Naujienos

Buritai užkariavo vilniečių širdis – atidarytas antrasis „No Forks“ restoranas

0

Greito, bet kokybiško maisto, kitaip tariant, fast casual tipo restoranas „No Forks“ išsiplėtė. Jo patiekiamas buritas, takus ir kitus meksikiečių virtuvės patiekalus nuo kovo 1 d. galima bus rasti ir prekybos centre „Ozas“.

Naujasis „No Forks“ restoranas šiek tiek skiriasi nuo esančiojo Vilniaus centre. Ten žmonės mėgautis maistu gali prisėdę prie bet kurio staliuko, esančio bendroje „Ozo“ restoranų erdvėje. Tad vietų skaičius yra gerokai didesnis, nei pirmame restorane.

Prieš daugiau nei 2 metus Vokiečių g. Vilniuje pradėjęs veikti „No Forks“ tapo gražiu jauno verslo pavyzdžiu. Restoraną įkūrę du ką tik studijas baigę vaikinai Lukas Tranavičius ir Emilis Kičiatovas prisimena, kad tuomet sulaukė ne vienos skeptiškos nuomonės.

„Restoranų verslas yra labai sudėtingas. Daug naujokų užsidaro jau per pirmus metus. Tokį likimą ne vienas prognozavo ir mums. Tačiau mes nenukrypome nuo savo strategijos, daugiausiai investavome į maisto kokybę, laikėmės finansinės drausmės ir visada tikėjome sėkme. Atvirai sakant, jau po pirmų kelių mėnesių pamatėme, kad perspektyvos yra kur kas geresnės nei tikėjomės“, – sakė „No Forks“ įkūrėjai.

Kad jų žodžiai yra ne iš piršto laužti, o verslo ateitis – daug žadanti, rodo ir ateities planai. Jau aišku, kad kitais metais duris atvers ir trečiasis „No Forks“ restoranas. Jis įsikurs Pilaitės mikrorajone (Vilniuje), šiuo metu statomame naujame „Ogmijos“ prekybos centre.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos