Connect with us

Įmonės

„Colway International – The Collagen Company“ – išskirtiniai gaminiai su unikaliu biologiškai aktyviu kolagenu

Paskelbta

Colway International – The Collagen Company“ – jauna, tačiau koja kojon su pažangiausiomis technologijomis žengianti įmonė, kuri susikūrė prieš šešerius metus. Jų išskirtiniai gaminiai su kolagenu nuo kitų panašių rinkoje skiriasi tuo, kad tik šie gaminiai atstato natūraliai organizme esantį kolageną. Šiuose produktuose esantis kolagenas ant odos skyla į aminorūgštis ir tuomet odos fibroblastai gauna maistinių medžiagų, iš kurių gali gaminti kolageną jau mūsų organizmo ląstelėse. Net pats kolageno pavadinimas nurodo, kad jis yra natūralus. Dėl savo gebėjimo inicijuoti natūraliai ląstelėje vykstančius procesus vadinamas „nativecollagen“, t.y. gamtinis, natūralus kolagenas.

Kolagenas – gyvybiškai svarbus baltymas, kuris yra sąnarių skysčio pagrindinė dalis, iš jo sudarytas jungiamasis audinys, sausgyslės ir net 70% kaulų sausosios masės! Deja, žmogaus organizmas būdamas vyresnis nei 60 metų nebegali pakankamu intensyvumu gamintis kolageno, tačiau vartojant biologiškai aktyvų kolageną fibroblastai gauna pakankamai mitybinių medžiagų ir vėl gali gaminti gyvybiškai būtiną baltymą.

Labiausiai norėtųsi išskirti tris itin unikalius šios įmonės gaminius.
„Pure Collagen“ – gelio pavidalo priemonė, kuri yra visiškai švari ir dėl unikalių savybių dažnai naudojama plastinėje chirurgijoje iš karto po operacijų, kad žaizdos užgytų sklandžiai, greitai, o svarbiausia – be randų. „Gold Collagen“ – padės įveikti bet kokią dermatologinę problemą. Šio gelio sudėtyje yra anksčiau minėto „Pure Collagen“ papildomai praturtinant gaminį aukso bei sidabro nanodalelėmis, hialurono rūgštimi, azalino rūgštimi, laktoferinu, chitozanu, retinolu. „DNA Collagen“ – dar turtingesnė sudėtis, kurios pagrindą sudaro „GoldCollagen“, o jo poveikis pastiprintas kamieninėmis ląstelėmis ir placenta, DNR ir RNR rūgštimi, vario peptidu bei SOD (superoksido dismutaze).

Rinkoje nėra kito tokio produkto, kuris leistų kolageną tiesiog įtapšnoti į drėgną odą. O tai labai svarbu siekiant stiprinti odą ir gerinti jos būklę sergant psoriaze, dilgėline, turint strijų, pragulų, sunkiai gyjančių žaizdų, nudegimų ar varginant lėtiniam sąnarių skausmui ir net nutikus ūmiai traumai. Taip pat šis produktas unikalus tuo, kad sprendžia odos senėjimo priežastis, užuot kovojęs tik su pasekmėmis.

Derėtų atsiminti, kad šie produktai turi būti naudojami ant drėgnos odos, nes tuomet kolagenas skyla į amino rūgštis, kurias odoje esantys fibroblastai jau gali pasisavinti ir pradėti atsinaujinimo procesą. Produkto naudojimui nereikia jokios papildomos įrangos – pakanka gaminį kruopščiai įtapšnoti į drėgną odą. Įprastai, kasdienei odos priežiūrai, naudojami 1 – 2 gelio paspaudimai ryte ir vakare. Jei reikia stipresnio efekto, galima panaudoti didesnį priemonės kiekį, kuris padės iškart išlyginti smulkias raukšleles.

Rinkoje dabar gausu produktų su kolagenu, tačiau ne visi gaminiai sudėtyje turi tikro kokybiško kolageno. Prieš 30 metų Gdansko institute buvo pirmą kartą pagamintas biologiškai aktyvus kolagenas, t.y., toks, kuris skyla į aminorūgštis tinkamas pasisavinimui – būtent šį kolageną savo gaminiuose naudoja „Colway International – The Collagen Company“. Kolageno kiekis preparate nėra svarbus, svarbiausia – kiek jo pasisavina oda, o šis biologiškai aktyvus kolagenas sąveikoje su vandeniu yra įsisavinamas šimtu procentų. Dar viena labai svarbi šio kolageno savybė – jam skylant išsiskiria ir signaliniai peptidai, kurie smegenims siunčia signalą, kur mūsų organizme trūksta kolageno, todėl panaudotas produktas visada nukeliauja ten, kur mums labiausiai jo reikia.

„Colway International – The Collagen Company“ siūlo ir išskirtinės kokybės maisto papildus. Jų sudėtyje – kolagenas iš natūralios liofilizuotos žuvies odos, vitaminas C ir flavonoidai (abu kartu turi ypatingai stiprų antioksidacinį, priešuždegiminį poveikį) iš erškėčių žiedų, priešpienis ir 9 rūšių natūraliai žarnyne gyvenančios bakterijos, kurios gyvybiškai svarbios žmogaus sveikatai ir imunitetui. Atlikus tyrimus nustatyta, kad šių papildų įsisavinimas yra didžiausias iš visų rinkoje gaminamų papildų. Įmonė periodiškai kartoja gaminių tyrimus siekdama užtikrinti nepriekaištingą kokybę ir aukščiausio lygio naudą vartotojui.

Verta paminėti ir siūlomą unikalų organinio magnio papildą. Tai vienintelis tokio tipo gaminys, nes vienoje kapsulėje yra trijų rūšių magnio organiniai junginiai – citratas, laktatas ir helatas, kurių kiekvienas veikia skirtingus organus. O svarbiausia unikalaus papildo savybė – šimtaprocentinis magnio įsisavinimas.

Ši įmonė pasižymi ypatingu rūpesčiu ne tik gaminiui, bet ir klientui. Siūlomos konsultacijos, kurių metu išanalizuojama konkreti kliento situacija, skiriama laiko aptarti, ko klientui labiausiai reikia ir pagal individualų poreikį rekomenduojamas tinkamiausias produktas bei jo dozuotė.

„Colway International – The Collagen Company“ yra atsakinga įmonė, kuri daug dėmesio skiria švarai ir ekologijai, nes pasirinko nenaudoti cheminių konservantų. Nors naudojant natūralius konservantus (vitaminas C, ląstelių gaminami fermentai) gamybos kaštai yra didesni, tačiau įmonės pagrindinis tikslas – neužteršti ląstelių kenksmingomis ar joms nenaudingomis medžiagomis, nes teršalų iš aplinkos mūsų ląstelės gauna ir taip daug, o valymosi mechanizmai nėra prisitaikę taip intensyviai dirbti. Gaminiai išpilstomi į stiklo arba greitai yrančio plastiko pakuotes, o jos pakuojamos į popierines dėžutes, kurios užpildytos iš kukurūzų pagamintu ekologišku užpildu. Rūpestis, atsakomybė, kokybė – nuo pirmo gamybos žingsnio iki pat kliento rankų.

Skaityti toliau

Įmonės

Kokybiškas poilsis Kaune: SPA malonumai ir visokeriopas komfortas viešnagės mieste metu (video)

Paskelbta

Kokybiškas poilsis svarbus kiekvienam mūsų – nesvarbu, ar norisi pabėgti nuo varginančių kasdienių darbų rutinos, pakeisti aplinką, ar tiesiog pasilepinti įvairių procedūrų malonumais. Tai pokalbio su kaunieciams.lt portalu metu patvirtino ir „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio atstovė Evelina Pangonienė bei „Saulėja SPA“ vadovė Elena Bartnikienė.

Bendradarbiavimas leidžia užtikrinti geriausias sąlygas klientams

Visas sritis paveikusi koronaviruso situacija, neaplenkė ir turizmo bei rekreacijos sektoriaus. Tačiau, kaip teigė E. Pangonienė, viso šio chaoso apsuptyje, kaip bebūtų, labai svarbu nepamiršti skirti dėmesio sau bei savo poilsiui. „Nepaisant to, kokie šie metai buvo, kas buvo praeityje – kokybiškas poilsis yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų. Ir aš labai džiaugiuosi, kad mes, „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbutis, kartu su „Saulėja SPA“ turime galimybę užtikrinti tą kokybišką ir saugų poilsį“, – pasakojo Evelina.

Kadangi „Saulėja SPA“ centras įsikūręs to paties „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio patalpose, SPA centro vadovė prasitaria, kad tarp šių įstaigų vyksta glaudus bendradarbiavimas. „Mes jau 12 metų čia esame kartu, einame petys petin į priekį, draugaujame, vieni kitiems padedame. Ir svečiai, kurie čia atvyksta gauna ir poilsį, ir puikią, saugią vietą nakvynei. Netgi yra padaryta tokia galimybė, kad su chalatais, iš viešbučio kambario galima ateiti pas mus tiesiai į SPA, yra praėjimas, nereikia eiti per lauką, viskas labai gerai suorganizuota“, – bendradarbiavimo ypatumais dalijosi E. Bartnikienė.

Atsinaujinusį Kauną iš naujo atranda ir patys lietuviai

„Park Inn by Radisson Kaunas“ atstovė Evelina taip pat pridūrė, kad pastaruoju metu pastebima, jog itin padaugėjo paskutinės minutės užsakymų. „Tai parodo, kad svečiai į Kauną atvyksta galbūt dar neapsisprendę, ar norėtų čia pasilikti, bet kai pamato, kiek daug čia visko galima nuveikti, kiek yra naujų vietų, kurias verta aplankyti, tada jie paskutinę minutę nusprendžia, kad reikia susirasti viešbutį nakvynei“, – teigė E. Pangonienė.

Moteris taip pat pamini, jog anksčiau didžiąją viešbučio svečių dalį sudarė užsienio turistai, tačiau dabar Kauną iš naujo atranda ir lietuviai. Net ir patys kauniečiai, norintys pabėgti nuo rutinos, trumpam pakeisti aplinką ir skirti laiko sau, mielai savaitgaliui apsistoja viešbutyje.

Didelis dėmesys saugumui

Neretą vis dar kankina šioks toks nerimas, ar apsistoti viešbučiuose, mėgautis SPA procedūromis šiuo laikotarpiu yra saugu. Tačiau tiek „Park Inn by Radisson Kaunas“ viešbučio, tiek ir „Saulėja SPA“ atstovės užtikrina, kad yra daroma viskas, jog klientai galėtų būti visiškai ramūs dėl savo saugumo. Jų teigimu, šimtaprocentinis saugumas užtvirtinamas lankytojams vos įžengus į viešbutį – pažymėtos žymos, kad reikia laikytis tam tikro atstumo, visi darbuotojai yra apmokyti, kaip elgtis, visos dažniausiai liečiamos vietos valomos kelis kartus per dieną, užtikrinamas geresnis vėdinimas kambariuose ir pan. Kaip pridūrė „Saulėja SPA“ vadovė E. Bartnikienė – tokios saugumo priemonės jiems nėra kažkokia naujovė. Ir anksčiau viskas buvo dezinfekuojama, dažnai darbuotojai dirbdavo su kaukėmis, pirštinėmis ir t.t. Tik žinoma, dabar imamasi dar daugiau atsargumo priemonių – pavyzdžiui, šiuo metu, visiems atvykstantiems matuojama ir kūno temperatūra.

Dar daugiau galite išgirsti vaizdo įraše:

Skaityti toliau

Įmonės

„Formosa“ pristato Lietuvoje dar neregėtas naujienas: išbandyti turėtų kiekvienas

Paskelbta

Pirmasis burbulinių arbatų tinklas Lietuvoje „Formosa“, išskirtinę produkciją šalies gyventojams siūlantis nuo 2016 metų, nenustoja stebinti savo klientų. Daugybės lankytojų pamilta arbatinė vėl pristato naujienas – šį kartą kviečia išbandyti kone populiariausią šių dienų Azijos gėrimą!

Receptai – tiesiai iš Taivano

Šių metų pradžioje, dar prieš pasaulį sukaustant pandemijai ir karantino ribojimams, „Formosa“ komanda spėjo apsilankyti Taivane, kuriame susitiko su savo tiekėju. Savaitę laiko praleidę gamykloje, šie ne tik tobulino savo senus receptus, tačiau užsiėmė ir naujų gėrimų paieškomis, kuriais galėtų nustebinti savo klientus. „Per ten praleistą savaitę išragavome beveik 100 skirtingų gėrimų ir į Lietuvą atvežėme naujus gėrimus su kremo puta. Vienas iš jų – rudojo cukraus pieno gėrimas su kremo puta. Šiuo metu tai yra bene populiariausias gėrimas Taivane ir Azijoje. Kraštai nuliejami ruduoju cukrumi, o ant viršaus dedamas kremas, kuris tik dar labiau pagardina šį gėrimą“, – su naujojo gėrimo ypatumais supažindino vienas „Formosa“ įkūrėjų Eividas Petrulis.

Išmoktos paslaptys

„Formosa“ klientai sulaukė ir daugiau naujienų – lankytojai, savo pamiltus gėrimus gardinę tapijokos perlais, galėjo pastebėti, kad jų skonis kiek pasikeitęs. Vizito Taivane metu, „Formosa“ komanda pasirūpino, kad klientų pamėgtas ingredientas juos nustebintų dar labiau. Kaip teigė E. Petrulis, nuo šiol jie tik dar skanesni: „Atnaujinome savo įžymiųjų tapijokos perlų receptus, dabar jie dar skanesni nei buvo. Juos nuoširdžiai atidirbinėjome Taivane ir išmokome kelias mažas paslaptis, kaip juos padaryti dar skanesniais.“

Gėrimai, verti įamžinimo nuotraukose

Apsilankius socialinių tinklų platybėse, galima pastebėti, kad šie tiesiog mirga nuo nuotraukų su įamžintais „Formosa“ gėrimais. O taip yra todėl, kad šie ypatingi ne tik savo skoniu, bet ir atrodo išties įspūdingai. Vieni daugiausiai internautų dėmesio susilaukiantys – „Galaxy Drinks“ serijos gėrimai. Tokį pavadinimą šie įgavo ne veltui, mat savo išvaizda tikrai primena galaktikos platybes. Šiuo metu jų ir vėl galima paragauti „Formosa“ arbatinėse. „Tai labai žaismingi gėrimai, kurie susideda iš dviejų spalvų, o jas sumaišius – šie dar labiau pakeičia savo spalvą. Spalva išgaunama su „drugelio-žirnio gėlės” (angl. butterfly-pea flower) pagalba. Šios gėlės miltelius užpylus vandeniu, gėrimas nusidažo žaismingomis spalvomis“, – magiškai atrodančių gėrimų paslaptį atskleidžia E. Petrulis.

Norintieji atsigaivinti šios arbatinės siūlomais gėrimais, čia gali rasti visų „Formosa“ vietų sąrašą: http://www.formosa.lt/kontaktai/

 

Skaityti toliau

Įmonės

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, norint kartingais pramogauti saugiai?

Paskelbta

Užplūstantis adrenalinas, lekiant kartingų trasoje, greičio svaigulys, leidžiantis nors trumpam pamiršti visus kasdienius darbus ir pabėgti nuo rutinos. Pasinėrus į pramogų kartingais sūkurį, labai svarbu nepamiršti ir pagrindinių saugumo taisyklių, kurios leis užtikrinti, kad laikas, praleistas kartodrome, ne tik atneš džiugias akimirkas, bet ir bus saugus. Apie esminius šios pramogos saugumo aspektus kaunieciams.lt portalui papasakojo Kaune įsikūrusio „Vilko kartodromo“ projektų vadovė Vytautė Kirvelaitė.

 

Kokias svarbiausias taisykles turėtų atsiminti kartodromo lankytojai, norint, kad čia praleistas laikas būtų ne tik smagus, bet pasivažinėjimas praeitų saugiai bei sklandžiai?

– Visos taisyklės, kurios yra pasakomos instruktažo metu yra labai svarbios. Net tokios, kurios atrodo elementarios, pavyzdžiui: pamačius žalią šviesą – pradedam važiavimo sesiją, o kai užsidega mirksinti raudona – grįžtame atgal į techninę zoną. Kartodrome svarbiausia yra saugi pramoga. Tiek darbuotojų, tiek klientų atžvilgiu. Ypač svarbu atsiminti, kad situacijose, kai užgęsta pramoginis kartingas – asmuo, vairuojantis kartingą, privalo pakelti ranką į viršų ir neišlipant iš kartingo laukti, kol kartodromo darbuotojas įjungs variklį. Kartodromo trasoje negalima išlipti iš pramoginio kartingo, išskyrus tokias situacijas, kada tai daroma išimtinai siekiant išvengti nelaimės, esant pavojui paties pramoginio kartingo vairuotojui ar kitų trasoje esančių asmenų gyvybei ir sveikatai, kartodromo turtui arba, jeigu tai signalizuoja daryti kartodromo darbuotojai.

Ar saugumo instruktažai pravedami ir jau patyrusiems šios pramogos entuziastams ar tik tiems, kurie lankosi pirmą kartą?

– Taisykles kartojame visiems ir visada. Net jei lankytojas lankosi pas mus ir 100-tąjį kartą.

Kaip dažnai pasitaiko atvejų, kai lankytojai numoja ranka į saugumo instruktažą?

– Labai dažnai, nes instruktažo metu sakomi dalykai atrodo elementariai suprantami. Dažniausiai į instruktažo taisykles numoja ranka jaunimas, kurie atėjo čia „nuleisti garą“. Jei matome tokių aršių važinėtojų, kurie kelia pavojų tiek sau, tiek kitiems klientams – stabdome jų važiavimą. Bernvakarių dalyviai taip pat dažnai neklauso instruktažo, nes ateina švęsti ir taisyklės jiems nė motais. Pavyzdžiui, buvo tokia situacija: mes instruktažo metu išdėstėme taisykles apie šviesoforų spalvas, bet užsidegus raudonai, klientas važiavo toliau, ignoruodamas raudoną šviesoforo signalą. Kai pavyko klientą sustabdyti, jo buvo perklausta, ar matė raudoną šviesoforo signalą ir ar atsimena, kas buvo sakyta instruktažo metu. Klientas prisipažino, kad girdėjo, bet laukė raudonos vėliavos mojavimo. Matyt, klientas buvo ralio fanatikas.

Kodėl svarbu laikytis visų saugumo taisyklių? Kokių situacijų yra įvykę, klientams jų nepaisant?

– Pradėdamas važiuoti, atlikdamas manevrus ar posūkius, pramoginio kartingo vairuotojas privalo įsitikinti, kad tai daryti saugu ir nekliudyti kitiems asmenims, laikytis visų taisyklių. Nesilaikant taisyklių įvyksta avarijos, taip pat kaip ir kelyje, važiuojant su mašina. Didelių įvykių kol kas nėra įvykę. Stengiamės visada laikytis saugumo ir drausminame vairuotojus, kai jie jų nesilaiko. Trasa įrengta taip, kad klientui atsitrenkus, jis atsitrenkia į padangas. Labai svarbu apimtam azarto neišlipti iš kartingo, kad nebūtų pervažiuota koja ar kitas vairuotojas, nepamatęs jo, į jį neatsitrenktų.

Kokį pagrindinį patarimą duotumėte asmenims, kurie galbūt dar tik ruošiasi išmėginti pramogas su kartingais?

– Kartodrome pirmiausia laukiami vaikai, kurie gali pradėti važinėti jau nuo 6–7 metų. Jie sėda į mokomuosius kartingus, turinčius apsaugas, kad būtų kiek įmanoma sumažinta avarijų pasekmių rizika. Nesvarbu, kiek tau metų – jei sėdi pirmą kartą už kartingo vairo, pramogaujant svarbu ne kuo greičiau pralėkti tiesiąja, o sugebėti įveikti posūkius, dirbti su stabdžių ir akseleratoriaus pedalais.  Svarbiausia – važiuoti tik išklausius instruktažą ir laikytis visų perspėjimų.

Norėdami apsilankyti „Vilko kartodrome“, kur su visais saugumo reikalavimais Jus būtinai supažindins draugiškas personalas, galite registruotis telefono numeriu +370 686 36003 arba elektroniniu paštu info@vilkokartodromas.lt, daugiau informacijos ieškokite: www.vilkokartodromas.lt/.

Skaityti toliau

Skaitomiausi