Vasara – atostogų metas. Tačiau kartais neplanuoti nemalonumai priverčia atostogas atidėti. Pavyzdžiui, kai sugedusio automobilio remontas kainuoja didelius pinigus. Pasirodo, net ir aptikus didelį gedimą, nebūtina rinktis brangių autoserviso remonto paslaugų. Brangaus remonto galima išvengti pasinaudojus Lietuvoje veikiančiu naudotų auto ir moto detalių platforma  dalys.lt.

Viskas vienoje vietoje

Jau ne pirmus metus Lietuvoje veikianti platforma yra geriausias būdas vairuotojams surasti reikalingas auto ar moto detales savo transporto priemonei. Dalys.lt sistema naudojasi Lietuvoje veikiantys autolaužynai, tad čia galima rasti bet kokią reikalingą prekę. Sistemoje yra beveik 400 000 detalių įvairių markių ir modelių automobiliams. Dalys.lt svetainė sukurta taip, kad klientai greitai ir patogiai galėtų rasti jiems reikalingą prekę. Tereikia pasirinkti markę ir modelį, o tuomet – išsirinkti reikalingą detalę iš pateikto turimų detalių sąrašo. Sistemoje taip pat veikia elektroninis konsultantas, kuris gali padėti išsirinkti reikalingą dalį bei paaiškinti, kaip naudotis sistema. Pirkėjai taip pat gali pasikonsultuoti tiesiog paskambinę pagalbos telefonu.

„Mūsų sukurta sistema padeda klientams sutaupyti pinigų ir laiko. Daugelis autoservisų, kurie užsiima automobilių remontu, nenaudoja naudotų detalių, todėl remonto kaina naudojant naujas detales gali stipriai išaugti. Mes siūlome alternatyvą – rinktis pigesnes naudotas detales. Dalys.lt leidžia matyti visų prie sistemos prisijungusių autolaužynų turimas detales, todėl nereikia gaišti laiko važiuojant iš vieno autolaužyno į kitą, ieškant reikalingos detalės. Suradus tai, ko ieškote, iš karto galima matyti detalės kainą bei autolaužyno, kuriame ji yra, adresą. Savo klientų patogumui teikiame prekių pristatymo į namus paslaugą”, – sako dalys.lt pardavimų vadovas Mantas Gustas.

Kainos ir kokybės garantija

Svarbiausias dalys.lt platformos privalumas – žemesnė kaina. „Didžioji dalis mūsų klientų grįžta pas mus, nes yra patenkinti kainomis, kuriomis įsigyja reikalingas detales. Klientai dažnai dalijasi savo patirtimi, pasakodami, kad pasinaudoję mūsų sistema sutaupė automobilio remontui. Pavyzdžiui, neseniai vienas klientas papasakojo savo istoriją, palikdamas atsiliepimą. Jo daugiau kaip penkiolikos metų senumo Audi prireikė pakeisti generatorių. Nuvykęs į specializuotą centrą, jis išgirdo, kad toks remontas jam kainuos beveik 400 eurų. Žmogus labai nustebo. Tačiau tokia yra realybė. Nes naujos detalės kainuoja brangiai, be to, užtrunka jų pristatymas”, – pasakoja specialistas.

« 1 5 »
« 1 11 »

Mantas Gustas sako pastebintis, jog vis daugiau žmonių automobilio remontui renkasi dėvėtas detales taupydami laiką ir pinigus: „Pavyzdžiui, prireikus pakeisti kėbulo dalį, nesvarbu, tai būtų durelės ar automobilio sparnas, perkant naują detalę, gausite ją neapdirbtą, tad reikalinga ieškoti, kaip ją paruošti, nudažyti, atitaikant spalvą. Visa tai smarkiai išaugina remonto kainą. Tuo tarpu autolaužyne Jums reikalingą dalį greičiausiai rasite daug pigiau ir dar galbūt net Jums reikalingos spalvos.”

Dėvėtos detalės šiandien vis labiau vertinamos ne tik dėl kainos, bet ir kokybės. Kaip pasakoja dalys.lt atstovas, sistemoje parduodamos tik kokybiškos prekės, kurių pardavėjams keliami aukšti standartai. „Taip apsisaugome nuo atvejų, kai pirkėjas įsigyja nekokybišką prekę. Mūsų klientai neturi baimės būti apgauti, nes suteikiame pinigų grąžinimo garantiją”, – sako Mantas Gustas.

0 0 vote
Jūsų vertinimas
Prenumeruoti
Informuoti apie
guest
0 Komentarų
Inline Feedbacks
View all comments