NaujienosAutomobilių dalys: kurios jų perkamos dažniausiai?

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Nesvarbu, ar transporto priemonė yra prabangi, ar kainuojanti visai nebrangiai, visuomet yra tikimasi, kad ji tarnaus kiek įmanoma ilgesnį laiką. Vis dėlto, kartais tam tikri gedimai yra tiesiog neišvengiami, ir  dėl tam tikrų transporto priemonės darbo sutrikimų turi būti keičiamos automobilių dalys. Vienos jų genda greičiau nei kitos, taigi, kokių dalių keitimas yra atliekamas dažniausiai?

Padangos

Automobilių padangos yra keičiamos kas sezoną, tad jos neabejotinai gali būti laikomos dažniausiai keičiamomis automobilių dalimis. Įprastai vasarinės ir žieminės padangos tarnauja maždaug keturis sezonus, o vėliau jos turi būti pakeičiamos naujomis. Žinoma, tai visada priklauso nuo to, kaip dažnai važinėjama, ir kokie yra automobilio savininko vairavimo įpročiai: jei važinėjama labai greitai, natūralu, kad padangos dėvisi greičiau. Taip pat greitesnį padangų dėvėjimąsi lemia netinkamas padangų eksploatavimas (jei vasarinės padangos naudojamos žiemą ir atvirkščiai).

Stabdžių kaladėlės

Jei transporto priemone daug važinėjama, šios automobilių dalys neretai yra keičiamos kas 2-3 metus. Apie prastą stabdžių kaladėlių funkcionavimą išduoda lemputės, rodančios šių automobilių dalių būklę.

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »
Važiuoklės dalys

Kai kurias važiuoklės dalis gali tekti keisti dažniau nei kitas. Pavyzdžiui, gumų stabilizatoriai (tiksliau, jų gumos) reikalauja gana dažno keitimo. Mūsų šalies keliai nėra labai geros kokybės, tad nieko keisto, kad gumos nusidėvi ganėtinai greitai. Naujo automobilio stabilizatoriaus gumas dažniausiai tenka pakeisti po maždaug 5-6 metų, o vėliau keitimas tampa dažnesnis (kas 3-4 metus). Amortizatoriai – taip pat gana greitai susidėvinčios  automobilių dalys, kurių detalių keitimas yra atliekamas kas maždaug 8-9 metus.

Variklio dalys

Maždaug kas metus tenka keisti tepalų filtrus bei generatoriaus diržą, o variklio purkštukus – maždaug kas aštuonerius metus. Variklio galvą tenka pakeisti maždaug po dvidešimties metų, tačiau tuomet, jei variklis yra netinkamai prižiūrimas, tą gali tekti atlikti gerokai anksčiau.

Populiariausios sezoniškos prekės

« 1 reklama iš 5 »
« 1 reklama iš 11 »

Automobilių dalių populiarumas visuomet priklauso ir nuo sezoniškumo. Pavasarį dažniausiai perkamos vasarinės padangos, langų plovimo skystis, ratlankiai, variklinė alyva, filtrai, salono valikliai, automobilio plovimo ir poliravimo prekės. Vasaros laikotarpiu išauga langų plovimo skysčio, duslintuvų, ratų guolių, lempučių ir paskirstymo dirželių pardavimai, rudenį populiariausiomis prekėmis tampa žieminės padangos, stabdžių kaladėlės ir aušinimo skystis, o žiemą – salono filtrai, termostatai, variklinė alyva ir akumuliatoriai.

Automobilių dalys internetu

Dažnas vairuotojas tikisi, kad automobilių dalys nepareikalaus pernelyg didelių išlaidų, tad gana dažnu klausimu tampa tai, kur įsigyti tokios produkcijos. Vienas palankiausių pasirinkimų – tai internetinės parduotuvės, kuriose siūlomų prekių kainos visuomet yra mažesnės nei fizinėse pardavimo vietose. Palanku yra tai, kad virtualioje erdvėje visuomet galima rasti pakankamai gausų produkcijos pasirinkimą, tad visai nesvarbu, kokios konkrečios prekės jus domina, galite būti užtikrinti, kad jų galėsite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje. Nors kartais nuogąstaujama, kad internetu užsakytų automobilio dalių gali tekti laukti pernelyg ilgą laiką, tačiau tikrai nėra jokio reikalo dėl to nerimauti. Jei automobilių dalys bus perkamos iš tam tikrų mūsų šalies pardavėjų, jų pristatymas truks ne daugiau nei kelias dienas (išskyrus tuos atvejus, jei transporto priemonių dalys yra užsakomos iš užsienio tiekėjų). Atlikti prekių užsakymą internetinėje erdvėje yra labai paprasta: tereikia pasirinkti dominančias prekes, jas įsidėti į virtualų prekių krepšelį, ir pasirinkti patogiausią pristatymo ir mokėjimo būdą. Kai tik jūsų pateiktas užsakymas bus patvirtintas, pasirinkta produkcija bus paruošiama siuntimui ir pristatoma jums patogiausiu būdu.

Dalinkitės su savo draugais
0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments

[contact-form-7 id=“152467″ title=“prenumerata“]

Scroll Up
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x