Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka kviečia vasarą palydėti ir rugsėjį pasitikti su įkvepiančiu filmu! Rugpjūčio 30 d. 19 val. Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje, Laisvės al. 57, vyks filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ peržiūra. Renginyje dalyvaus ir po filmo su žiūrovais bendraus režisierius ir scenarijaus autorius Arūnas Matelis.

Šis filmas – tai istorija apie herojus, liekančius šešėlyje, ir pasaulį, į kurį 43 metus buvo uždrausta pažvelgti kino kūrėjams.

Dokumentinis filmas pasakoja apie vienas sudėtingiausių bei populiariausių dviračių varžybų pasaulyje – „Giro d’Italia“. Tačiau ne apie garbę ir šlovę. Šios juostos herojai – sudėtingiausius iššūkius įveikiantys ir lyderių užnugaryje esantys sportininkai, neturintys teisės į asmeninę pergalę. Oficialiai jie lūzeriai, kurie atvažiuoja paskutiniai. O iš tiesų – herojai, savo pasiaukojimu nutiesiantys kelią į pergalę komandos lyderiams, ir tapę universaliais pasiaukojimo dėl kitų pavyzdžiais.

Filmas pelnė 14 tarptautinių apdovanojimų, 2017 metais buvo pripažintas geriausiu lietuvišku filmu, o 2018 metais atstovavo Lietuvą ir siekė „Oskaro“ net dviejose kategorijose.

« 1 5 »
« 1 11 »

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos tel. (8 37) 22 23 57.

 

« 1 5 »
« 1 11 »

www.kaunas.mvb.lt inf.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments