Verslas

Bagažinių turgaus lankytojai po truputį ima dairytis rudens sezono prekių

0

Kaune savaitgaliais veikiantis Bagažinių turgus – ypač populiarus vasarą. Palankios oro sąlygos pritraukia daug pardavėjų ir pirkėjų. Ypač aktualus jis tampa baigiantis šiltajam sezonui: vieni skuba pasitikti rudenį atlaisvintomis spintomis, palėpėmis ir sandėliukais. Kiti nepraleidžia progos artėjant šaltesniam metui įsigyti reikalingų drabužių ar daiktų.

Į Bagažinių turgų žmonės atvažiuoja savo automobiliais parduoti nebereikalingų, bet dar gerų daiktų. Dažniausiai čia galima rasti dėvėtų drabužių, avalynės, vaikų žaislų, buitinės technikos, dviračių, žoliapjovių, nedidelių baldų, paveikslų, indų, interjero detalių ir kitokių dalykų.

Dabar dar aktualūs vasaros sezono daiktai: lauko baldai, dviračiai, skėčiai nuo saulės, sodo puošmenos, pripučiami baseinai, ratai ir kitos vandens pramogoms skirtos prekės. Tačiau po truputį artėjant rudeniui lankytojai ima rūpintis šiam metų laikui reikalingais daiktais.

„Daug lankytojų sulaukiame keičiantis sezonams, kai žmonės atvyksta parduoti daiktų kurių jau nebereikės ir kartu įsigyti to, ko trūksta prasidedant naujam sezonui. Tokį susidomėjimą jau pradedame jausti vasarai persiritus į antrą pusę“, – sakė turgų organizuojančio prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

PADEDA AR ŽLUGDO VERSLĄ VYRIAUSYBĖS SPRENDIMAI EPIDEMIJOS METU Live

 • PADEDA
  16% 149 / 922
 • NEPADEDA
  2% 22 / 922
 • ŽLUGDO
  78% 723 / 922
 • MAN NERŪPI VERSLO PROBLEMOS
  3% 28 / 922

Aktualiausi dalykai artėjant rudeniui – šiltesni drabužiai, šildytuvai, pledai, mokyklinės kuprinės, stalinės lempos, kėdės ir kai kurios kitos priemonės, tinkančios mokyklai. Nespjauna lankytojai ir į seną lietuvišką patarlę „roges žiemai ruošk vasarą“. Čia bet kuriuo metų laikų išties galima rasti pačių įvairiausių dalykų.

Atvykę prekiauti žmonės savo daiktus pardavinėja iš automobilių. Esant nepalankiam orui gelbsti didžiulės palapinės po kurių stogu telpa apie 200 prekiautojų. Bagažinių turgaus teritorija apjuosta specialiais prekybiniais konteineriais, kuriuose įsikūrę nuolatiniai turgaus prekeiviai.

Bagažinių turgus jau 11 metų organizuojamas Kauno prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje. Dabar jis vyksta aikštelėje adresu Elektrėnų g. 1F kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį nuo ankstaus ryto.

Komentarai

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Verslas