NaujienosCAPITAL vykdo struktūros pokyčius ir siekia didesnio paslaugų standartizavimo

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

CAPITAL, didžiausia nekilnojamojo turto paslaugų kompanija šalyje, intensyviai atlieka savo biurų auditus ir, vadovaudamasi jų išvadomis, peržiūri struktūrą. Radus esminių franšizės sutarties pažeidimų nutrauktas bendradarbiavimas su „Capital Brokers“. Tam, kad būtų optimizuoti veiklos procesai, keturi biurai Vilniuje sujungti į du. Svarbiausias šių struktūrinių pokyčių variklis – nauji kokybės standartai, kurių siekia sparčiai auganti, šiemet 35 proc. didesnį nei pernai apyvartos augimą prognozuojanti kompanija.

„Laikas, kai mums reikėjo kiekio – praeityje. Dabar orientuojamės į aukštesnę paslaugų kokybę, todėl ir pernai, ir šiemet intensyviai atliekame vidinius auditus. Vadovaudamiesi jų išvadomis nutraukėme bendradarbiavimą su UAB „Eurobrokeriai“, rinkoje dar žinomais kaip prekės ženklas „Capital Brokers“. Svarbu paminėti, kad nė vienas šio biuro brokeris neprarado darbo – visi prisijungė prie kitų CAPITAL biurų komandų“, – sako kokybės ir personalo vadovė Eleonora Matulevičienė

Kitas svarbus restruktūrizacijos žingsnis – 4 biurų Vilniuje sujungimas į 2. Tinkle planuojama ir daugiau konsolidacijos atvejų.

Orientuojamės į geresnę kokybę

Imtis pokyčių, orientuotų į geresnę kokybę, CAPITAL paskatino aktyvus pastarųjų metų augimas. NT rinkai išgyvenant pakilimą, pernai sudarytų sandorių skaičius buvo rekordinis ir siekė 10 000 sandorių per metus, o turto iš viso parduota už 256 000 000 Eur.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

„Atsižvelgdami į spartų augimą pernai, siekiame dar didesnio efektyvumo, paslaugų standartizavimo ir gerųjų praktikų pritaikymo kasdieniame brokerių darbe bei visuose sandorio sudarymo etapuose – nuo susitikimo su pirkėju, pasiūlymų gavimo, iki susitikimo su potencialiais pirkėjais, derybų dėl geriausios kainos ir sandorio uždarymo. Daug dėmesio skiriame mentorystės programoms ir NT profesionalų asmeninių kompetencijų, tokių kaip derybų vedimas, streso valdymas, emocinis intelektas, diplomatija, vystyti. Kiekvieną dieną tinkle vyksta įvairūs mokymai jų kompetencijai kelti“, – pasakoja kokybės ir personalo vadovė Eleonora Matulevičienė. Kaip ir pernai, CAPITAL toliau stiprins savo vidinę skaidrumo ir atskaitingumo politiką. „Šiemet toliau stiprinsime vidinę brokerių darbo kokybės kontrolę ir sieksime, kad vidinė bendrovės struktūra užtikrintų sklandų ir greitą bet kokių pirkėjo problemų sprendimą bei aiškų atsakomybės už kokybišką sandorio įvykdymą prisiėmimą“, – pasakoja franšizės vystymo vadovė Džiuginta Daujotaitė.

Pagal viešai prieinamus duomenis, CAPITAL yra didžiausias NT paslaugų centras Baltijos šalyse. Šiuo metu su šia grupe dirba 500 NT srities profesionalų.

Dalinkitės su savo draugais

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up