Naujienos

BARBIE gimtadienį Lietuvoje šventė gigantiškame rožiniame vakarėlyje

0

Jau šešis dešimtmečius visų mergaičių dievinama lėlė „Barbie“ šį pavasarį švenčia savo 60-ąjį gimtadienį. Šiandien, kovo 10 d. 11–15 val. Vilniaus prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ vyksta „Barbie“ gimtadienio šventė šeimoms. Barbės jubiliejaus idėja – padrąsinti mažuosius suprasti, kad gyvenime jie gali tapti kuo nori. Šventę atidarys „Vaikų balso“ nugalėtoja MILĖJA.

„Džiaugiuosi, kad esu pakviesta atidaryti tokią prasmingą ir smagią šventę visai šeimai. Šios šventės pagrindinis tikslas ne tik atšvęsti jubiliejinį lėlės „Barbie“ gimtadienį, bet ir padrąsinti vaikus siekti savo svajonių“ , – sako „Vaikų balso“ nugalėtoja Milėja.

Per šventę „Barbie“ personažas atgyja ir pristato įvairias profesijas. Jai padeda svečių būrys – skirtingų profesijų atstovai, kurie supažindina vaikus su skirtingomis specialybėmis. Laukia ir daugybė pramogų – „Hot Wheels“ trasos, rožinė kavinė su dirbtuvėlėmis, laimės ratas ir daugelis kitų staigmenų.

Vienas svarbiausių šventės akcentų – studijos „Mažoji Miss“ modelių madų šou, kurio pagrindinė idėja „Tu gali tapti bet kuo“. Mažųjų modelių įvaizdį kūrė stilistė Ieva Arnauskienė, atstovaujanti „Two makes six“ prekės ženklui.

„Labai svarbu, kad nuo pat mažens vaikai suprastų, kad jų profesinių pasirinkimų ir pašaukimo negali diktuoti išoriniai dalykai, pavyzdžiui, lytis. Mergaitės gali tapti puikiomis matematikėmis, o berniukai – nuostabiais dekoratoriais arba drabužių dizaineriais. Žinoma, ne mažiau svarbi ir žaidybinė madų šou pusė – galimybė pasimatuoti bet kurią profesiją. Tokiu būdu, derindami švietimą ir žaidimo elementus, prisidedame prie to, kad mūsų visuomenėje būtų mažiau stereotipų“, – pasakoja Ieva.

„Barbie“ šventėje taip yra scena, kur visą dieną vyksta jaunųjų talentų pasirodymai, veikia rožinė „Barbie“ kavinė, grožio salonas, fotostudija. Smaližiams įrengtas specialus gardėsių kampelis, kuriame galima sukurti ir savo rožinius desertus. Specialiai šiai šventei sukurtos dvi lėlės „Barbie“ dėžės, kuriose galima nusifotografuoti su svajonių profesijos atributika.

„Barbie“ gimtadienis įdomus ir tėveliams – jie turi ypatingą progą apžiūrėti lėlės „Barbie“ stilių kolekciją, kurios eksponatus kūrė garsūs lietuvių dizaineriai, tarp kurių – Agnė Kuzmickaitė, Ramunė Piekautaitė, Egidijus Rainys, „Tiulio fėjos“ su Viktorija Jakučinskaite, Robertas Kalinkinas, Ieva Daugirdaitė ir daugelis kitų.

Unikali „Barbie“ kolekcija pradėta kurti dar pernai rudenį, kai Lietuvos dizaineriai buvo pirmą kartą pakviesti bendradarbiauti su „Barbie“ prekės ženklu ir prisidėti prie legendinės lėlės populiarinimo.

Komentarai

Comments are closed.

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos