[youtube_embed]https://youtu.be/4XY2JmxltZo[/youtube_embed]

Karštą birželio 9-os dienos rytą į Kauno rotušės aikštę sugūžėjo sporto aistruoliai ne tik iš Lietuvos, bet ir tolimų užsienio šalių. Kauno širdyje vykęs kasmetinis „Citadele Kauno maratonas“ pritraukė nuo mažiausių bėgikų iki tikrų šios srities profesionalų. Iš viso renginyje jėgas išbandė apie 5 tūkst. bėgikų.

Pagerinti Lietuvos bei Kauno maratono rekordai

Nors saulė tądien buvo itin kandi, tikrų sporto mylėtojų ji nepaveikė. Į renginį atvykę bėgikai pagal pajėgumus pasiskirstė į šešias bėgimo distacijas: Citadele banko Kauno Maratoną (42 km 195 m), Hollister Pusmaratonį (21 km 98 m), Continental (10 km), R1 (5 km), 1,5 km šeimų bėgimą bei 400 m vaikų bėgimą. Tiesa, pastarosiose buvo juntama daugiau draugystės, bendrumo ir itin geros nuotaikos nei konkurencijos.

Šių metų Kauno maratonas buvo išties įspūdingas. Žiūrovai tapo istorinio reginio dalimi – Remigijus Kančys „Citadele Kauno maratone“ pasiekė Lietuvos maratonuose lietuviams neregėtą laiką, 42,195 km distanciją nubėgęs per 2 val. 18 min. 36 sek. R. Kančiui pavyko pagerinti 28-erius metus gyvavusi rekordą ir nustatyti naują Kauno maratono trasos laiką.

« 1 5 »
« 1 11 »

Tiesa, R. Kančiui ant apdovanojimų pakylos teko lipti dukart – laimėjęs maratoną bei kaip pusmaratonio nugalėtojos sesers Loretos treneris. Loreta Kančytė taip pat pasiekė trasos rekordą, „Hollister“ pusmaratonį nubėgusi per 1 val. 16 min. 2 sek.

Maratoną bėgo su puodais ir indais

Šių metų maratono dalyviai pasižymėjo išradingumu. Nuotaikingais kostiumais pasidabinę bėgikai tvirtino, jog ilgiausiems atstumams įveikti netrukdė nei suknelės, superherojų kostiumai, nei popiežiaus sutana. Tiesa, išradingiausiu kostiumu buvo pripažintas vyriškis, pasipuošęs visu virtuvės šefo komplektu. Virtuvės stalu, puodais bei indais pasidabinęs šefas įveikė visą maratono distanciją.

Renginyje netrūko veiklų ir žiūrovams. Viso Kauno maratono metu vyko žaidimai bei užduotys tiek mažiausiems, tiek jų tėveliams, na o tiems, kurie neišdrįso dalyvauti bėgime – organizuota masinė mankšta, skambėjusi visoje Laikinosios sostinės širdyje. Šventės metu žiūrovus džiugino ne tik bėgikų pergalės, bet ir koncertavę atlikėjai. Organizatoriai džiaugiasi, jog „Citadele Kauno maratonas“ tapo tarptautiniu renginiu ir kasmet pritraukia vis daugiau bėgikų ir švente besidžiaugiančių žmonių.

« 1 5 »
« 1 11 »

Renginio akimirkos: