Greitos naujienos

Baigiamasis Klimato savaitės renginys, kaip ir pati savaitė, bus paženklintas kodu „Raudona“

0

2021 10 21

Šiemetės Klimato savaitės kodu „Raudona“ bus paženklintas ir baigiamasis jai skirtas Aplinkos ministerijos renginys spalio 22 d. Raudona spalva – tai pavojaus ženklas, kad jau dabar reikia imtis veiksmų dėl sparčiai besikeičiančio klimato.

Renginio pradžia – 10.30 val. Jis bus transliuojamas per LRT naujienų portalą lrt.lt ir Aplinkos ministerijos socialinius tinklus „Facebook” ir „YouTube“. Renginį pradės aplinkos ministras Simonas Gentvilas, energetikos viceministrė Daiva Garbaliauskaitė, Nyderlandų karalystės Ekonomikos ir klimato ministerijos atstovai.

VU Chemijos ir geomokslų fakulteto Geomokslų instituto direktorius prof. dr. Egidijus Rimkus aptars Tarpvyriausybinės klimato kaitos komisijos paskelbtą praeities ir ateities klimato šilimo tendencijų vertinimą, svečiai iš Nyderlandų karalystės pasidalys patirtimi kovojant su klimato kaita, aplinkos viceministrė Gintarė Krušnienė pristatys dekarbonizacijos procesą.

11.30 val. prasidės diskusija „Ar klimato krizė persikelia iš paraščių į centrą?“. Politikai, verslo, švietimo ir nevyriausybinių organizacijų atstovai tarsis, kaip Lietuvai siekti klimato neutralumo. Diskusijoje dalyvaus aplinkos ministras Simonas Gentvilas, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, Lietuvos švietimo tarybos pirmininkė prof. dr. Saulė Mačiukaitė-Žvinienė, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos vadovas Martynas Nagevičius, LRT žurnalistas ir meteorologas Silvestras Dikčius.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Greitos naujienos