NaujienosBabtų Kalėdų eglė siekia Lietuvos rekordo

Babtų gyventojai ruoštis Kalėdoms pradėjo dar vasaros pradžioje. Kultūros centro dailės studijoje „Mimutė“ (vadovė Rima Mikalauskienė) visi norintys savo rankomis gamino originalias, skiautėmis dekoruotas Kalėdines puošmenas. Taip sukurta 600 unikalių burbulų, kurių kiekvienas yra skirtingas ir individualus. Visi jie papuošė Babtų Kalėdinę eglę, kuri pretenduoja patekti į Lietuvos rekordų knygą – kaip kitokios Kalėdų eglės idėja ir kaip daugiausiai burbulų turinti eglė. Eglutė įžiebta skambant jaunų akordeonininkų ir alto atlikėjų dueto „La music“ muzikai, vaikams...
www.kaunieciams.lt www.kaunieciams.lt2016 gruodžio 23

Babtų gyventojai ruoštis Kalėdoms pradėjo dar vasaros pradžioje. Kultūros centro dailės studijoje „Mimutė“ (vadovė Rima Mikalauskienė) visi norintys savo rankomis gamino originalias, skiautėmis dekoruotas Kalėdines puošmenas. Taip sukurta 600 unikalių burbulų, kurių kiekvienas yra skirtingas ir individualus. Visi jie papuošė Babtų Kalėdinę eglę, kuri pretenduoja patekti į Lietuvos rekordų knygą – kaip kitokios Kalėdų eglės idėja ir kaip daugiausiai burbulų turinti eglė.

Eglutė įžiebta skambant jaunų akordeonininkų ir alto atlikėjų dueto „La music“ muzikai, vaikams džiaugiantis žaidimais su Kalėdų seneliu ir grožintis dailės studijos „Mimutė“ šventiniais darbais.

Kokia Jūsų nuomonė šia tema?

avatar
  Prenumeruoti naujus komentarus  
Informuoti apie
Scroll Up