Rajonas

Baigėsi jaunimo veiklos projektas „Aš iš Lapių“

0

Baigėsi dar vienas jaunimui skirtas projektas, kurį įgyvendino aplinkosaugos klubas „Anemone“ (vadovė-biologijos mokytoja ekspertė Rasa Stankienė) ir Lapių pagrindinė mokykla. Projektas išsiskyrė tuo, kad į jo veiklas buvo įtraukti ne tik mūsų mokyklos mokiniai, bet ir daug kitose įstaigose besimokančių ar dirbančių jaunuolių, gyvenančių Lapėse.

Projektas skatino kurti glaudesnius ryšius, didesnį savitarpio supratimą tarp bendruomenės narių, prisidėjome prie jaunimo užimtumo gerinimo.
Projekto veiklų būta daug ir įvairių. Mėgstantiems aktyvią veiklą buvo sudarytos galimybės nemokamai  sportuoti mokyklos sporto salėje. Kino mylėtojus subūrė naujų filmų peržiūros. Intelektualių pramogų gerbėjai būrėsi į komandas ir dalyvavo protmūšiuose. Atlikome ir daug bendruomenei naudingos veiklos: per akciją „Jei ne aš, tai kas?“ tvarkytos Lapių kapinės, seniūnijos ir mokyklos teritorijos; per akciją „Atverkime širdis“ lankėme senelių globos namų „Šatijų rezidencija“ ir „Namučiai Jums“ senjorus – dovanojome ne tik pyragus, bet ir gražias bendravimo akimirkas. Daugiausiai įspūdžių palikę, labiausiai įsiminę renginiai buvo naktinis žygis su fakelais į Drąseikių geomorfologinį draustinį ir „Šikšnosparnių naktis“- susitikimas su KMU Anatomijos instituto profesoriumi Dainiumi Haroldu Pauža ir jo paskaita apie šiuos retus gyvūnus.
Manome, kad ir toliau dalyvausime konkursuose ir vykdysime projektus, kurie telkia vietos bendruomenę ir sudaro galimybes jaunų žmonių  aktyviai ir prasmingai veiklai.
Projektą finansavo Kauno rajono savivaldybė.

0 0 votes
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti naujus komentarus
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
Visi komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas