ĮmonėsVideoKauno barzdaskučių salonas po renginius keliaus unikaliu transportu

Avatar Marija Bliuvaitė2019 28 spalio
« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Rodos, jau esame patyrę ir matę visko. Vis dėlto, Kauno barzdaskučių salonas „Old Town Barbers“ savo nauja idėja priverčia aiktelėti iš nuostabos ne vieną. Kūrybingo kolektyvo sumanytas keliaujantis autobusas, arba barberbusas – jau nebe tik vaizduotės vaisius. Kauniečiai tradicinį Mercedes autobusą perdarė į tikrą barzdaskučių saloną su dailiomis kėdėmis, veidrodžiais ir visa reikalinga įranga susitvarkyti barzdą ar apsikirpti.

Kelionės tikslas – renginiai, festivaliai ir labdaringos akcijos

Pasak sumanytojų, autobusas skirtas keliauti po įvairius renginius, festivalius, taip pat aplankyti vaikų namus bei kitas institucijas, kuriose galėtų suteikti žmonėms džiaugsmo savo paslaugomis. Festivaliuose apsikirpti ar susitvarkyti barzdą bus galima už tam tikrą užmokestį, o vaikų, senelių namuose kirpimus kauniečiai siūlys nemokamai. Smalsuolius barzdaskučiai patikina – planuoja aplankyti visus Lietuvos kampelius, o ateityje – ir kitas Baltijos šalis. Autobusas bus skirtas klientams, tačiau planuojami ir Lietuvos barzdaskučių asociacijos renginiai, kurių metu bus galima aplankyti seminarus bei mokymus. Taipogi barberbusas gali atkeliauti ir į įmones, tad visus norinčius padaryti siurprizą darbuotojams ar kolegoms kauniečiai ragina skambinti bei užsisakyti tokią paslaugą.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Festivaliuose – ir higiena, ir smagūs eksperimentai

Kiekvienas esame patyrę, jog festivaliuose dažnai nepakanka kantrybės laukti eilėje į dušą,  o maloniai ir švariai jaustis norisi. Čia į pagalbos šauksmą barberiai atsilieps ir už nedidelį mokestį išplaus jums plaukus ar paformuos išsitaršiusius ūsus. Keliaujant po festivalius, autobuso ekipažas siūlys ne tik apsikirpti, susitvarkyti barzdą, bet ir gauti trumpas konsultacijas. Taipogi, barzdaskučiai žada neapsiriboti vien higiena. Norintiems pasismaginti, jie pasiūlys nuspalvinti plaukus trumpalaikiais spalvotais dažais ar pasidaryti unikalius išskutinėtus ornamentus. Be to, kauniečiai turi idėjų parodomosioms programoms ir šou pagal publikos ir atskiro renginio pobūdį.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Idėjos užuomazgos – Karklėje

Prieš keletą metų „Old Town Barbers“ kolektyvas dalyvavo Karklės muzikos festivalyje, kuomet renginio organizatoriai sutiko įsileisti kauniečius tapti festivalio dalimi. Barzdaskučiai juokiasi, jog tuokart atsitransportavo viską – šaldytuvą, motociklą, barber kėdes. Nors viskas Karklėje tą kartą buvo po palapinės stogu, klientai neslėpė džiaugsmo ir pasitenkinimo tokia festivalio naujove. Tai, pasak kauniečių, buvo inspiracija idėjai dėl barberbuso. Jis ypač palengvina logistikos klausimus – kėdžių, praustuvių. Be to, paslaugos kokybė užtikrinama visais tikro salono patogumais – autobuse pasirūpinta estetišku interjeru, išvedžiota elektra, įrengti kondicionieriai ir t.t. Tad atsisėdę barberbuso kėdėje, jausitės kaip prabangiame Kauno senamiesčio salone.

Jeigu ir jums, jūsų draugui ar vyrui praverstų ne tik konsultacija, bet ir profesionali barzdos priežiūra nepamirškite užsukti į Kauno senamiestyje, T. Daugirdo g. 4 arba Islandijos pl. 32, PLC Mega antrame aukšte įsikūrusį barzdaskučių saloną „Old Town Barbers“. 

 

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments
  • Prenumeruokite naujieas
  • Scroll Up
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x