manau, kad pagrindinė to priežastis yra keitimai. Į aikštę eina daug jaunų žaidėjų, kuriems nėra lengva įsilieti. Tų keitimų yra labai daug, o kuo jų daugiau, tuo labiau išsibalansuoja komanda. Pačios rungtynės vyksta fizinio nuovargio fone, ko šiuo metu mes ir norime. Kalbant apie patį žaidimą, yra dalykų, į kuriuos einame, bet stipriai tas dar nevyksta. Šiose rungtynėse jau buvo šiek tiek užduočių ir nuo dabar jų tik daugės“, – svarstė R.Garastas.

Skirtingai nei praėjusiais metais, šiemet „Kauno Žalgirio“ klubas sezonui ruošiasi tik Lietuvoje, o pasirengimo cikle nėra numatytos rungtynės su užsienio klubais. Kaip ir kitiems Lietuvos klubams, tam kelią pastojo pandemija.

„Prieš tris mėnesius tai dar buvo C variantas, bet dabar jis vyksta – be jokių stovyklų, be tarptautinių rungtynių. Viskas vyksta Lietuvoje. Dabar turėsime lengvesnę savaitę, žaidėjai turės keletą laisvų dienų, mažinsime krūvius, o tada vėl kilsime į antrąjį pasirengimo bloką, turėsime kontrolinių rungtynių, kartais po dvi. Toliau sieksime išgauti tai, ko norime“, – užbaigė 32-ejų treneris.

Sportas

Kontrolinėse rungtynėse – „Kauno Žalgirio“ lygiosios su „Riteriais“

Žalgiris.lt

Paskelbta

„Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sužaidė trečiąsias kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. 120 minučių trukusiose rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai Kaune rezultatu 2:2 sužaidė su Vilniaus „Riteriais“.

Nuo pat susitikimo pradžios kontrolę į savo rankas perėmė „Kauno Žalgirio“ futbolininkai, kurie ilgai nelaukė ir išsiveržė į priekį. Puikioje kontratakoje iš pradžių į vartus pavojingai smūgiavo Linas Pilibaitis, o po kelių minučių įvarčiu pasižymėjo gynėjas Stevenas Thicot.

Po įvarčio kauniečiai niekur nesitraukė ir varžovams neleido sukurti nieko. Įpusėjus kėliniui iš toli kartą į vartus smūgiavo Gratas Sirgėdas, o L.Pilibaitis po smūgio galva sudrebino varžovų vartų skersinį.

Pačioje kėlinio pabaigoje vilniečiai sukūrė kiek aštresnę ataką, tačiau „Riterių“ atakuojančio futbolininko smūgis iš krašto skriejo šalia vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai vėl neišnaudojo krūvos progų – iš pradžių iš kelių metrų į vartininką mušė Karolis Šilkaitis, vėliau savo galimybėmis nepasinaudojo Philipas Otele ar tas pats L.Pilibaitis.

Neįmušę aikštės šeimininkai netrukus prasileido įvartį – gynėjams nepavyko sustabdyti „Riterių“ gretose žaidusio Luko Kochanausko ir šis pelnė išlyginamąjį įvartį – 1:1.

Po išlyginamojo įvarčio rungtynių kontrolę perimti stengėsi sostinės „Riteriai“, kuriems pavyko sukurti keletą pavojingesnių epizodų.

82-ąją minutę L.Pilibaitis iššoko vienas prieš varžovų vartininką, tačiau įveikti jo nesugebėjo, o visai netrukus savo šansu pasinaudojo svečiai. Artūras Dolžnikovas suklaidino Kauno ekipos gynėjus ir puikiu smūgiu į tolimą vartų kampą išvedė „Riterius“ į priekį. Po 90-ties minučių sostinės komanda pirmavo rezultatu 2:1.

Komandos rungtynėse žaidė dar papildomas 30 minučių, per kurias rungtynių kontrolė vėl priklausė aikštės šeimininkams, o viena iš atakų baigėsi P.Otele įvarčiu – 2:2.

Po išlyginamojo įvarčio tas pats P.Otele sukūrė gerą galimybę Deitonui Vinckui, tačiau pastarojo smūgis vienu lietimu praskriejo visai šalia vartų. Galiausiai komandos išsiskyrė lygiosiomis 2:2.

„Kauno Žalgirio“ startinė sudėtis: D.Mikelionis, Choco, M.Dapkus, R.Sadauskas, S.Thicot, E.Vaitkūnas, K.Šilkaitis, G.Sirgėdas, D.Šešplaukis, L.Pilibaitis ir Renato.

Rungtynėse į aikštę taip pat žengė: A.Mickevičius, D.Vinckus, D.Ževžikovas, P.Nainys, L.Odincovas, D.Putrius, P.Otele ir E.Ugbo.

Artimiausias kontrolines rungtynes Kauno komandos futbolininkai sausio 30 dieną žais su Telšių „Džiugo“ komanda.

Sportas

Kauno „Žalgiris“ – Pirėjo „Olympiacos“ (pradžia 19.44 val.)

Žalgiris.lt

Paskelbta

3840x530

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po dviejų savaičių pertraukos vėl žais Eurolygos rungtynes namų arenoje, o šįkart Martino Schillerio auklėtinių laukia antrasis šio sezono mūšis su Pirėjo „Olympiacos“ klubu.

Pirmajame komandų mūšyje Pirėjuje spalio 1-ąją „Žalgiriui“ pergalę užtvirtino du Roko Jokubaičio pataikyti baudų metimai susitikimo pabaigoje.

Prabėgus beveik keturiems mėnesiams nuo susitikimo Graikijoje turnyro lentelėje tiek „Žalgiris“, tiek „Olympiacos“ žygiuoja tuo pačiu ritmu – turi po 11 pergalių ir 9 nesėkmes.

Rungtynės Graikijoje

Aukščiausioje Graikijos lygoje jau kelis metus nežaidžiantis „Olympiacos“ klubas spalio 1-osios dvikovoje su „Žalgiriu“ oficialiai pradėjo 2020–2021 m. sezono kovas.

Permainingai susiklosčiusiose rungtynėse „Olympiacos“ buvo atitrūkęs nuo kauniečių trečiojo kėlinio metu bei susikrovė dviženklį pranašumą – 58:47.

Ketvirtajame ketvirtyje „Žalgiris“ ėmė vytis varžovus, o susitikimo herojumi tapo visus nustebinęs R. Jokubaitis. Jaunasis žalgirietis, drąsiai ėmęsis iniciatyvos, rungtynių pabaigoje rinko svarbius taškus bei padėjo kauniečiams sezoną turnyre pradėti pergalingai.

Rezultatyviausiai „Žalgirio“ gretose rungtynėse Pirėjuje rungtyniavo Marius Grigonis, pelnęs 15 taškų. Joffrey Lauvergne pridėjo 13, R.Jokubaitis – 12.

Graikijos klube išsiskyrė Hassanas Martinas, įmetęs 12 taškų.

Tąkart po pirmosios karjeros pergalės Eurolygoje M.Schilleris džiaugėsi savo auklėtinių žaidimu ir išskyrė pagrindinius susitikimo akcentus.

„Esame laimingi dėl pergalės. Labiausiai dėl dviejų dalykų: pagerinome gynybą du prieš du ir tuo, kaip atsilikdami 11 taškų, išlaikėme charakterį ir nenustojome kautis. Manau, svarbiausia, kad ketvirtajame kėlinyje sugebėjome sustabdyti varžovus. Tą padarėme per kovingumą ir sunkų darbą. Turiu išskirti Roką Jokubaitį. Jis savo žaidimu darė skirtumą. Galvoju, kad tai, jog anksti metėme jį į aikštę, padėjo jam mačo eigoje“, – aiškino specialistas.

Susitikime prieš „Žalgirį“ dar nežibėjo į „Olympiacos“ po penkerių metų Stambulo „Fenerbahče“ klube sugrįžęs graikas Kostas Sloukas, kuris pelnė 6 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau prarado 3 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

„Olympiacos“ žaidimo kalneliai

Po pralaimėjimo „Žalgiriui“ namuose pergale šiame sezone „Olympiacos“ atsidarė jau antrajame ture, kai principiniame Graikijos grandų mūšyje išvykoje nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (78:71). Netrukus G.Bartzoko auklėtiniai susitvarkė ir su Milano „AX Armani“ (86:75), ir su Tel Avivo „Maccabi“ (85:82).

Pirmosios reguliariojo sezono pusės metu „Olympiacos“ užsirekomendavo, kaip kietas riešutėlis bet kuriam varžovui. Nors G.Bartzoko auklėtinius didesniais skirtumais įveikė Maskvos CSKA (61:80), Vitorijos „Baskonia“ (76:90) ar „Valencia“ (85:96), kituose susitikimuose nesėkmes Pirėjo ekipa patirdavo tik po atkaklios kovos.

Savo pajėgumą „Olympiacos“ šiame sezone demonstravo nekart ištraukdama sunkias rungtynių pabaigas, o gruodžio 8-ąją Barselonoje susitvarkė ir su Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „FC Barcelona“ – 96:88.

Rungtynes su „Žalgiriu“ G.Bartzoko auklėtiniai pasitinka po sunkos rungtynių serijos turnyre. Praėjusią, dvigubą, Eurolygos savaitę „Olympiacos“ pradėjo sunkia pergale po pratęsimo išvykoje prieš „Maccabi“ (89:87), jau po trijų dienų namuose buvo pralaimėta Vilerbano ASVEL ekipai (63:69).

Tiesa, prieš tą patį ASVEL klubą „Olympiacos“ atsigriebė antradienį, kai perkeltose 10-ojo turo rungtynėse prancūzų klubą namuose įveikė po pratęsimo (101:93).

Įspūdingą pasirodymą praėjusiame mače su ASVEL Pirėjo ekipoje surengė du gynėjų linijos žaidėjai – K.Sloukas ir S.McKissicas, abu pelnę po 23 taškus. Amerikietis išprovokavo net 10 varžovų pražangų, o graikas atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svarbiausi statistikos skaičiai

„Olympiacos“ turnyre vidutiniškai renka nežymiai daugiau taškų nei „Žalgiris“ (80,65 prieš 79,75), tačiau kauniečiai demonstruoja geresni puolimo reitingą. Kalbant kitais žodžiais, kiek mažiau atakų organizuojantys M.Schillerio auklėtiniai per vieną ataką vidutiniškai pelno daugiau taškų nei varžovai.

Ginantis Pirėjo ekipa nespindi ir vidutiniškai praleidžia trimis taškais daugiau nei Kauno klubas (80,65 prieš 77,45). Tiesa, gynybos reitingas nurodo, kad abi komandos rikiuojasi netoli viena kitos – „Olympiacos“ – 13-ti, „Žalgiris“ – 12-ti.

Kauno klubo žaidėjai lenkia būsimus varžovus pagal tritaškių taiklumą (42,3 proc. prieš 36,8 proc.), tačiau nusileidžia pagal dvitaškių pataikymą (53,8 proc. prieš 55,86 proc.). Komandos beveik identiškai kovoja dėl atšokusių kamuolių (31,2 prieš 31,15), tačiau Graikijos krepšininkai dažniau ima kamuolius po varžovų lenta (9,2 prieš 8,9).

Prieš rungtynes M.Schilleris išskyrė, kad „Olympiacos“ dažnai stoja prie baudų metimų linijos po išprovokuotų pražangų. Tą parodo ne tik įspūdingas S. McKissico pasirodymas, bet ir bendra statistika.

Pagal turnyre išprovokuojamas pražangas „Olympiacos“ yra antra (21,4), o pagal per rungtynes metamus baudų metimus – taip pat antra (19,9).

Komandos lyderiai

Po blankesnės sezono pradžios „Olympiacos“ gretose suspindo K.Slouko žvaigždė. Per pirmąsias 8-erias sezono rungtynes jis pelnė po 7,9 taško, atlikdavo po 5,3 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo tik po 9 naudingumo balus. Per kitus 12 susitikimų krepšininko statistika šovė į viršų: 14,7 taško, 6,8 rez. perd. Ir 18,3 naud. balo.

K.Sloukui geriausiai talkina aukštaūgis Hassanas Martinas, pelnantis po 9,7 taško ir atkovojantis po 5,2 kamuolio. S. McKissicas prideda po 10,6 taško ir 2,4 rezultatyvaus perdavimo. Sasha Vezenkovas ir snaiperis Aaronas Harrisonas pelno po 8,6 taško, o veteranas Georgios Printezis prideda po 8,4.

Prieš „Žalgirį“ dar vienas karjeros rungtynes sužais ir „Olympiacos“ simbolis – Vassilis Spanoulis. Nerezultatyviausią karjeros sezoną žaidžiantis 38-erių graikas įmeta po 7 taškus ir atlieka po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Dvikovoje su „Žalgiriu“ graikų ekipai nepadės traumą besigydantis graikas Kostas Papanikoloau.

Sportas

#ZalgirisClassics. Eurolygoje vis dar nepaliestam T.Beardo rekordui – 17 metų (VIDEO)

Žalgiris.lt

Paskelbta

„Žalgiris TV“ į komandos sirgalių duris beldžiasi su nauju #ZalgirisClassics epizodu. Šį kartą kviečiame prisiminti legendinio Kauno „Žalgirio“ legionieriaus Tanokos Beardo Eurolygos rungtynėse surengtą įspūdingą pasirodymą, kurio pakartoti niekam nepavyko iki šiol – rekordas nejudinamas jau 17 metų.

Prieš beveik du dešimtmečius Kauno komandos amerikietis dvikovoje su Bolonijos „Skipper“ ekipa užfiksavo visų laikų Eurolygos naudingumo balų rekordą. Susitikime su Italijos ekipa aukštaūgis pelnė 35 taškus, atkovojo 19 kamuolių ir surinko net 63 naudingumo balus.

Šiuo metu Amerikoje mokyklos krepšinio komandos treneriu dirbantis T.Beardas toje dvikovoje pataikė 11 iš 14 dvitaškių, sumetė visus 13 baudos metimų ir išprovokavo 11 pražangų.

Į šį ilgamečio žalgiriečio rekordą dar tais pačiais metais taikėsi 55 naudingumo balus surinkęs Dejanas Milojevičius iš Belgrado „Partizan“ ir vėliau „Žalgirio“ marškinėlius taip pat vilkėjęs Marko Popovičius, kuris 54 balus surinko žaisdamas Zagrebo „Cibona“ gretose.

Pastaraisiais metais į T.Beardo rekordą iš dalies kėsinosi Stambulo „Anadolu Efes“ žvaigždė Shane‘as Larkinas, bet net ir pagerinęs Eurolygos visų laikų rezultatyvumo rekordą, naudingumo balais buvusiam „Žalgirio“ bokštui neprilygo ir tenkinosi 53 balais.

Šiame sezone į geriausių „Žalgirio“ krepšininkų pasirodymų dešimtuką savo vardą įrašė ir Joffrey Lauvergne, kurio 38 naudingumo balai dvikovoje su Maskvos srities „Chimki“ yra 7-9 geriausias žalgiriečių užfiksuotas pasirodymas kartu su Pauliumi Jankūnu ir Jamesu Andersonu.

Už T.Beardo čia pat rikiuojasi 47 naudingumo balus kadaise surinkęs Arvydas Sabonis, 43 balais pasižymėjęs Marcusas Brownas, 40 naudingumo balų savo sąskaitoje turėjęs Justinas Dentmonas ar 39 surinkęs Brandonas Daviesas.

„Žalgiris TV“ siūlo komandos sirgaliams prisiminti šį amerikiečio pasirodymą ir ypač rezultatyvias 2003–2004 m. sezono rungtynes su Bolonijos „Skipper“ ekipa.

Sportas

„Žalgirio“ arenoje vykusiame mače dubleriai nusileido marijampoliečiams

Žalgiris.lt

Paskelbta

Pirmą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) istorijoje rungtynės buvo žaidžiamos „Žalgirio“ arenoje, tačiau jauniesiems žalgiriečiams tai sėkmės neatnešė. Daugiau nei savaitės pertrauką turėjusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (15-6) iškovojo pergalę NKL pirmenybėse. „Žalgiris-2“ (15-7) nusileido labiau patyrusiems varžovams 67:81 (20:25, 11:20, 20:23, 16:13).

Kauniečiai rungtynes pradėjo rezultatyviai ir pirmavo 20:16, bet pirmąjį kėlinį svečiai užbaigė pelnydami 9 taškus be atsako (20:25).

Marijampoliečiai galutinai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Jonas Zakas smeigė tritaškį bei realizavo tris baudas, Šarūnas Beniušis įkrovė iš viršaus, Žygimantas Šimonis pataikė dar vieną tolimą metimą ir „Sūduva-Mantinga“ ilgąją pertrauką pasitiko turėdama 14 taškų persvarą – 31:45.

Per likusią rungtynių dalį nė viena iš komandų reikšmingo spurto nebesurengė, tad persvarą išlaikiusi „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę.

Pagrindinis pergalės kalvis buvo geriausias sezono rungtynes sužaidęs Rokas Stankevičius, kuris per 26 minutes surinko 24 taškus (7/12 dvit., 2/5 trit., 4/5 baud.), 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 4 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 26 naudingumo balus.

Abi komandos išsiskyrė itin gausiu klaidų skaičiumi. Kauniečiai šioje dvikovoje prarado 21 kamuolį, o marijampoliečiai – 20.

„Žalgiris-2“: Giedrius Bergaudas 18 (4/5 dvit., 2/4 trit.), Mantas Rubštavičius 14 (3/4 dvit., 1/4 trit.), Karolis Babušis 7 (1/5 dvit., 1/7 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24 (7/12 dvit., 2/5 trit., 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 17 (3/5 dvit., 8/12 baud.), Jonas Zakas 14 (3/4 trit.), Žygimantas Šimonis 12 (4/7 trit.).

Naujienosprieš 1 val

Planuojama pratęsti karantiną – skaitytojų nuomonės išsiskiria

Lietuvoje šiuo metu galioja dar lapkričio pradžioje įvestas karantino režimas, gruodžio viduryje jis buvo sugriežtintas ir pratęstas iki sausio 31...

Politikaprieš 2 val

Pateikėme siūlymus žuvų išteklių atkūrimui

Atsižvelgdami į Lietuvos vandens telkinių ekologinę būklę, susipažinę su žvejų mėgėjų pasiūlymais ir mokslininkų-ichtiologų rekomendacijomis, sudarėme būtinų teisės aktų pakeitimų...

Sportasprieš 17 val

2021.01.23 Kauno „Žalgiris-2“ (16-7) sugrįžo į pergalių kelią Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 70:64 (21:18, 10:20,...

Sportasprieš 21 val

[embedded content] Artėjančiam A lygos sezonui besiruošiantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai šeštadienį sužaidė jau trečiąsias kontrolines rungtynes. Prieš tai Gargždų „Bangą“...

COVIDprieš 22 val

„AstraZeneca“ sumažins COVID-19 vakcinos pristatymą į ES – Lietuva gaus tik penktadalį numatyto kiekio

„AstraZeneca“ pirmąjį metų ketvirtį 60 procentų sumažins COVID-19 vakcinos pristatymą į Europos Sąjungą, o tai reiškia, kad Lietuvai numatytas prieš...

Sportasprieš 23 val

2021.01.23 [embedded content] „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sužaidė trečiąsias kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. 120 minučių trukusiose rungtynėse Roko Garasto auklėtiniai...

Naujienosprieš 1 d.

Orinvita – nuo vizitinės kortelės iki reklaminio stendo

Jau 24 metus įvairias spausdinimo paslaugas teikianti įmonė siūlo aukštą atliekamų darbų kokybę, todėl kiekviena kliento turima idėja gali lengvai...

Politikaprieš 1 d.

Dėl A. Navalno ir žmogaus teisių pažeidimų kreipėsi į Rusijos ambasadą

Dėl pilietinių teisių aktyvisto Aleksejaus Navalno sulaikymo aplinkybių Lietuvos žaliųjų partija kreipėsi į Rusijos ambasadą Lietuvoje. Partijos pirmininkė Ieva Budraitė...

Naujai pasirodžiusiai eurovizinei ,,The Roop” dainai – skaitytojų simpatijos

Praėjusiais metais „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką su daina ,,On Fire” ir buvo vieni iš favoritų ne tik Lietuvoje, bet...